bugün

entry'ler (48)

serdar taşçı

hem türk vatandaşı statüsünde oynayabiliyor hem de almanya milli takımına seçilecek kadar iyi. daha ne olsun lan alabiliyorsan al işte.

bence 1000 bozkurt 10 bin ak gençlik i döver

eş anlamlısı "öyle göte böyle yarrak şakirt" olan cümledir. cümle aslında böyle değildir aslında ama çarpıtmanı sikeyim şakirt.

soap mactavish

4. sınıf öğrencisi olduğunu tüm alem bilir. ana okulundan yazdığı tamamen yalandır.

fatihintakendisi

okuduğu ilköğretim okulunu çok merak ediyorum. geçmişteki değil şuandaki

ederlezi

özür dileyebilirsin ama affedilemezsin demektir benim lugatımda. yapılanları affedicek adalet yoktur dünya üzerinde zaar.

itü sözlüğün ulu sözlüğe deplasmanda 5 basması

saçmadır. ekşisözlükte moderasyona lan buna da çaylak yapılır mı derken itüde gördüğüm borderline retarde hareketlerden sonra eminim uludağ itüsözlük kadar olamaz. itüsözlük moderasyonu gerizekalılığın sınırlarını zorluyorlar kimse de bu duruma dur demiyor.

hoşlanılan kızı namaz kılarken görmek

böyle bişeye denk gelsem ellaam çarpma beni bi bakarım götü güzel mi eğilince diye bakarım bi yalan yok.

uludağ sözlük

(bkz: şakirt united)

ilk kez sevgilisiyle uyuyacaklara tavsiyeler

sessiz sedasız sıçmayı unutmayın. lan bi kere unuttum nasıl osuruyorum tutamıyorum aga sanırsın sıçıyorum.

gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi

buraya yazılmamasına anlam veremiyorum. (bkz: gerçek kesit)

recep tayyip erdoğan ın sivri zekası

*recep bey israil'den tohum alacakmış hükümetiniz doğru mu
-biiiz tohumu da sevmesini biliriz, siz bizim ne kadar domates yediğimizin farkında mısınııız.biber de yiyoruz kahvaltıda..hıyar yiyenler de varmış diye duyduuuk onları da bağrımıza basarııız
*mavi ekran

uuuuuuv nası laf koydu.muhteşem muhteşem...her izleyişimde hayran kalırım bu özelliğine

kızların babet çılgınlığı

kızların erkeklere beğenilmek gibi bi sorunları olmadıgını gözler önüne seren vahim durumdur.çok büyük yanlışlardasınız kızlar

çıplak bir koşucu ile gurur duyan türk ırkı

halbu ki çarşafnarıynan salıvericektin nincaları, işte o zaman gururdan götü tavana vuracak olan ırktır.

pkk yüzünden kürt kökenli olduğunu saklamak

bazılarının pkk'ya desteğini bile açık açık gösterdiği günümüzde,dünyanın en kolpa çıkarımıdır.şimdi yanlış yöne çekmek isteyen beyinsizler çıkacaktır derhal kendimi açıklamaya girişiyim.yazarımız burada bütün kürtler pkk lıdır demiyor he mi anladın mı

bi siktir git dedirten kız lafları

-bu ay geciktim.

nihat doğan ın metallica ile düet yapması

koskoca bir efsaneye buyuk bir darbe vurmus cikarim.boyle basliklar acmadan once 2 kere hatta 3 kere dusunulmesi gerekir fikrimce.metallica lan bu bildigimiz metallica,james,lars falan..

erkek arkadaşıyla maç izleyen kız

"şimdi bu maçı kazanınca ne oluyor" sorusunu sormazsa geberecek kızdır.
ebenin amı oluyor bi tanem

başıma bir iş gelmeyecekse guti yi sevmiyorum

sevme olayını geçtim de açıkçası ben guti'nin bu kadar büyütülebilicek biri olduğunu bilmiyordum.madrid de kah yedek,kah oynayan bir ortasaha oyuncusu deyi bilirdim.garip

hoşlanılan kızın açsana dediği kavanozu açamamak

ne yapıp edip bi şekilde tersine çevrilmesi gereken durum,ya mutlu sonla biterse lan,hı,olmaz mı diyonuz

-baba annemlen nasıl tanıştınız?
-annenin kavanozunu açmıştım yavrum
-layn.

üç beş ayda hazırlanmış bir anayasa

bütün yolsuzlukları,yolsuzlukları yapanların denetimine geçirecek anayasadır.eveet bizler de bundan istiyorduk.mesela ben de kendi devletimi kurdum artık sokakta açıp işiyorum afedersin insanların ortasında,benim anayasama göre tamamen normal,yasal bişey bu