bugün

entry'ler (6)

trivia crack

ilk indirdiğimde çılgın gibi oynadığım oyun, çok zekice sorular barıdırdığı için falan değil bir şey bana bırakamadım. Bazı soruları gerçekten deli işi olsa da telefonda vakit geçirmek için oynanabilir.

vodafone park

Beşiktaş'ın vodafone arena'daki sloganı ''Bu Sene O Sene'' olmuş, göreceğiz.

sevgili bulmaya yarayan telefon programları

Tinder.
Başka da bilmiyorum. Gerçi kim ne istiyorsa onu bulabilir, sevgili bulmak zorunda değilsiniz, hadi yine iyisiniz.

kürtçe nin çok önemli bir dil olduğu gerçeği

kürtçe konuşan herkes için önemlidir. dil hakkında bir bilgim yok, bildiğim bir iki kelime var ama kürtlerin diline sahip çıkması kadar normal bir şey olamaz.

kendini yakışıklı sanan erkek

Bir insanın kendini yakışıklı bulmasında zerre zarar olmadığı gibi reddedilince ''Allah'ım ben çok yakışıklıyım sen beni nasıl reddedersin, inanamıyorum.'' triplerine girmesi ise insanı yorar. Zira her şeyi yakışıklılık/güzellik sanan insan kısa sürede kazanıma ulaşsa da uzun vadede çok şey kaybedecek.

14 yaşındaki kıza lez öğretmen tacizi

Öğretmenin cinsel yöneliminden ziyade ''taciz''dir burada önemli olan. 14 yaşındaki bir çocuğun tacil edilmesidir, cezası neyse nasılsa öğretmen çekmelidir. şu ülkenin tacizi de tecavüzü de bitmedi, ne rezil bir ülkedir arkadaş.