bugün

entry'ler (59)

bülent ersoy ölürse ilk gelen tepkiler

bu sefer güldürmedi. ne?

tanrının mazoşist olması

ateist olması daha gerçektir aslında.

alcatraz

ilk üç bölüm itibariyle "oha", "çüş" nidaları atmamı sağlayan j.j. abrams'ın lost'umsu yeni dizisi.

minecraft

sanırım an itibariyle beni sinir hastası yapmış oyunumsu şey. Şöyle ki dün akşam ilk kez oynadıktan sonra bugün daha kontrollü, daha sistemli bir şekilde oynamak niyetiyle oyuna başladım. aletlerimi hazırladıktan sonra hemen yer altına indim. taş kırarak güzel bir alan açtım o taşlar ile de yukarıya güzel bir ev yaptım.şimdiye kadar iyi de aşağıya indiğimde bir crepper'ın önümde belirmesiyle sıçramam bir oldu. abi geriliyorum ben bunları görünce. böyle patlıyorlar filan. yıkılan yerleri bir daha yapmak fazla sorun değil de ilk karşına çıktığındaki gerilme kısmı ve öldürmeye çalışmak felan acayip stres yaratıyor bende. zaten korku filmi vs de izlemekten nefret ederim ama bu tarz bir oyunda böyle stres olmam da ilginç bir şey. bu günlük bu kadar, yarın devam edeceğim oyuna. belki tecrübesizliktendir bu. gerilmek isteyen hiç öyle dead space, resident evil filan bakmasın direk bunu oynasın. düşünün ben survivor modu için bunları söylüyorum, bir de hardcore modu varmış!

sözlük yazarlarının tumblr sayfaları

http://xsonsuzagiderken.tumblr.com/

nba 2k11

online'da lagdan geçilmeyen oyun. akıcı bir şekilde maç yapılmıyor. ayrıca yeni update'ini çıkarmamakla kararlılar.

çirkin kadın yoktur

çirkin kadın yoktur, sahte rakı vardır.

kol gibi mesaj a ne alaka diye cevap veren arkadaş

mesajı anlamamış olması da ihtimaller dahilindedir.

paraşütün açılmaması durumunda söylenecekler

are you fuckking kidding me ?!

başlıkları alt alta okumak

(bkz: tahmini 50 yıllık ömrü kalan uludağ sözlük üyesi)
(bkz: ahmet kaya)

nasılsın sorusuna alternatif cevaplar

- nasılsın?
+ stabil.

bir gece yarısı sigarasız kalmak

allah kimsenin başına vermesin. köşede bir paket bulundurmak şart.

sözlük yazarlarının itirafları

4'lü carlsberg alacağıma 3 tane miller almanın pişmanlığını yaşıyorum.

edit: miller kötüdür veya carlsberg miller'dan iyidir demiyorum. sadece 4'lü carlsberg 50 cl'likti ve neticede 4 taneydi. miller 33 cl ve 3 tane. ondan şey ettiydim ama eksiyi yemişim. canınız sağolsun.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

uyuyorken birisi aradığında "uyuyor muydun?" der ve sen de "yooo" dersin, sonra da sana "bana x lazım veya şu y nasıl olacak" gibisinden bir şey dediği andır. hiçbir zaman sormazlar nasıl olduğunu, ne yaptığını.

call of duty oynayan güzel kadın

the elder scrolls v skyrim oynayan kadının yanında sönük kalır.

en seksi erkek isimleri

(bkz: bora)

bir ekşi klasiği

üniversite bölümlerinin tek cümlelik özeti

harita mühendisliği : bu kadar hatamı olur lan. haydi bidaha ölçüyoruz.

about me

http://about.me/diomaiden

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

eksik kalmayalım http://connected2.me/diomaiden68

fear of the dark

"I am a man who walks alone" sözlerine sahip olan yarmış iron maiden şarkısı. Bu şarkıysa ötekiler nedir? O ayrı bir konu.