bugün

entry'ler (86)

google insan olsaydı vereceği cevaplar

-yeter aq!

türkiye deki 10 gereksiz insan

esra ceyda kardeşlerin ikisini toplayınca tek insan olarak gösterilmesi düşündürücü.

intihar ediyorum diyen kişiye söylenmeyecek sözler

-sende nerde o göt?

trabzonspor un şl ikinci turundaki rakibi

bilmiyorum juventus şl de mi değil mi ama içime juventus veya onun ayarında bir takım doğuyor.

herkes bedelli yaparsa teröristleri kim yenecek

işi sadece askerlik yapmak olan profesyonel askerler.

29 ekim 2011 törenlerinin iptal edilmesi

atatürkün 88 sene önce bugün yarın cumhuriyeti kuracağız dediği gün sayın başbakanımızın yarın gidin oturun evinizde kutlama filan yok demesi hadisesidir. hayır anlamıyorum onca şehit verilmiş deprem olmuş onca can yitirilmiş bunca kötü olay arasında bu günün türkiye cumhuriyeti dimdik ayakta mesajı olarak eşe dosta duyurulması için bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerekirken tam aksine nasıl bir zihniyetle iptal edelim fikri çıkıyor bunların kafalarından.

sürekli geri pas atan futbolcu

(bkz: claudio maldonado)

football manager 2012

yeter ulan çıkıyorsa çıksın artık şu oyun dediğim oyundur. kaç gündür crack çıkaramadılar gitti...

football manager 2012

yapımcı firmanın isteklerine boyun eğip gerekirse basar parayı alırız diyen arkadaşların olduğunu görüp sayesinde üzüldüğüm oyun. * ama cidden sen benim ülkemde oyunu bana satıp türkçe dil seçeneğini bile bana sunmazken ben neden seni memnun edeyim ey yapımcılar? bu arada nasıl olur da hala crack yapacak bir cengaver çıkmaz hayret bir şey...

aha kandil aha terörist

bence aşırı iyi niyetli bir söylemdir. tabi ki kardeş olarak gördüğümüz kürt insanlar var, bizim derdimiz askerin yanında normal çoban gibi görünüp askerin arkasından silah çeken veya çektiren şerefsizler. ama artık bunlar şehirlerde cirit atmaktadır, sivillere ve askere pusu kurup nice masum cana kastetmektedir ve doğrudan veya dolaylı olarak pkkya yardım eden bir dünya insan var. bunların da çok önemli bir kısmı şehirlerimizde.

geçenlerde 12 pkklının öldürülmesinin ardından bile tsk suçlanıyordu, vay efendim siz masum insanları neden öldürdünüz diye. adamlar ellerinde boyum kadar silahlarla kaçak bir şekilde yurduma giriş yapacak, dur ihtarına uymayıp teslim olmayacak. ardından da tsk suçlu! sanki oraya çiçek toplamaya gelmişken vuruldular.

football manager 2012

malum ortamlara düşmüş ve malum kişilerce(!) ele geçirilmiş oyundur.* ama tabi ki orjinalini alıyoruz dimi? isteyene yardımcı olurum pm atarlarsa.

edit: crack soran arkadaşlar için daha yok en azından bildiğim kadarıyla. ben skidrowdan baktım bir şey var ama olmadı,ben de crack bekliyorum ola ki bulan olursa haberdar ederse sevinirim.

anamurlum

iyi niyetli bir şekilde sözlüğe girip sol frame e baktığımda okuyup gerçek sandığım ve yüreğimi ağzıma getiren bir başlığın imza sahibi olan amaçsız dangalak bir yazar.

ekşi sözlük

uludağ sözlükte ekşi sözlük hakkındaki 4492. girişi yaparken ekşide uludağ hakkında 700 giriş olması bence durumu yeteri kadar açıklıyor.

(bkz: kedi ulaşamadığı ciğer ilişkisi)

çukurca saldırısında öldürülen 21 pkk lı terörist

sayıları şehidimin tek tırnağının yanında önem teşkil etmeyen çöptürler.

her şehitten sonra hükümete istifa diyen muhalefet

haklı olan muhalefettir.

başbakanın görev listesinin içinde ülkede her vatandaşın refah, güven, huzur içinde yaşamasını sağlayacak ortamı tesis etmek varsa ve terör örgütü denen şey de tam olarak bunun ağzına sıçıp da başbakan da ne var bu kadar yaygara yapacak diyebiliyorsa en tabii hakkıdır.

sözlük yazarlarının ilk okuduğu kitaplar

atom fiziğinin temelleri napayım çok zekiymişim bunu vermişler elime okuyayım diye. *

analitik geometri

geometrinin yüz karasıdır, geometri mis gibi görüş yeteneği ve zeka geliştirirken bu sadece ezber yeteneğini gereksiz yere zorlardı ki 5 6 tane formül dışında bir şeyi olmayan gereksiz derstir.

pro evolution soccer 2012

hakemin sürekli faul çalmasıyla beni sinir krizine sokan oyundur, chelsea ile oynuyorum takımın fiziği 97 ve omuz mücadeleleri ve savunması güçlü diye alıyorum zaten, hakem her omuz mücadelesine faul çalınca amerikan futboluna döndü oyun. hakemin durdurmalarıyla parça parça ilerliyor oyun resmen. karşımdaki arkadaşım barça aldı ben chelsea seçtim her zamanki gibi ve oyun sonunda tek bir kayarak müdahalem olmadığı halde benim 14 faulum barçanın ise 2 faul ile oyunu bitirmesi ironik oldu.

habertürk kadın spikerler vs ntv kadın spikerler

sine büyüka olduğu sürece hiçbir kanal ntv ile yarışamaz *.

messinin el şakası yapamayacağı kişiler

(bkz: emre belözoğlu)