bugün

entry'ler (249)

yaran entry ler

(#11530159)

oral seksin abartıldığı kadar zevkli olmaması

bayan tarafından düşünülürse doğru önermedir.

başarılı bulunan entry ler

(#11501635)

araya kaynayıp gitmemesi dileğiyle. tebrikler fobia.

(bkz: adam ezmiş beyler)

türk milletinin siyaset azgınlığı

türk milleti için gayet doğal genelleme. şimdi bu yazıyı hiç birimiz üstümüze almadan haklı bulacaz.

çünkü uludağ sözlük için ne demişler;

(bkz: troll lerin taşıdığı sözlük)

bankadan kredi çekip araba almak

intihar gibi bir şey bu sanırım. ayağını yorganına göre uzatacaksın. otobüs neyinize yetmiyor.

1 1 8 3 3 rakamları toplamının 16 olması

aklıma inci sözlükten bir entry i getirdi. inciye giremediğim için aklımda kaldığı kadarıyla yazayım.

başlık: bursa da erkekler teklif ediyormuş

1. birbirlerine.

türkiye nin kürt şehirleri

sen 5000 yıllık medeniyet tarihinde bir tane devlet kurama. sonra gel şu şehir benim bu şehir benim diye ahkam kes.

efendilik ve aile terbiyesinin olumsuz yanları

genellikle başak burcu erkekleri için geçerlidir.

efendilik ve aile terbiyesinin olumsuz yanları

namusun saflıkla karıştırıldığı bir ülkede bu olgular da; süt çocukluğu ile karıştırılır.

sabahın 5 inde aldatıldığını öğrenen erkek

(bkz: ne yapsa yeridir)

sabahın 5 inde aldatıldığını öğrenen erkek

acilen bir kız bulmalıdır. (#11354313) yoksa bu işkencenin hepsini yaşıyorsun birader, kefilim.

hastaneye gelen tıbbi mümessilleri dövme isteği

doktorların karşısında tam bir kırığa dönüşen insanların, ağzını burnunu kırma isteğidir. haktır. bir de bu adamlar utanmadan başka ortamlarda hava atarlar. yok şöyle iyi meslek yok böyle iyi meslek halbukisine doktor taşşağı yalamaktan başka bişe yapmazlar.

türkiye de kadın olmak

başın kapalı ise örümcek kafalı olmak, başın açık ve mini etek giyiyorsan orospu olmaktır!..

keşke olmasaydı denilen şeyler

(bkz: sabri nin futbol ile tanışması)

oğluna göster ama elletme diyen anne

namusun sadece kızlar için geçerli olmadığını düşünen annedir.

selçuk inan

muhtemelen trabzon değil de; beşiktaş, galatasaray veya fenerbahçe de oynuyor olsaydı, hergün gazeteler de 40 milyon dolar verdiler; ama biz satmadık muhabbeti dönecek futbolcu. çok yakında büyük bir takımla anlaşacağı söylentileri dolaşıyor. bizim büyüklerden bahsetmiyorum.

selçuk inan

futbolu katletmeden top oynayan nadir orta sahalardan biri. yani bu adama diyecek bir şey bulamıyorum. biz mi farkında değiliz acep? adam resmen 50-60 metre tak tuk pas dağıttı, var mı la türkiye de bunu yapabilen adam. dünyada bile 3-5 i geçmez.

29 mart 2011 türkiye avusturya maçı

(bkz: selçuk inan)

(bkz: 60 metrelik pasla bağdemcik ameliyatı)

selçuk inan

(bkz: bu adama inan)

ygs haftası sözlüğün en beğenilenlerinin coşması

her ygs dönemi yaşanan hazzın dışa vurumu. ohhhşşş