bugün

entry'ler (16)

atsushi miyazaki

insan bile olmayan biriyle aynı haberde yer almasına ölümü kadar yandığım iNSAN..

okumayan solcu modeli

provakasyona gelmeyin diyeceklerine proleteryaya gelmeyin diyen sevimli abimsiler ..

n ç ye tecavüz edenlerin sıralı tam listesi

kendi 13 yaşındaki kız çocuklarına karşı ne hissettiklerini ve nasıl davrandıklarını merak ettiğim bir avuç pislik..

sevgiliyle aradaki ideal yaş farkı

90 Yaşındaki biri için 50 yaşında bir karşı cins müthiş gibi görünüyor.. O halde 40 diyorum

en iyi erkek ölü erkektir

en iyisine bile ölümü layık gören bir karşı cins önermesidir..

selamun aleyküm derken türkçeyi kaybediyoruz

bu zihniyetle yolculuk yapanların yumurtaya tavuksal fırlatgaç diyerek zeka rekorları kırdığını unutmadık..

ben bir kitabi ikinci defa okumam

ben de bazı kitapları tekrar tekrar okurum, altını da çizerek okurum dedirtecek cümle

asansöre sıçmak

asansörde mahsur kalınca istemdışı yapılan eylemdir..

kılıçdaroğlu arınç ı leman ve penguene havale etti

kendisinin havale edebileceği ancak kılıçdaroğlundan daha komik bir mizah dergisi olmadığından havale bile edemeyeceğimiz durumdur..

evet diyen chpli

mahalle baskısının tarifini en iyi yapacak kişidir..

doktorların çirkin olması

Çirkinim ama para bende diyen, çıtırların gözdesi meslek erbapları..

zeka olmadan güzellik hiçbir işe yaramaz

güzellik ve zekanın birlikteliği istenilen birşeydir ama çok gerçekleşir bir durum olmadığından burdaki önermeye göre ortalıkta işe yaramayan bir sürü insan var.. ayrıca önerme doğrudur diyenlerinde güzel insanlar olduğunu düşünüyorum..

uludağ sözlük hayır cephesi

hayırda hayır vardır safdilliği sloganı altında toplanmaktan imtina etseler de hayır diyecek ancak evetçilere göre hayır bir işi bile hayırsıza çeviren -tatil sonuna denk geleceği için- sandığa gitmemesi muhtemel seçmen..

bir ananın memeleri süt emzirmek içindir

babaların pek umursamadığı bir cümledir..

güzel kızlar neden ayılardan hoşlanır

çocukluk süresince oyuncak ayı ile yatmaları sonucunda gelişen bilinçaltına yerleşmiş istem dışı yaşanan sevgi yoğunluğu..

baba ben yazar olduma muhtemel baba cevapları

+Baba uludağda yazar oldum..
-Zırva yapıcan yani..
+Anlamadım?
-En tepe noktası diyorum..