bugün

sevdiği entry'ler

kadınların bekaret ve namusunu sorgulayan tip

bakire veya olmayan, türban takan ya da takmayan her türlü durumda da kadınların namusunu veya dahi durumunu sürekli olarak kurcalayan namustan söz eden namussuzlardır.

vay efendim neden bakire, vay efendim bakire olmayan kız, yok götünü açan, memesi küçük/büyük kız, ebesi dedesi anasını anasını avradını senin ben sülaleni yeter amk!

beynin sadece cinsel organına kan pompalaması için kalbine emir veriyorsa, hayatta başka işe yarar bir gayen yoksa..

o kızların türbesi de olsa ağzının suyu akmıyor mu genç!

o kişinin namusu ya da adına her ne deniyorsa o lanet şeyi kendisi savunması gerekse bile değil türban takmak, çuval giyse de sen o kişiyi sorgulamaya devam edersin. sen kendi zihniyetinle her daim o kişi ve kişilerin hakkını ihlal edersin, namusuna göz dikersin!

o yüzden kafana bu konuları pek takma lan! merak etme, ilerleyen günlerde her şey düzelecek.

umarım birileri üstüne basıp parçalamadan beynini bulursun.

patlak kızla evlenilir mi sorunsalı

Patlak erkekle evlenmekle aynı şeydir.

islami usüllere göre entry girmek

(bkz: Bismillahirrahmanirrahim)

(bkz: Niyet ettim entry girmeye)

finaller

Büte kalmamayı dileyerek deli gibi çalışacağıma inanmıştım. Oysa yine sınavdan bir gün önce çalışıyorum püh. Yarın en düşük not aldığım sınava gireceğim ama umutsuzum. 157 sayfa slayttan not çıkartmaya çalışıyorum ağzına sıçim.