bugün

entry'ler (13)

bodrum da 70 tl ye lahmacun yiyen tip

Param var yiyorum. Derdi seni mi gerdi diyebileceği eylem.

kürtlerle ilgili başlık açıp durmak

Birlikte yaşadığı 10 milyona yakın insana haksız söylemdir. Tamam içlerinde orospu çocukları olabilir ama birlikte yaşıyoruz yapmayın arkadaşlar..

5 ay içinde tanışıp nişanlanıp evlenen insanlar

Ayıplanmaması gereken aksine tebrik edilmesi gereken kişilerdir. Ne kadar uzatırsan o kadar boku çıkar mantığında olan biri olarak 5 ay gayet makul bir süredir. Evet doğru, 5 ay bireylerin birbirini her yönüyle tanıması için yeterli bir süre gibi görünmese de hayatın kısalığını göz önünde bulundurursak; bence mantıklı ve ileriyi düşünen insanların çok fazla zaman kaybetmeme isteğini gözler önüne serer.

- Okul bitti.
- Askerlik bitti.
- iş tamam.
- yaş olmuş 25-27

Daha ne olsun arkadaşım 10 yıl çıkıp da ne yapacaksın hem kıza hem sana yazık değil mi?
Evlenin arkadaşlar. Evlilik iyidir.

otobuslerdeki wi filer

Hiç çalıştığını görmediğim bağlantı çeşidi.

keleş kullanan pkk lıları f 16 ile bombalamak

Keleşle devlet mi kuracaksınız lan ibişler dedirten mevzuu.

tek bir cümle ile hayatınız

heyecanlar, aşklar, hayal kırıklıkları, pişmanlıklar ve uzayıp giden yorgunluklar bütünü.

kimseyi sevememek

Her insan ömründe mutlaka birilerini sevmiştir. En başta annesi, babası, -varsa- kardeşi, diğer aile üyeleri.. Zamanla büyüyüp sosyal hayata karışınca, diğer insanları tanıyınca bilhassa karşı cinsten insanları da sevmeye başlar insanoğlu. Fakat, garibim kız/erkek fark etmez yeni karşılaşılan insanların da aile efradı gibi kendilerini karşılıksız ve çıkarsız seveceğini düşünür. Beklentisi o yöndedir. Çünkü ailede öyle görmüştür. Herkes onu prens/prenses gibi sevmiştir. Bir dediği iki olmamış, istenilen her şey alınmış. Karşılık beklenmemiş, bedeli istenmemiş. Ama gel gelelim sosyal hayatta tanışılan yeni kişilerle kurulan ilişkilerin çoğunda böyle bir şey mümkün olmamıştır. Hayatta herkes mutlaka öyle ya da böyle bir şekilde o malum darbeyi yemiştir. Bu bir dosttan da olabilir bir sevgiliden de... Sevgiliyi ele alacak olursak;

Eğer ki gerçekten birini sevmişse ve sevdiği de onu sevdiği yalanına onu kandırmışsa işte beklenen kaçınılmaz gerçek ortaya çıktığında artık kızımız/oğlumuz hayata bakış açısını değiştirmiş, insanlardan soğumuş ve hatta tiksinme seviyesine kadar gelmiştir. Tiksinme seviyesi bu sevme olayının bir kaç kez tekrar etmesinden sonra da çıktığı görülmüştür. insanların büyük bir kısmı özellikle bizim ülkemizde artık kimseyi kolay kolay sevemeyeceğini düşünür. Çünkü yediği ilk darbe onda büyük hayal kırıklığı yaşatmıştır. Bundan sonra kimseyi sevemeyeceğini düşünür, onu unutamayacağını hep onu hatırlayacağını falan.. Hepimiz yaşadık, yaşıyoruz, yaşayacağız. Ama inanın insan yine de seviyor be. Ne kadar darbe alırsa alsın, ne kadar aldatılırsa aldatılsın yine de seviyor. inanıyorum bir gün ben de seveceğim. Ben de güveneceğim.

Sonuç olarak; ben de sizler gibi sevemiyorum kardeşler. Ben de güvenip de kimseye bağlanamıyorum. Ama bir gün olur, olacak. inanıyorum.. Umut en güzel şey.

pkk ya silahı bıraktıracak olan akp değil hdp dir

Pkk ye silah bıraktıracak tek kurum vardır. O da TSK'dir. Haydin aslanlarım dinlemeyin şu adi hükumeti de salıverin kobraları..

hasan şaş ve makedonya krallığı kürttür

Adem ile Havva da k*rttür deyin de siz de kurtulun biz de..

esenler otogarı

Baştan aşağı yıkılıp yerine utanç heykellerinin dikilmesi gereken ucube.
Bir yer bu kadar mı sevimsiz olur

platonik aşk

Yıllardır başımı alamadığım bir kız vardı. Gidip konuşsam ret yiyecem açık ve net. Ne yapalım yani hayallerimizi mi satalım?

kızların en önemli organı

bence mide olmalı. ..
Bugünlerde çoğunda yok...

ev boş bize gelsene diyen kız

Candır. Bitanedir. Muhtemelen istediğinizi verecektir. Bele kuvvet