bugün

sevdiği entry'ler

insan et yiyen bir maymun türüdür

Ne kadar net ve basit bir gerçek.

Bu hakikati devamlı hatırlayarak kendime geliyorum.

Ayrıca lüksle şatafatla makamla televizyonlarda stüdyolarda hava basan insanların aslında maymun olduğu aklıma gelince durup durup gülüyorum.

karpuz seçerken şap şap vuran vegan

Kuşkusuz canı sadece hayvanlarda var sanan cani vegandır. Ben seçerken okşuyorum, zaten eti de kasaptan alıyorum vegan sayılırım, hiç kesmedim.

ülkeyi sadece reisin kurtarabileceği gerçeği

Su götürmez bir gerçektir. Muhalefetteki hiçbir aday rte nin tırnağı bile olamaz.

real madrid gs maçı ısı hareketlilik haritası

burada görülebilir.

görsel

demir maskeli adam mute savaşı ve zeyd

Yalnız bu hikayenin zeyd ile hiçbir ilgisi yok. Zeyd eşinden boşandıktan sonra hz Muhammed Zeydin eski eşiyle evleniyor. Bu esnada zeyd hayatta.

Bak burası çok önemli: zeyd hayatta.

Yani savaşa gönderip ölünce karısına el koyma gibi bir durum yok.

Demir maskeli adamdaki bu hikaye hz.davud'a atılan iftiraya uygun.

Hz.davud komutanının karısını banyo yaparken görmüş de komutanı kazanamayacağı bi savaşa göndermiş felan.

Lütfen biraz dikkat.

Alexandre dumas mevzuyu bilmiyor diye, kopyala yapıştır yapmaya lüzum yok.

tayyip erdoğan ın laikleri tokat manyağı yapması

kuduruyorlar görüyorum, o iğrenç egolarını tatmin etmek için aşağılıyorlar, kendilerinin üstün olmadıklarını kabullenme noktasında çirkinleşip ağızlarından salyalar saça saça küfür ediyorlar.

hazmedemiyorlar.

Her seçim sonrası koyun koyun diye küçümsüyorlar ama her seçim halkın iradesi bunlara sandıkta koyup koyup geçiyor.

öyle hoşuma gidiyor ki kertenkele suratlarınızı göt olmuş görmek.
öyle hoşuma gidiyor ki tepeden bakmaya çalıştığınız hallerinizin ayaklar altında gezmesi.

aşağıladığınız bir imam hatipli geldi kafayı yedirtti size, şizofren yaptı.

mustafa kemal'in it sürüleri diyenlerle ittifak yapacak kadar vatansız, şerefsiz ve adi; teröristlerin cenazesine giden milletvekillerinin olduğu partiyi savunacak kadar karaktersiz oldunuz.

16 yıldır siz ağladıkça tokatladı, siz ağladıkça tokatladı, tokat manyağı oldunuz.

babanız beşiktaş

Inanmayan ali koc a sorsun. Babası beşiktaş kongre üyesidir

Açık ve net evet

4 bin km menzilli güdümlü füze

yalnız o işlere roketsan bakıyor bilader..

daha etkin bir trollük performansı sergileyebilirsin bence..

şenol güneş

(bkz: öğretmenler günün kutlu olsun hocam)

görsel

yerçekimi ivmesi ne zaman 10 oldu

lise fizik dersinde olandır. tasalanma, büyüyünce geçer.

üniversitede fizik finali sorusu geldi aklıma. soruyu direkt aktarıyorum. ancak sayılar aklımda değil ve bulmak için uğraşmak istemiyorum.

"x metre yükseklikten y sürede yere çarpan ayının rengi nedir?"

soruyu görünce şok olmuştum. zira bi boka benzemiyordu. en azından bana ve sınıftaki 40 küsür kişiye öyle gelmişti. neyse, sınavdan sonra hocaya sorduk. alaycı bir gülümseme ile 'beyaz' dedi. ve nedenini açıkladı. o yükseklikten o sürede yere çarpması için, yerçekimi ivmesinin z(yanlış hatırlamıyorsam 9,2) olması gerek. bu ivme de kutupta olur. kutuptaki ayılar da beyazdır! işte o zaman anladık ki yerçekimi ivmesi değişen bir şeymiş.

çıkarılacak ders: bi siktir git amk, böyle soru mu olur!