bugün

entry'ler (47)

hacettepe üniversitesi

Türkiye 'nin en iyi üniversitelerinden biridir. Tıp ve Hukuk Fakültesinde okumak ayrıcalıktır.

hukuk fakültesi

ömür törpüsü, kızların bile saçını beyazlatan bir bölümdür.
En geçerli ve iş garantisi olan bölümlerden biri. Hangi ülke olursa olsun, zeki ve mantıklı düşünebilen öğrencilerin kazanabileceği bir bölümdür. Tıp ve Hukuk en zor bölümlerdir.

tıp fakültesi

En geçerli ve iş garantisi olan bölümlerden biri. Hangi ülke olursa olsun, zeki insanların kazanabileceği bir bölümdür. Vasat bir öğrenci iseniz o amfilere giremezsiniz.

aykut yavuz fransızca dersleri

Son günlerde popüler olan Aykut Yavuz'un Youtube Kanalıdır.

Gazete haberinden alıntıdır :

''Günümüzde her şeyin kolaylaştığı ve bir o kadarda karmaşık hale gelen, yeni bir şeyi öğrenmede, atılacak adımlarında, bir o kadar önem kazandığı günümüzde, sizlere sağlıklı bir yabancı dil öğrenme metodu ile son günlerde gündeme oturan, Fransa'da doğmuş ve eğitim görmüş, aynı zamanda Eski bir öğretim görevlisi, Fransızca Öğretmenliği ve Hukuk mezunu olan Aykut Yavuz, özellikle Türklerin Fransızca öğrenmesi için, "Aykut Yavuz Fransızca Dersleri" adı altında bir Youtube kanalı açarak başladığı hizmeti, kısa zamanda dünyanın dört bir yanında takipçi toplayarak '' beğenisini kazanan ve takipçileri tarafından çok sevilen bir Youtuberdir.

Kaynak: Dünya Times Gazetesi

aykut yavuz

Günümüzde her şeyin kolaylaştığı ve bir o kadarda karmaşık hale gelen, yeni bir şeyi öğrenmede, atılacak adımlarında, bir o kadar önem kazandığı günümüzde, sizlere sağlıklı bir yabancı dil öğrenme metodu ile son günlerde gündeme oturan, Fransa'da doğmuş ve eğitim görmüş, aynı zamanda Eski bir öğretim görevlisi, Fransızca Öğretmenliği ve Hukuk mezunu olan Aykut Yavuz, özellikle Türklerin Fransızca öğrenmesi için, "Aykut Yavuz Fransızca Dersleri" adı altında bir Youtube kanalı açarak başladığı hizmeti, kısa zamanda dünyanın dört bir yanında takipçi toplayarak beğenisini kazanan ve popüler bir youtuberdir.

Kaynak: Dünya Times Gazetesi

Bu konuda bir entry daha girmek istedim eğer müsaade varsa:

aykut yavuz fransızca dersleri youtube kanalın adıdır.
Kanalı açan ve fransızca Fransızca derslerini veren aykut yavuz eski bir akademisyen ve alanında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi bir insandır. Bu nedenle, doğru bilgiler ve söyleyiş şekilleriyle Fransızcayı öğrenebilmeniz mümkündür. Bu konuda çeşitli ipuçları da alabilmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Dersleri detaylı bir şekilde gözden geçirmek isteyen bireyler, Aykut Yavuz Fransızca Dersleri kanalına abone olarak videoları takip edebilirler. Haber sistelerinden öğrendiğimiz bilgilere göre Aykut Yavuz bu kanalı 11 yaşında kız öğrencisi vefat ettikten sonra herkes istediği kadar ve kesintisiz eğitim alabilmesi için açmış ve günümüzde binlerce takipçiye ulaşmıştır. Sizde tüm içerikler için kanala abone olabilirsiniz.

