entry'ler (24)

sigarayı içine çekerken gülmek

göte giren şemsiye açılmaz misali. ulan ölüp dirilmek gibi.

ilkbahar

ilkbahar demek alerji demek.. hapşırmak demek.. gece uykundan olmak demek..

aile bireylerinden gelen komik sms ler

onu genelde ben atarım..
-anne maça gidiyim mi?
+canımı sıkma.
-niye sıkıyım sen portakal mısın
+ok

eski sevgili

gördüğünde ağzın yüzün yamulur,karnında kelebekler uçuşur kafanı nereye vuracağını şaşırırsın

bir kızı etkilemek için yapılabilecekler

gel dizlerinin üstüne çök ve bana beste söyle evlat!

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

biz mi onun parasını yiyoruz o mu bizim tartışılır.

bilgisayar ilk alındığında yapılan mallıklar

önüne gelen bütün shop programlarını indirmek vazgeçilmezlerden.

telefonu kapatırken söylenen saçmalıklar

.........
+sen kapamadan kapamam
-bende kapamam
+tamam
-sus o zaman orospu cocugu sana giriyo

evlenmeme nedenleri

ye iç yat evlilik diyince daha düşünmüyorum. lan şerefsiz daha ne o zaman kızları bozup bozup evlenmeye gelince namuslu arıyon aqq. bu erkekler anca zevkini düşünür. bir kadın değil hepsi benim olsun dedikleri içinde evlenmezler

350 kişilik iş ilanına 3000 kişinin başvurması

adaletsizliğin göstergesidir asıl. millet yurtdışından gelir çalışır bizim vatandaş sokakta çöp toplasın geçinsin iyimi?

anti kemalist uludağ yazarları

hiç bir şey bilmeyen tenekelerdir.

soğuk odalar

Soğuk odaya giren normal bir insan değildir. Girende bilgisayar telefon için girer. Bir parmak donma sendromuyla karşı karşıya kalmak..

yatalak bir adama tecavüz etmek

sınav sisteminin bize yaptığı işkenceden de beter.

en odun film karakteri

Kuzeydir. O kadar tatlı bir adamın nasıl olur da kavgacı bir tiplemesi olur anlamıyorum. Yani Memati olsa kuzeyin yerinde tamam. Ama Kıvanç Tatlıtuğ, çok klişe

en sevilen içki

onu bunu bilmem de hardcore yapıp tekilayı diplemek. aşık olabilirim. düşünüyorum da tekiladan başkası olmuyor be kardeşim.

12 gün tuvalete çıkmamak

sabri'nin attığı gol gibi olsa gerek. aman allah'ım.. bu kiloya bir de onu eklersek ayı yavrusu gibi memelerim sallana sallana mektebime giderim.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum; lahmacun tepsim, otobüsten çaldığım kırmızı alet, bilekberim, 5+1 ses sistemim ile birlikte oturup konuşuyorum. yalnızlık başa bela kardeş.

bir kıza bacaklarını aldır demek

kıza maymundan 5 dakika önce doğmuş hissi verir, litosferin katmanlarına doğru harekete geçirir.

sınav stresi yüzünden ölen öğrenci

bu da türkiye cumhuriyetinin nasıl barzo bir eğitim sistemi olduğunu gösterir. iddaya girerim ilk üç; fatma gülen, hamza gülen, ahmet gülen..

fenerbahçe taraftarı

sadece taraftar değil fenerbahçe cumhuriyeti. çileyse çile, cefaysa cefa. ne kupa büyüklüğü, ne başka bi şey. doğuştan gelen bi sevdadır bu. insanları mutlu eden şey bazen çikolata, bazen para, bazen sevgili o, bu, şu. bizim dünyamızda sadece Fenerbahçe.