bugün

entry'ler (24)

20 şubat 2011 beşiktaş fenerbahçe maçı

beşiktaş taraftarının ne kadar karaktersiz olduğunu gördüğümüz maçtır. yeter yıldırım demirörenler başladı stadda. hayır adamı bi quaresma transferi ile baş tacı yapacak kadar döndünüz madem bari onda kararlı durun ne olursunuz ya. beşiktaşlılık duruşu buymuş demek.

galatasaraylıyım.

ernesto che guevara

ismi şu anda devrimci geçinip kapitalizme karşı olduklarını söyleyen ama burger king'e gidemeden yapamayan kendini devrimci sanan devrimci veletler tarafından kirletilen lider.

babayla girilen komik diyaloglar

t.m - baba hastayım öksürünce ciğerlerim yanıyor
babam - öksürme o zaman.

çok net bir babam var gerçekten.

aşk tesadüfleri sever

insanların romantik film olduğu için sevdiği filmdir. madem romantik kalbini veriyor o halde büyülenelim. nedir bu ya ? eski türk filmlerinde hih saçmalığa bak diyenler bu filmi nasıl beğeniyorlar anlamıyorum.

counter strike

dünyanın en zevkli oyunlarından biridir üzerinden yıllar geçse bile.

evlilik

türkiye'de erkeklerin "artık düzenli bi hayata gireyim, evi çekip çeviren olsun" diyerek
kızların ise "elalem bana koca bulamamış demesin bir tane de çocuk yaparım oldu bitti" diyerek başvurdukları eylem.

mynet

her gün anasayfasına 3-4 tane cinsellikle ilgili birşey koyarlar mutlaka. zaten bu kadar hiti yüksek olan sitenin neden bu kadar ucuz yollara başvurduğunu anlamış değilim..

el kadar hayvan

kız tavlamanın en büyük silahıdır bu hayvan türleri...
en çok tercih edilense kaniş köpeklerdir.

sınav kağıtlarının dağıtıldığı an düşünülenler

sınıfın en çalışkanı ile aynı kağıdı alıp almamaktır..

ceza

türkiye'ye rap müziğini gösteren ve tanıtan,sevdiren rap sanatçısıdır. kimse adama laf atmasın gerçekten kral sanatçıdır.rap müzik pop veya rock müzik gibi aşk ve duygular üzerine değildir. mesaj içermelidir ve ceza'nın hemen her şarkısında bir toplumsal mesaj mutlaka görürsünüz. şimdi sagopa dinleyip ceza'ya burun kıvıranlar önce rap müziği kimden duyduklarına baksın.

galatasaray taraftarı

türkiye cumhuriyeti başbakanı ve cumhurbaşkanını protesto etme cesareti gösteren tek taraftar topluluğudur.

özhan canaydın

öldükten sonra insanların yere göğe sığdıramadığı galatasaray tarihinin en kötü başkanlarından.
iyi bir galatasaray'Lı olabilir beyfendi olabilir ama kardeşim adam öldükten sonra da göklere çıkartmak yanlış. iyi insan de kapat konuyu. hala büyük başkan diyorlar. ne yaptı bu adam galatasaray'a ya. herkes tutturmuş bi aslantepe. peki soruyorum nerede avrupa'da ki vizyon. herkes vefa falan diyor. canaydın zamanında bülent kork,maz,arif erdem, hakan ünsal gibi isimler futbolu bırakırken neden jübile yapılmadı?

bunlar uzar gider. sonuç olarak toplamak gerekirse galatasaray tarihinin en kötü başkanlarından biridir. aslantepe'de sadece takdir ederim. insanlığı da güzel olabilir. ama başarısızdı bu kadar açık.

oscar alabilecek kapasitedeki türk oyuncular

eve dönüş filmindeki oyunculuğu ile kesinlikle mehmet ali alabora'dır.
kimsenin aklına gelmediği isim olaudğu için söyledim. yoksa şener şen, kemal sunal kesinlikle başı çekiyor.

hande ataizi

"at gibi kadın" deyiminin öznesidir efendim. gerek üzü gerek fiziği ile türkiye'de ki ender "taş" hatunlardan biridir.

real madrid

tamamen nefret edilesi,tiksinilesi,yerden yere vurulası bir takımdır. dünyanın en başarılı takımı olmasına rağmen bir türlü insanların özellikle de türk insanının hoş karşılamadığı takım. diğerleri için:

(bkz: inter)
(bkz: man utd)

bjk nin kadrosu lig tarihinin en güçlü kadrosudur

seneler boyunca anadolu takımı görevi gören beşiktaş takımının taraftarının alınan transferlerle ne kadar görgüsüz olduğunu görmemize yarayan başlıktır. anladık arkadaş anladık artık !
hangi beşiktaşlıyla konuşsam "kuarejuma abi guti abi" hepsi aynı şeyi diyor. ulan iyi aferin bunu bir kere de sonra sus be adam. görüyorum ki sözlükte de böyle beşiktaşlılar var. fazla üstelememek gerek. gazlarını alalım yoksa bunlar yine başlarlar. aman diyelim.

kuarejma abi. guti abi. beşiktaş abi. yetmez yıldırım demirören yetmez...

dincilerin hastalanınca hastaneye koşmaları

yanlıştır. ne de olsa allah öyle uygun görmüştür. tedavisini de o verecektir elbet. evinde oturması ve kaderine razı olması gereken dincidir.

samanyolu tv izlemek için tek neden

ziyaretine gidilen babaannenin deli gibi samanyolu izlemesi.

eski sevgiliye kin besleyen kız

eski sevgilisine trip atıp arşılık bulamayan kız olabilir. bunun yanında eski sevgilisi tarafından aldatılmış bir kız da olabilir. ne olursa olsun eski sevgiliye kin duymak için bir sebep yoktur. adı üstünde "eski" sevgilidir. ayrılmışsındır ve yaşananlar sende sinir yaratabilir. sakin olmak lazım.

hayatında hiç kimseyle çıkmamış kız

%90 ihtimal çirkin kızdır. % 10 ihtimal de aşka inanmayıp rol yapan kızdır.
kim ne derse desin kardeşim. kız tarafı erkek kısmına her zaman ilgi ve ihtiyaç duyar. burada kızları aşağılamıyorum ama öyledir yani. yok gerçek aşkı arayan kızdır falan filan ne bu ya. eğri oturup doğru konuşmakta yarar var.