bugün

entry'ler (108)

ttnet

aşktan öte bir umut içinde haber beklediğin kurum

ateist olacaklara tavsiyeler

30. dakikaya kadar izleyin ibret alırsınız. (bkz: http://m.youtube.com/#/wa...bi0N8&feature=related)

meme ucunu okşamak

zevk işi (bkz: meme okşamak).

anne vs baba

genellikle erkekler anneye önem verirler , kızlarsa babayı ama kişiye göre değişir , bana göre en merhametlisi annedir o yuzden anne.

mehmet ali erbil in 21 yaşında kızla aşk yaşaması

kız para peşinde , mehmet ali erbil sex peşinde özeti bu.

ülkücü alevi

muhtemelen ülkücü olması marifettir, herkese karşı karakterini ülkücü diye tanıtan kisi.

ülkücü alevi

muhtemelen ülkücü olması marifettir, herkese karşı karakterini ülkücü diye tanıtan kisi.

ülkücü çocuğun kimseye karışmaması

bu başlığı açmamın sebebi , sınfta bazı götleklerin kendilerine cok güvenmesi beni kızdırıyor , anlamıyorum karışmadiğim halde gelip bana bulaşmaları ilginc bir olay , sonra neden disiplin cezası aldin vb.

ülkücü alevi

tek başına sinemaya gitmek

evde film izlemekten farkı yoktur, her şeyi dramatize etmeyin.

sessiz insan

kusursuzdur.

sevgiliden ayrılma nedenleri

sürekli , mesaj neden atmadın diye mesaj atması.

tırnak uzatan erkek

bazıları keyiften değil zorunluluktan uzatır, klasik gitarda pena ile çalmak zordur , flamenko tekniği ile gitar çalıyorsa , gayet normal olan erkektir.

yazarların ayak numarası

46 giyiyorum ama hiç memnun değilim , istediğim ayakkabının 46 numarası olmaması.

amına koyayım böyle hayatın denilen anlar

sınavda herkes iyi alır , bir tek sen düşük alırsın.

mehmet ali birand

kanal d grup başkanı mehmet ali birand'dan kötü haber , dün gerçekleşen safra kesesi ameliyatı sırasında birand'ın kalbi durduğu ve doktorların çabasıyla yeniden çalıştırıldığı ortaya çıkmış , oglunun twiterdaki acıklaması : ben umur birand, babam halen yoğun bakımda . iyileşmesi için dua ediyoruz .

atatürk ile rte yi kıyaslayan mal yazar

malın önde gidenidir , söyliyecek başka lafım yok.

en iyi ikililer

rakı - balık tom - jerry nutella - yarım ekmek.

sabah programlarına katılan seyirci kadınlar

kısa saçlı ,büyük gözlüklü ,saçları kesinlikle siyah dışında renkten oluşan , orta yaşı aşmış biraz tombul topluluk.

ülkücülerin ortak özellikleri

mutlaka yanlarında tesbih bulundururlar yüzük , çakmak vb.