bugün

entry'ler (707)

nihat doğan

sözlükten kastettiği ekşisözlük tür.

rengarenk

şu an davut güloğlu'nun osmanlı'da padişah dönemi ve harem konusunda bilgiler verdiği ve soruları cevapladığı programdır. ancak merak ettiğim kendisinin nasıl bir akademisyen gibi ahkam kesebildiğidir.

muhteşem yüzyıl

bu diziden öğrendiğimiz şey kadınların asırlar geçse bile şeytanlık konusunda ne kadar hin olduklarıdır. erkeklerin ruhları bile duymadan tam bir saf yerine koyarak gizli kapalı iş çevirme yetenekleri ise takdire şayandır.

diş ağrısı

insanın hayatını diş ağrısından önce ve diş ağrısından sonra olarak 2 evreye bölen ağrı cinsidir. askerde nasıl sivil hayatın değerini anlıyorsanız, bu ağrı sayesinde ağrısız günlerin değerini anlarsınız. uyusan uyutmaz, mal gibi bile durmaya izin vermeyen sürekli cee ben buradayım şeklinde yerini belli eden mahlukattır.

hıncal uluç

keratası üzerindeki şimşekleri başka yönlere çekmeye çalıştığını düşündürmektedir bana bu dede.

hıncal uluç

ahlaktan ahkam kesip, torunu yaşındaki kızların sadece medyada bulunan mevkisi için kendisiyle birlikte olmasını hazmedebilen insandır.

youtube da snake oynamak

beni hayretlere düşüren uygulama olmuştur kendisi. efendim youtube açılır ve herhangi bir video playe basılır. bu sırada ekranda video yükleme işareti dönmeye başlandığında mouse işaretçisi ekranın ortasında dönen yuvarlağa bir kez tıklanır ve yön işaretleri ile snake hayvanımız yönlendirilir. bol bol eğlenceler.

tightwire

iphone da bulunan süper eğlenceli bir oyundur. şişko bir amca ip üzerinde yürümeye çalışmakta ve siz onu yönlendirmektesiniz. anlatınca güzel gelmiyormuş.

gökhan tepe

kendisinden beklenen çıkışı neden bir türlü yakalayamadı anlamış değilim. yani sesi benim diyen popçudan kay be kat iyi, serdar ortaç, kenan doğulu'nun yakışıklı bulunduğu alemde tipinden bahsetmiyorum bile. bunun yanında efendi adam gibi biridir kendisi.

ne oluyor

şirin payzın'ın cnn türk de sunduğu programın adıdır. silah tartışmasının yapıldığı programda an itibariyle akp sivas mileltvekili selami uzun programı terk eylemiştir.

6 ayda 2 kere istifa etmek

efendim şahsımın başardığımı desem gerçekleştirdiğimi desem bilemediğim durumdur. 2 yıl çalıştığım şirketimden alan değiştirmek anlamında istifa ettikten sonra yeni işimde ise tamamen üslup sorunlarından dolayı istifa etmiş bulunmaktayım. geriye dönüp baktığımda bu iki kararımdan en ufak bir pişmanlık duymamaktayım. etrafımdan gelen herkesin deli gibi istediği şirketlerde çalışıyorsun zorun ne senin laflarına ise hiç kulak asmadım. tabii şimdi yine bir iş arama süreci mülakatlar ile karşı karşıyayım ancak sanırım hayatta iş anlamında ne istediğini bilmek en önemli şeymiş.

plasenta şampuan

buğday plasentası ile yapılan şampuanı mevcuttur. uzun süre kullanımında saç dökülmesini durdurduğu rivayet edilir. en azından diğer şampuanlar gibi kimyasal maddeler içermediğinden faydası olmasa bile zararınında olmayacağını düşünmekteyim. deneyimlerimi bildiricem efendim.

19 aralık 2010 ales

sınav giriş belgelerinin henüz ulaşmadığı sınav olmuştur. ayrıca ösym online sistemden baktığımda da bir sınav merkezinin şahsıma atanmadığını öğrenmiş bulunmaktayım. insaf diyorum sınava 1 hafta bile kalmadı, sanırım beni unuttular.

abbas güçlü ile genç bakış

gençlerin sorunlarını dile getirme amaçlı bir programın yavuz seçkin'i programa çağırması kadar saçma ne olabilir merak etmekteyim. gençliğin hangi sorunu tartışılacak, hangi soruna çözüm bulunacak anlamamış durumdayım. bu programın amacı şu an sadece show programından öteye geçemez

bülent arınç

günahım kadar kendisini sevmesem de, öğrenci olaylarında polisin tavrını çok yanlış bulduğunu ve derhal soruşturma açılmasın gerekliliğini iktidar tarafından dile getiren tek siyasetçi olmuştur.

mantı

bol soslu olarak seve seve yenen yapması zahmetli ama bir o kadar lezzetli yiyecektir.

google chrome

en sevdiğim sevgilim iken bir anda beni terk eden sevgilimdir. pat diye gitti ve hiç bir sayfayı açamaz oldu.

vedat milor

tekirdağ' da gittiği köfteciyi beğenmemiş ve kibarca bunu belli etmiştir.

kavak yelleri

saçmalıklar yumağı olan bir dizi.

sağlık bakanlığı sigara bıraktırma hattı

numarası 171 olan hattır. sigara içmediğim için aramadım ama büyük ihtimalle yöntemler üzerinden sigara bırakma yolları anlatılacaktır.