Kanal adı: aykut yavuz fransızca dersleri

gazeteci

işine geldiği yazan kişidir, yalan yanlış şeyler de eklerler popüler olmak için. Yanıltıcı haber yapar çoğu.

uludağ sözlük

en kaliteli ve en güzel sözlük gibi duruyor, daha da popüler ve google aramalarında ön plana çıkmasını bekliyoruz.

stajyer

bedava iş gücüdür, sömürülen kişidir. para almazlar ve her türlü zor işi verirler.

almanca öğrenmek

bence çok az konuşulan bir dil. 2-3 ülkede konuşulduğu için çok rağbet görmemiştir. Bir kaç şirket dışında almanca bilmeniz size bir avantaj sağlamayacaktır. Almanya'da yaşamak isteyenlerin öğrenmesi gereken bir dil bence.

bez bebek nana

en salak dizilerden biridir, izlenmesi vakit kaybı.

gülben ergen

hiç sevmediğim bir sanatçıdır, sesi de güzel değil.

twitter

sosyal medya mecraların sizi takip eden kişilere denir, bazen takipçi sayınız artar bazen düşer sizin aktif olma durumunuza göre. bazıları da çok vefasızdır, sıkılır ve çıkar gider başkasını takip eder. bazen de size yürürler tanışmak için fırsat kollarlar. Düzgünü de vardır sapıkı da.

mavi tik

instagram için bahsedecek olursak ayarla kısmında hesap doğrulama işlemin yapıldığı alandır. Kimlik, elektrik faturası görüntüsünün ve sosyal medya linkleri veya haber linklerini gönderdiğiniz bir işlemdir. Tanınmış kişi olmak veya gazetelerde hakkınızda haber çıkmış olmalı diye garip şartları var. Mavi tik alanların hesapları daha güvende olduğu söyleniyor ama kanıtlanmış bir şey yok bence.

instagram hesap doğrulama

Hesabını güvene almak için instagram da ayarlar kısmına girilip kimlik görüntüsü ve hakkınızda çıkan haber,sosyal medya linklerini gönderdiğiniz bir alan. Bunu daha çok mavi tik almak için yapıyorlar ama herkese cevap gelmiyor. Ünlülerin, fenomenlerin veya popüler olanların yaptığı bir işlem.

aykut yavuz 'un fransızca derslerinin olduğu ve binlerce kişinin faydalandığı kaliteli bir youtube kanalıdır. Aykut Bey'e teşekkür etmek amacıyla bu entry'yi yazdım çünkü daha fazlasını hak ediyor.
Herkesin seviyesine uygun dersler var kanalında, sadece ve anlaşılır bir dille anlatıyor derslerini, tanışma, adres sorma, karakol'da, doktor'da, otel'de , dişçi'de, kuaför'de geçen diyaloglar bile var.
Fransızca nın gerekli olan tüm karmaşık dilbilgisi kurallarını sadece ve herkesin anlayacağı şekilde anlatıyor. Kendisi native ve üniversite'de ders vermiş eski bir akademisyen. Buradan kendisine başarılar diliyorum. Umarım daha geniş kitlelere ulaşır bu güzel youtube kanalı.

fransızca öğrenmek

Çok güzel bir dil ve kesinlikle öğrenilmeli çünkü ingilizce den sonra ikinci sırada ve 30 ülkede konuşuluyor. ingilizce bilmek artık klasik oldu ama fransızca bilmenin ayrıcalığını yaşıyorum ben. Öğrenilmesi çok zevkli, sanıldığı kadar zor değil, masculin ve feminin konusu da çok büyütülecek bir konu değil, zamanla benimseniyor.
aykut yavuz fransızca dersleri youtube kanalı sayesinde çok öğrenebilirsiniz. Bana çok katkısı oldu.

ispanyolca

çok tatlı bir dil ve kesinlikle öğrenilmeli. Bir önerim ise önce fransızca öğrenirseniz bu dili daha kolay öğrenirsiniz, fransızca daha geçerli bir dil. ispanyolca 3.sırada. Birinci sırada ingilizce, ikinci sırada fransızca.

tiktok

kalitesi en düşük sosyal medya platformudur. instagram ı ve twitter i tercih ederim çünkü kalite yüksek. tiktok gerçekten kalitesi düşük ve sadece salakça şeyler popüler olup para kazanma derdinde olan insanların takıldığı bir sosyal medya mecrası. Yakında biter.

ekşi sözlük

Yüzlerce entry girmeme üyeliğime onay vermeyen ve hala sırada olduğum sözlük. Sanki iş başvurusu yaptık da çağıracaklar diye bekliyoruz. Gerçekten çok komik.