bugün

entry'ler (22)

toby turner

Genel olarak "There's a Floppy Disk on The Floor" isimli şarkısı ve "nugget in a biscuit" isimli animasyonuyla ünlü olmuştur. Lakabı "Tobuscus"dır. Aktör, komedyen ve müzisyendir. Aynı zamanda "tobygames" channelına çeşitli oyunlar oynayıp videolarını yükler. Oyunlara ve filmlere literal trailerlar yapar.

pringles

kutusunun şekli nedeniyle genelde tabağa dökülmeden yenmeyen, yense bile zorluk çıkaran cipsdir. her şeye rağmen tadı muhteşemdir. bir kere yiyen bir daha başka cipsten tat alamaz. en sevdiğim çeşidi "originals"dır.

deep web

gözünüz korkmasın, tor isimli browser'dan girdiğinizde bir şey olmuyor. fakat içeriği için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. burada yazılanların çok çok daha beterleri var içinde. burada yazılan sadece üst katmanlar, derinlere inildikçe berbatlaşıyor bu lanet yer. çok kurcalamanızı tavsiye etmem, psikolojinizi alt üst edebilir.

valencia cg170

Arka ve yan kapakları ıhlamur ağacından, üst kapağı ladinden yapılma, fiyatı 150 - 170 TL arası değişen gitardır. Aynı zamanda aldığım ilk gitar bu. Şahsen yeni başlayanlar için tavsiye ederim.

thea queen

Arrow isimli dizinin ana karakteri olan Oliver Queen'in kardeşi. Willa Hollan tarafından canlandırılır. Lakabı "speedy"dir

oliver queen

Arrow isimli dizide stephen amell'in canlandırdığı ana karakterdir. dizinin her bölümünün başında söylediği, akıllara kazınan "My name is Oliver Queen. For five years I was stranded on an island with only one goal: survive. Now I will fulfill my father's dying wish. To use the list of names he left me and bring down those who are poisoning my city. To do this, I must become someone else. I must become something else." sözü meşhurdur.

mangyang

mangyang'lar, silkroad isimli online oyunda jangan isimli mekanın ön kapısının ilerisinde bulunan ve genelde damage denemesi yapılan samandan yapılma 1 levellik moblardır.

herobrine

bazı rivayetlere göre oyunun coder'ı olan "notch"un ölmüş olan kardeşi brine için yapılmıştır. oynadığımız karakter olan steve'den tek farkı gözlerinin olmamasıdır. minecraft 1.2.5'ten beri oynuyorum, oyun tecrübelerime ve oyun ilk çıktığından itibaren oynayan arkadaşlarımın söylediklerine göre sadece efsane. ben de sadece modunu yükleyerek görebildim. bunun hakkında internet üzerinde paylaşılan çok gerçekçi videolar var ama bence hepsi fake.

enderman

minecraft survival oynarken, creeper'dan sonra beni en çok korkutan mobdur. blokları eline alıp gezerler. garip sesler çıkarırlar. öldürülmeleri zordur ama oyunu bitirmek istiyorsanız fazla sayıda öldürmeniz gerekir. çünkü the end portalını bulmak için ve portalın kenarlarındaki boşlukları doldurmak için gerekli olan "eye of ender" item'ını craft edebilmek için gerekli olan ender pearl (ender incisi) bu moblardan düşmektedir.

les twins

dans ederken en çok örnek aldığım insanlar, laurent (lil beast) ve larry'nin (ca blaze) kurduğu gruptur. aynı zamanda bu ikisi "criminalz crew" adında bir gruptadırlar. en çok istediğim şeylerden biri herhangi bir yerde bu adamların workshop'una katılmak.

nidalee

early game'de q skilli ile feci harras yapan, kaplana dönüşmesiyle oyuna ayrı bir zevk katan, en main pickim olan league of legends herosudur. kullanamayıp, q skillini tutturamayıp dandik hero diyenler çoktur. aldırmayın, tavsiye ederim.

michael sikkofield

bloğundan takip ettiğim muhteşem bir inci sözlük yazarı. özellikle 11 eylül, illuminati, subliminal mesajlar, tesla ve katy perry - et ile ilgili olan yazılarını tavsiye ederim, hem güldürüp hem sıkmadan bilgi veren bir kaynatasız. sözü senettir.

abazalık kokan şarkı sözleri

gel gel gel güzelim,
gel gel acımıycak.
gel gel gel güzelim,
söz hiç acımıycak.

godsaveus

çok sevdiğim bir arkadaşımdır. severim kendisini.

öğrenci öğretmen diyalogları

-kitabın nerede evladım?
+evde unuttum hocam.
-kendini de unutsaydın.

dilenciye adres sormak

bilmediği adresi tarif etmesi üzerine kaybolmanıza yol açar.

winamp vs vlc vs media player classic

media player classic. bildiğim kadarıyla en fazla codec'e sahip program.

komik erkek baksırları

üzerinde "var mısın yok musun" simgesi olan, hemen altında ise "büyük hissediyorum, açayım mı?" yazanları da vardır.

söylemesi zevk veren ingilizce şarkılar

megadeth - a tout le monde. dinlemesi ayrı, söylemesi ayrı harikadır.

la cola

-buyur abi ne içersin?
+cola alayım.
-anlamadım abi?
+la cola oğlum cola.