bugün

entry'ler (12)

para kazandıran internet sitesi

http://kazanabilmek.blogspot.com/
var değişik şeyler

cep telefonuna kendi resmini koymak

anlaşılmaz bir psikolojidir. böyle bir arkadaş edinip ''neden'' diye sormak gelir içimden.

sigarayı bırakmak

ötv indirimiyle birlikte söz konusu dahi değildir. sarma sigarayla da yaşanıyordu ancak bu indirim beni sarmadan çok soğuttu.

saatler 1 saat geri alındı

az önce zorla ayarladığım hareket. değiştirmeseydim de çok büyük kayıplar yaşayacağımı düşünmediğim durum.

tünel

a, t, z, gibi çeşitleri bulunup dns' nizi değiştirmenize, böylelikle yasaklı sitelere girmenizi sağlar

salataya güzellik katan şeyler

kesinlikle acısostur. hatta soğanla birlikte harmanlandıktan sonra ilave edilmelidir.

bir medya karakteri olarak petek dinçöz

çok gereksiz insan. hiç kimsenin tam olarak ne yaptığını bilmediği ama kanımca şarkıcı olan saçma bir yaratık.

tavuk döner

öğrenci kısmının vazgeçemediği, tadına doyamadığı, çok kıymetli, besin değeri yüksek yiyecek. bünyesinde martı eti bulunmadığı taktirde insan yaşamının devamlılığını sağlıyor.

okan bayülgen

artık haftada beş gün program yapan adam. gerçekten durumu yadırgıyorum. eskiden iki gece olurdu ve siz hafta boyunca okanın programını beklerdiniz. bazen çok üzülüyorum.

zippo

sadece oynayabilmeyi öğrenmek için bile alınabilecek çakmak. yalnız gaz bazında çok ciddi sıkıntılara sebep olabiliyor. güzel çakmak yani ama kibrit kullansakta olur hani.

bir telefona 3800 tl veren insan

enteresan adamdır. mevzu üzerine çok düşünmemiş olabilir. ya da düşünmesini gerektirmeyecek kadar parası olması mümkündür.

jeremy scahill

liberal faşistlere tavsiye edilen blackwater adlı şahane kitabın yazarı.