bugün

entry'ler (27)

texas

hiçbiri bursasporu tutmayan taraftar topluluğu.çoğu çarşı hayranıdır aslında.

texas

istanbuldaki taraftar gruplarıyla kendini aynı kefeye koyan,ama ses tonları olsun tezahuratları olsun istanbul taraftar gruplarının yarısı bile olamayan toplamda 5-10 tezahurat bilen taraftar grubu.kendilerini cok merak ediyordum taki bir maçta kendilerini görüp hayal kırıklığına uğrayana kadar.

farmville

allah kahretsin bu oyunu.beni bu oynu oynamaya teşvik edenler size sesleniyorum hepiniz şerefsizsiniz.ulan bi insan gece 3 te kalkıp ekinlerim çürümesin diye binbir zahmete katlanırmı.işyerinde facebook engelli olduğu için giremeyince istifa etmeyi bile düşündüm.sonucta ortalıkta ziyan olan sebzeler meyvalar var.ya delirtti beni bu oyun.alan varsa satıyorum kurtarın beni.insan kendi kendine vazgecemiyo bu oyundan, birine satmam lazım :D şimdide düşünüp duruyorum ne eksem diye.allah belamı versin.

ilker başbuğ

şirin babadan bile daha komik.

fethullah gülen

dünyada en fazla saygı duyduğum insan ve mükemmel fikirler ve konusma akıcılığı ve tamamen doğrularla ikna edebilme becerisi....

albay dursun çiçek in tahliye edilmesi

hükümetin üzerine itmek ve eleştirmek için can atan bazı gerizekalı vatanhainlerinin sevindiği gelişme.zira yukarıda bazı salakların yorumları bunu gösteriyo.zira o salaklar bilmezlerki zamanı gelince albay dursun cicek gibiler kendilerine en büyük kötülüğü yapacak.lütfen mal düşüncelerden kurtulun.zira bu dava olmasaydı hepinizin götünden kan alınacaktı

albay dursun çiçek in tahliye edilmesi

Ergenekonun karmaşık ağlarının hala devletin içinde olduğunun resmi.tutuklanması neticesinde atanan bir hakimin (ki ergenekon atamasıdır) verdiği akılalmaz karar.ama tahliye dilmesi sucsuz olduğu anlamında değildir, zira tutuksuz yargılanacaktır ve eninde sonunda inşallah cezasını cekecektir.

ermeni soykırımı

Ermeni soykırımı diye bir söylem olmaması gerekir,asıl söylenmesi gereken şey 1915 yılından bu yana devam eden yada kasıtlı olarak devam ettirilen ermeni sorunu vardır.zira kendileri kökten sorun bir millettir.1. dünya savaşında rus ve ingilizlere kendini kullandıran ermei halkı şu an da avrupa ülkelerine kendisini kullandırmak suretiyle bu sacmalığı devam ettirmektedirler.1. dünya savaşında taraf olmak zorunda kaln ülkelerden biri olan osmanlı cumhuriyeti kendisine savaş ilan eden ruslarlada savaştı yunanlada fransızlada ingilizlede ve ne yazıkki kendisini bu ülkelere kullandırarak toprak sağlamaya çalışan ermenilerede.savaş oluyor iken ülkemize karsı çeteler kurmak suretiyle rus ve ingilizler gibi düşman statüsüne gecmiş bir halkın askerlerini öldürmüş olmak bir soykırım değil savaşın gerektirdiği bir durumdur.tıpkı rusların türkler 1. dünya savaşında rus soykırımı yaptı,yada ingilizler ve yunanlıların bunlar bize sokırım yaptı deme hakları olmadığı vede demedikleri gibi ermenilerinde böyle birşey demeye hatta akıllarının ucundan gecirmeye hakları yok.Düşman hangi milletten olursa olsun düşmandır ve savaş anında ne yapılması gerekiyor ise o yapılmalıdır.

Ermeni soykırımı yoktur,ERMENi HAiNLiĞi vardır.

izmirli kızlar

güzellikleri ile ün salan ama aslen izmirli olanların sayısı bir elin parmakları kadar olan kız kuruları.

26 ekim 2008 eskişehirspor galatasaray maçı

rüya takım olarak lanse edilen ve herkesin hemfikir olduğu galatasarayın teknik kadrosunun yetersizliği nedeniyle kazanamadığı maçtır.

evlenme yaşının 14 e çekilmesi

ahlaki ve sağlıki açıdan sakıncalı bir fikir.

pkk

içindeki terörist diye nitelendirilen bilinçsiz insanların çoğununaçılımını dahi bilmediği neye hizmet ettiklerinin farkında olmadıkları lanet.

pkk

bilinçsiz insanları kandırma mekanizması.

ilker başbuğ

tatmin edici açıklamalar yapamayan genel kurmay başkanı.

taraf gazetesi rezaleti

tarafın rezil olma gibi bir durumu haksız olmaması nedeni imkansız olduğu için uludağ sözlüğün en hereksiz başlıklarından biri.

aktutun un cografi koordinatlari

taraf gazetesinin haklı olduğundan emin olduğu ve türkiyenin büyük bölümünün de tarafın verdiği bilgilere inandığı koordinatlardır.

taraf

taraf olmaktan ziyade doğruları açıklayan gazete doğruları açıkladığı için taraf olmakla suçlanan cesur gazete.

rte nin ulkeye buyuk hizmetleri

sağlık ve sosyal güvenlik sektöründe geçmiş dikkate alındığında akıl almaz kolaylıklar ve rahatlık imkanı sağlanması.teşekkürler.

bankacı

şu an müşteriye munzam senedi verdiğim için karnıma ağrıalr sokan illet meslek.meğersem 10 yıl saklamak gerekiyuomuş.napcam ben şimdi yaaaaa.... dediğim meslek

bank asya

bankacılık alanında yeniliklerle karsımıza çıkan banka.