bugün

entry'ler (19)

nasa nın insanlara yalan söyleme ihtimali

Daha adamların yalan söyleyip söylemediğini anlayamayan bireyler olduk. Çok merak ediyorsan çık uzaya sen bak , sen çıkıp bakana kadar (ki daha evin çatısına çıkamıyoruz ) adamlar ne diyorsa o , ha gerçek ha yalan..

neşet ertaş dinleyenlerin genel özellikleri

Basit aslında , zengin dinlemez Neşet'i ,derdi olmayan dinlemez Neşet'i , villada oturan dinlemez Neşet'i , Anadolu'yu tanımayan dinlemez Neşet'i kısacası herkes dinleyemez.

500 liranın arkasına söz önerileri

Şimdi Öneri sunacağım ama şans bu ya para çıkar, benim Öner'im kabul edilir, ben o parayı göremem o koyar işte.

çorum çankırı yozgat üçgeni

Tam üniversite okumadık yerler. Can sıkıntısından bir kaç yılda tıp bitirme şansınız var.

buraya herkesin işine yarayacak bir entry bırak

Hak verilmez alınır !

yazarların gitmek istediği 3 ülke

Suriye
Irak
Katar (şu an meşur ).

bir anlık hevesle alınıp hiç kullanılmayan şeyler

English gramer book.

yaşıtların evleniyor olması

Yaşıtlarım evleniyor o sorun değil de, kız arkadaşın varsa ve yaşıtları evleniyorsa işte sorun orda başlıyor..

arda turan

Bir insan neden şimarır sorusunun cevabı olan kişi . Keşke bacağını geliştirdiği zamanın üçte biri ile karakterini geliştirseydi.

ilkokuldaki haliniz sizi şu an görse

Kardeş sen ne yaptın der, bana ne yaptın allahsız vicdansız der.

atatürkün cumhuriyet anlayışı

Zamanın şartlarına göre değerlendirmeyi öğrenelim önce.
Atatürk döneminde 1900'lü yıllar Sovyet sosyalist bir yapıda olan Rusların dünyaya ideolojilerini yaymak gibi büyük bir amacı olduğunu unutmayalım.
Peki toprakları işgal edilmiş bir ülke , batısı emperyalist ve ekonomiye dayalı bir sistemle büyüyen Avrupa ülkeleri kuzeyini yukarıda anlattım , daha batısında büyüyen kapitalizm başkenti abd varken.
Ülkeni kurtarmak için senın nasıl bir cumhuriyet anlayışın olurdu ?

en çok iz bırakmış bilgisayar oyunu

Gta vice city
Counter strike
Hife life
Dota 1
Knight online
Buradan 90 lı yılların çocuklarına selamlar.

uyuyunca geçecekmiş hissi

Geçmesini istiyorsan geçer . Geçmesi için uyumak gerek aslında nice geceler uyumadığımı bilirim.

erkek çocuğa verilebilecek en güzel öğüt

Her kadına kendi annene nasıl davranılmasını istiyorsan öyle davranman gerektiği gibi davran.
Ben yazdım güzel söz oldu.

türbanlı kızların genel özellikleri

insanları giyimine göre sınıflandırmayı eleştirmeyi ne zaman bırakacaksınız çok merak ediyorum .
Kot pantolon giyen erkeklerin genel özelliklerini nasıl sınıflandırırsanız bunuda öyle sınıflandırınız. Aslında basit bir mantık yatıyor bu işlerin arkasında Amerika'nın siyasi insanlarını köle yaptığı zaman ki konular bunlar( burada ne kadar geri kaldığımızıda anlamış olmanızı ümit ediyorum ) Bırakın bu işleri .

iş hayatının insana öğrettikleri

Kimseye karışma , işini erken yap , patronla konuşma(gerekirse) , müdürün varsa konuşma , yalakalık yapma , zam konusuna gelirsek, gelme bence.

bu başlıkta 3000 li yıllardaymışız gibi yazıyoruz

çaylak onay listem onaylanmasını kutlamak için yazıyorum
Çok uzun yıllardı.

atatürk ateist ve ırkçıydı

Buradada Atatürk'e eleştiri konularını bulmam ne kadar şaşırttı bilemezsiniz.
Entry nick uyumu diyorum ve susuyorum.

ekşi sözlüğün yazarları sebepsiz yere uçurması

Boykot yapmaya alıştık artık. En son boykotun Uludağ'a üye olarak gerçekleştirdim yıllar sonra çaylaklık sıfatını kendime takmayı bile göze aldım.