bugün

sevdiği entry'ler

kadının en güzel yaşı

Daha Konuşmaya başlamadığı yaşlar 1 veya 2.

tuğba ekinci

kendini güzel ve seksi sanan bir yağ tulumu sıçmığı.

on birinci nesil yazar

Lisenin ilk yıllarında yazım tarzına, mizah ve bilgi seviyesine hayran olduğum bazı yazarlar sayesinde sözlüğe üye olup almaya hak kazandığım ulusözlük unvanı.

Zannımca sözlüğün en kalabalık nesli 11. nesildir. Ancak her gün onlarca entry girdiğim günlerden nerdeyse hiçbir arkadaşımı hatırlamıyorum ya da buralarda göremiyorum. Sözlükçülük mü bitti, benim sözlükçülüğüm bitti bilemiyorum. Burası yıllar içinde yapacak hiç hiç hiç hiç bir şey bulamayınca girdiğim bir yer halini aldı. Şu an yeni yazarlar kaçıncı nesil, kimler popüler, kimler her gün linçleniyor, kimler en komik entryleri giriyor hepsi benim için muamma. Ha bilmek ister miydim hayır ama 2017 yılına bir tekrar dönmek isterdim.

22cm bir pipiye sahip olmanın dezavantajları

asla tam erekte olamazsınız, 30'lu yaşların sonlarına doğru ereksiyon için takviyeye ihtiyaç duyarsınız ya da sürekli spor yaparak vücudun testestoron seviyesini yüksek tutmak zorunda kalırısnız.
kısacası her şeyin fazlası gereksiz ve zararlıdır.

ayrıca, seks hayatınız asla düşündüğünüz gibi olmaz...

uzun olup dibini döveceğine kalın olup boşluk doldurması kadınlar açısından tercih sebebidir...

avantajı : gölgesinde rakı içebilirsiniz...

2020 2021 uzaktan eğitim kararı

Eğitimin elden ele gezen güle döndüğü, içler acısı hal aldığı, can çekiştiği, öğrencinin, öğretmenin, Velinin bir dünya sorunla cebelleştiği sistemin, corona sebebiyle külliyen gözönünden alınmasıdır.
Yani şahtık, şahbaz olacağız zannımca.
Bir seneye kalmaz coronadan değil, eğitimsizlikten patır patır döküleceğiz, yazın bunu bir kenara!

Sen kalk her alanda gevşemeye izin ver, coronayla salsalar, valsler yapılsın, Plajlar, oteller, kafeler, barlar açılsın, camilerde balık istifi namazlar kılınsın, açılışlar, gövde gösterileri yapılsın, düğün derneklerde omuz omuza halaylar çekilsin... Ama okullar açılmasın. Niye? Çünkü corona var!
Ülkemizdeki corona virüsü salt okullarda faaliyete geçen korkunçlu bir virüs galiba.
Enteresan!
Gerekli en üst önlemler alınarak, tedbirler uygulanarak artık eğitim başlamalıdır, aynı Fransa gibi, ingiltere gibi, Almanya gibi, ispanya gibi...

120 tl vereyim dava açmayın

Hacer Cesur 25 kişinin yaşamını yitirdiği tren kazasında eşini kaybetmiştir.
Eşi için, ‘borcu yoktur’ yazısı gerekir. maliyeye gider. Ama bu yazıyı vermek için 120 lira para istenir.
Yanında o kadar para olmadığı için ödeyemez. Vergi dairesi de yazıyı veremez.
hacer hanım eve döner. tcdd heyeti hacer hanıma taziye ziyaretine gelmiştir. bu durumu heyete anlatır ve ekler: ‘bize niye böyle davranılıyor? Benim eşim, devletin sahip olduğu trende öldü. Hâlâ üç kuruşun hesabı yapılıyor!’ der.
TCDD heyetinde bulunan avukat hemen söze girer;
‘Ben 120 lirayı veririm. Merak etmeyin. Ama siz de dava açmayın.’
https://odatv.com/120-tl-...ava-acmayin-24051956.html
not: " insanlığın bittiği yer neresi" diye soranlara bunu anlatın.