bugün

entry'ler (106)

aragones in transfer istememesi

aragones'in guiza'yı transfer ettirdikten sonra sıctım bari sıvamayayım seklinde dusunmesinden dolayı icinde bulundugu durumdur.

yapması göt isteyen hareketler

mecidiyeköyde bir galatasaray fenerbahce macında ali sami yen stadyumu kapalı tribününün simetri ekseninin tam ortasında fenerbahce formasıyla "Hepiniz orospu cocugusunuz." demek.

yazarlarin soylememeleri icin yalvarilan laflar

(bkz: hele bi otur soluklan yigen)

22 mart 2008 istanbul bsb besiktas maci

besiktasın yuksek olasılıkla puan kaybedecegi musabaka. i.b.b cok formda ve devre arasındaki transferleriyle gercekten iyi bir takım oldular.

(bkz: inat olsun yavşaklara and içtik şampiyonluğa)

15 mart 2008 ankaraspor galatasaray maci

ümit karanın ne kadar kaliteli bir forvet oldugunu ve lincolnun neden gerekli oldugunu yeniden anladıgımız mactır.

john terry

mevkii stoper olmasına karşın bu hafta chelseayi sunderland deplasmanında galibiyete taşıyan golü atan futbolcu.

chelsea fc

turk futbolunun usta yazarlarının bulustugu bir gazetecilik dehası olan fotosporun 13.03.2008 tarihli haberine göre fenerbahce ile ronaldinhoyu transfer edebilmek icin kıran kırana bir yarışa girmiş olan ingiliz futbol kulübü. ayrıca fotospor yayın ekibinden son anda aldıgımız haberlere göre çeyrek finalde eşleşen iki kulüp ronaldinho konusunda iddiaya girerek uzlaşma sağladılar turu gecen ronaldinhoyu alacak , ronaldinhonun "Kazanan beni alır." dediğide iddialar arasında.

2 nisan 2008 fenerbahçe chelsea maçı

shevchenkonun mac oncesi bir hayli mutlu olacagini gozlemleyebileceğimiz mactir. shevchenkonun bir kez daha sampiyonlar ligi gol krallığı unvanını yakalayabilmek icin gecen pazar kilisede fenerbahce icin deliler gibi yalvardıgı da alinan duyumlar arasındadır. *

edit : oha sozlukte bu kadar fenerli varmıydı

takvim

bugün renklerini belli etmiştir dilerim en yakın zamanda formasını da giyer armasını da takar bu rezil adamlar.

radyodan maç dinlemek

(bkz: yatarak kayarak müdahale) *

cassio de souza soares lincoln

gun itibari ile takvim adlı gazetede asılsız bir haberi yayınlanmıs galatasaraylı futbolcu. Haber olayına gelince de kolpa oldugu 100 metreden bellidir şöyleki ;

1- Lincoln böyle birşey söylememiştir fakat söylemiş kabul edersek Galatasaraylı bir arkadaşına söylemiştir ve Galatasaraylı herhangi bir futbolcu kendisine böyle birşey söylenmiş olsa bile bunu basına sızdırmaz.

2- Ey Takvim senin böyle bir şeyden nasıl haberin oldu peygamber misin ?

3- Ya madem kolpa haber yapıcaksın bunu anasayfana koymada rezil rüsva olma .

4- Ayrıca Takvim Gazetesi Yayın Ekibine de kafam girsin.

dünyanın en tatlı üç şeyi

at
avrat
silah

taze sikilmis smiley

muhtemelen üzgün smileydir.

küfretmek yerine bir çiçek uzatmak

insanı kesinlikle rahatlatamayacak davranış biçimi. ibne demek varken çiçek uzatan insan problemlidir şahsımca.

kullanmak için can atılan replikler

+ bak dostum ben sadece iki kişiye güvenirim. biri benim , diğeride sen değilsin.

konudan uzak birine konuyu anlatmak

çoğu zaman fazla ayrıntıya girmeden yüzeysel anlatılmaya çalışılır. ayrıca anlatılan kişi gerizekalıysa yüzeysel anlatılsa bile anlamadığından mütevellit insanı şekilden şekile sokar.

ayran varken kola icen emperyalist kisilik

(bkz: balıkla ayranmı icelim ebenin amı)

kupa ile çay içen tipler

(bkz: sözlükteki gerizekalı yazarlar)

zuleyka rivera

iki lafından biri "oh my god." olan daş gibi hatun.

power rangers

rakip olarak devamlı bir şekilde gri ve acayip yaratıkları gordugumuz dizidir. yaratıklarımızın tam olarak göbekleri hizasında bir düğme vardır ve düğmeye basınca yaratıklar aniden yok oluyordur. düşündüm.. günlerce , aylarca , yıllarca düşündüm. kendimi karanlık odalara kapatıp gunlerce ağladım. yeri geldi deniz kıyısındaki martıları yeri geldi evimin bodrum katındaki hamamböceklerini izledim. neden ? yahu madem bu yaratıkların bir off tuşu var neden direk basmıyosun arkadasım o tuşa neden çocuk yüregimizi zıplatıyosun. ayrıca yesil ranger ada kafam girsin.