bugün

entry'ler (10)

sevgilinin vajinasını yalamak

vajina yalanmaz, klitoris yalanır. vajinanın hepsinin yalanması boşa kürek çekmektir. parmaklarınızı kullanın.

parmaklarınızı burnunuzu tıkamak için de kullanabilirsiniz.

türk kızlarının memeden başka neyi var

memeden başka bir şey düşünmeyen erkeğin bir sorusu.

beyinleri var ama genelde kullanmıyorlar.

ekşi sözlük

rezil kızların bulunduğu sözlük.

fuckbuddy ilanlarında kevgire dönmüş kızlar. mesajlaştığım, görüştüğüm, utancından görüşmek istemeyenler. pislik yuvası.

"sevgilimiz oluncaya kadar devam edelim, ama sonrasında arayıp sormak yok"

c2'de konuştuğum kızlara gelmek bile istemiyorum. sevgililerinden gizli sohbet edip, sevgililerinden ayrılanlar. resim atanlar, telefon numarası, sosyal medya hesabı isterken delirenler. vermeyince küfür edip kapatanlar.

uludağda olan ifşa olayı ekşide olsa, yazarlar dışarı çıkacak yüz bulamaz. burdakinin binlerce katı daha çarpık ilişkiler göreceksiniz.

ekşi sözlük kızlarının çoğu malesef böyle. aralarında temiz olanlar da var ama pek güvenmeyin. sözlük erkeklerinden daha seksomanyaklar.

kimseyle sevişmiyorum ahlaklı ve mutlu biriyim

(bkz: aseksüel)

gom player

piyasadaki en stabil media player. fakat bs playergibi online altyazı ekleme seçeneğine sahip değildir.

sözlük yazarlarının yabancı dizi tavsiyeleri

yeni nesil komedi dizileri izlemeden önce seinfeld ve friends'e uğramakta fayda var.

rick and morty tavsiye edilir.

müslüm gürses

ne zaman dinlesem gözlerim yaşlanıyor. şarkılarını dinlemek değil hissetmek gerekiyor. hissetmek içinde ağır aşk yaşamak lazım. zamanında dinleyemediğim için kendime kızıyorum. ruhu şaad olsun.

çok sevmek

iki ucu boklu değnek.

son konuştuğum kız (ilişkim bile diyemiyorum) hasta edecek cinsten birisiydi. ne istediğini bilmeyen, bir sıcak bir soğuk davranırdı. lahmacun yemeyi seven, lahmacunun içersine çiğ köfte ve bulgur koyacak kadar da rahat birisiydi. gülüşü çok hoşuma gidiyordu. konuşması, gözleri, bazen de çocuksu tavırları.

ekşiden tanışmıştık. sevgilisinin ona yaptığı şeyler hakkında konuşurken tanışıverdik. sevgilisi tam bir douchebag derler ya öyle bir tipmiş. en azından yazdıklarına göre ben öyle anladım. zirvelere geldi. ilk gördüğümde büyülenmiştim. içimden bir ses acaba diyordu, diğer ses de sana bakmaz lan diyordu. hasta olduğunu duyduğumda hep yanında olmak istedim. arkadaşımdan duyduğum kadarıyla ailesiyle de iyi değildi. hatta annesinin yaptığı sarmaları yiyemeyecek kadar kötü. o günlerde annem sarma yapmıştı. bir kap alıp sarmaları dizip, 30 km yolu teptikten sonra evine kadar gelip sarmaları cesaret edip veremedim. çünkü tepkisinden çekiniyordum. veremedim diye kendime çok kızdım. çöpe salladım sarmaları. evini nerden biliyorsun dersen zirve sonrasında eve geç kalmış ve gidecek otobüs olmayınca kendim bırakmamı teklif ettim, gittik. kapısına kadar bıraktım. istese ana cadde üzerinde indir diyebilirdi. güveniyordu da belki? iyi geceler diyip yanağımdan öptü ama korkak bir ceylan gibi. hissettim. benden kaçıyor gibiydi. halbuki çok seviyordum. günler haftalar geçti, bazı insanlarla arasındaki bozukluktan dolayı benle de uzaklaştı. ne yapıyorsun dedim iyi ya tam da ben yatıyordum dedi, görüşelim dedi bakarız dedi. çok sevdiğim için kaçtı belkide. "seni öyle düşünemedim" dedi yıktı beni.

halbuki urlada balık ekmek yiyecektik daha.

ekşi sözlük

yaklaşık 5 senelik ilişkinin sonuna geldim sanırım.

yaklaşık 2200'den fazla entrym ve karmamın 40'ın üstüne çıkamamasından sonra bırakmaya yavaştan düşünmüş olduğum ve ne kadar uzun ve bilgilendirici entryler girmeme rağmen 10 kelimeden az entrylerimin 40-50 favori alması sözlük kullanıcılarının bilgilendirici entryler okumak yerine kısa ve öz entryleri okumak istediğini gördüğüm site. kısacası özet geç piç diyorlar artık. kaliteyi siz tahmin edin.

yandex navigasyon

sygic'den sonra kullanmaya başladığım navigasyon programı. alternatif rotaları sygic kadar iyi çizemese de büyükşehirde yaşayan ve trafikle boğuşanlar için birebir navigasyon programı. hiç bozmasınlar böyle devam.