bugün

entry'ler (54)

fossettejour

yeni bir sekizinci nesil yazar.

(bkz: bienvenue)

dengesiz tahterevalli

yeni bir sekizinci nesil yazar.

baba arkadayken sevgiliyle laptopda konusmak

+hayatım bari koltuğua falan otursaydık böyle hiç olmadı.
-neden bebeğim?
+laptop rahatsız gibi sanki. üstüne minder mi koysaydık?
-e olur tabi...

rakibin olam çalımla çalımla geç beni messi

tozluğun olam dizine kadar çek beni,
ben de kankan olam xavi ve iniesta gibi,
aynı takımda istemezsen de anlarım çok iyi,
rakibin olam çalımla çalımla geç beni...

dörtlüğüne sahip şiirin adıdır.

doktorlar tv de yayınlanan show tv programı

hayatımıza yeni giren doktorlar adlı kanalda günde 2-3 kez çıkan show tv adlı programın izleyicileri fazlasıyla sıkmasıyla gündeme gelmiştir. yayın hayatına bomba gibi giren doktorlar tv'nin aralarda show tv gibi saçma bir programı yayınlıyor olması büyük bir soru işaretidir.

facebook tan ekleyen tanımadığınız güzel kız

genelde kız arkadaşın sahte bir profil yayınlayıp sizi denemek üzere eklemesiyle başlar ve gerisi mutlaka boka sarar. kişinin gözünün kaymayacağı varsa da bu kıskançlık manyağı kız bunu insanın aklına sokar zorla aldattırır kendini.

nestor fernando muslera micol

galatasaray'a gelen her yeni kaleci gibi buradaki ömrü fenerbahçe maçıyla son bulacaktır.

ahmet mümtaz taylan

ülkeye bolca lazım olanlardan.

tersten entry girmek

e
d

r
i
b

e
l
y
ö
b

n
u
s
l
o

oruç tutacağı

(bkz: zekat vereceği) de olsa fena olmazdı gibi.

messi ye iğne yapan doktorun real madrid li olması

şu an başını ellerinin arasına almış "tanrım ben ne yaptım!" diye haykırmakta olsa gerek zira hepimizin malumu messi'ye o hormon iğneleri yapılmasa 1.43 kalacaktı (ertem sen olmasan ne yapardık...). ama ne bilsin masum doktor o zamanlar iyileştirdiği çocuğun taraftarı olduğu real madrid'i her maçta madara edeceğini...

iç mimar

içten hep bir mimar olmayı istemiş ama olamayınca ucundan kıyısından yine mimariyle alakalı bir bölümü okumuş olup, mimarlar iç mimarlarla dalga geçince mimarları yerin dibine sokmak için tüm bildiklerini kusan kişilerdir. kendilerine iğrenç bir espriyle veda etmek istiyorum;

+ne işle meşgulsunuz?
-mimarım.
+içinden mi?
-...

hoşlanılan kızın hoşlanılan erkek olması

kendisinin de aslında ne olduğu tam anlamıyla belli olmayan kişinin, içinde yaşadığı ikilemi anlatan garip bir duyguyu anlatır. sonucunu hepimiz büyük merakla bekliyoruz.

şehit haberleri kime yarıyor sorunsalı

şehitlik olgusunu ve farklı ideolojide olan tüm kurum ve insanları geçtim, herhangi bir masum insanın ölmesi birilerine yarıyor olması bile başlı başına ne boktan bir dünyada yaşadığımızı gösteriyor.

russian institute

belirli bir dönemin ösym tercih formlarında tırım tırım aradığı fakat bulamayınca dönüp dolaşıp yine ülkedeki üniversiteleri yazmasına sebep olmuştur.

(bkz: ben değilim bir arkadaş)
(bkz: oğlum valla lan)
(bkz: bak hala inanmıyor)
(bkz: bakma öyle)

tia ella

hoşgelmiş 8. nesil yazar.

uzak durulması gereken kadınlar

uzak durulamayan kadınlar.

cerquanne

(bkz: #4520516)yarmıştır.

fc plus

yavaş yavaş erkek giyim piyasasında isim yapmaya başlayan ve koleksiyonları gayet şık olan firmadır.

sekiz asker demek ne demek biliyor musunuz

suriye'nin iç meselelerinden, somali'den daha önemsiz olduğu kesinleşmiştir. ama hep ramazan'dan dolayı işte, ramazan'a denk gelmeyeydi iyiydi...