bugün

entry'ler (80)

kız görünce arkadaşını aşağılayan erkek modeli

Eğer sen de aynı şeyi başka bir kızın önünde yaparsan ben de sana yaparım ;) işte karşılaştığın saygısızlığın sebebi budur ;)

buda heykeli

Ben buddha'ya gururla taparım. Çok zeki, karizmatik, bilge bir adam. Onun derinliğini anlasaydınız, siz de onun peşinden giderdiniz. Arada bir o da bana tapar ;)

am yalayan yazarlar buraya toplanın

minik, sevimli pipimi yalayan seksi hatunlar kadar çekici olmayan hadise.

anlamıyor musun senle dalga geçiyorlar

benle dalga geçenler de benim onlarla dalga geçtiğimin farkında değil. lol.

komünizmin sike sike gelecek olması

Hayır! Kapitalizm ile Kominizm arası bir düzen gelecek... Benim yüzümden... (ilerde anlayacaksınız)

çirkin olan kızların genelde açık giyinmesi

naabsın, o da istiyor...

yaşlılara yer vermeyen kızlar

Yer verilecek yaşlı hasta var, yer verilmeyecek yaşlı hasta(!) var. (Bulanık mantığı çalışın)

geldi yine manyak

Demeli ki.. Ben manyağım manyahq

türkiyeli kavramını savunan rektör

Ben şahsen bir Türk olarak buna karşı değilim. Kürtlerin de, Ermenilerin de, Lazların da, Çerkezlerin de, Rumlarında, Yahudilerin de dillerinin ve kültürlerinin yasaklanmasına karşıyım. Ben olsam bu ülkenin ismini Çiçek insanlar koyar, illerine de meyve isimleri, ilçelerine bitki isimleri verirdim. Ben Türklüğümle gurur duyuyorum, bir Kürt'ün de Kürtlüğüyle gurur duymasından rahatsız olmazdım.

en çekici sözlük erkeği

zamandan zamana değişir. benim sıramın geldiğini günden güne hissediyorum.

sözlüğün en güzel kızı

bir erkek güzeli olarak benim kadar güzel olmasa da, onu hem zekamla, hem yusufvari güzelliğimle ezmek hoşuma gitse de arada bir gönlünü alıp bir kaç ufak ponçiklik yapabilirim. (trollololololololol)

spor salonuna gitsem erkekler popoma bakar mı

onlar yerine benim bakmanı daha çok istediğini anlasam da senin de ihtiyacın olduğunu anladığım için serbest bırakıyorum. lol.

hem yurtsever hem de kapitalist olunmaz

bal gibi de olunur. bir sürü para kazanıp, parayı ülke vatandaşlarına dağıtıp, çocuklarına burs verip ikisini de gayet kolay halledebilirsin. (hattı müdafa yoktur, sattı müdafa vardır, o satıh bütün vatandır)

futbol manyaklarının zeka seviyesi

ilkel futbolda da güzellik bulsam da bir kung football izleyen, tsubasa oynayan, goal 3 oynayanlar kadar zevk sahibi değil.

yılan

kendi sinsiliğimle düşmanlarımın yanına gizlice yaklaşıp nasıl da boğduğumu hatırlatıryor (gülücük).

sözlükteki gözle görülür kalite artışı

ben geldim ya, sözlüğün havası değişti...

tipsiz erkeklerdeki solcu olma meyli

küba liderinin karizmasını gözden kaçırma. vakti zamanında ben de kominist idim. sonra kapitalist oldum. sonra ikisini de bıraktım. adolf hitlere yakışıklı diyen adamın göz zevkinde, oran orantı anlayışında ciddi bir seviyede bir sorun olması lazım. Kafa şekli altın oran olan 1.6'dan uzak. Futbol topuna benziyordu. O sıçana benzeyen komik iki yanından kesilmiş bıyığında bile tiksinç bir esinti var. yine de yahudilere rozet yaparak bunları iyi keklemiş. kadınları da hipnoz yoluyla kendisine aşık etmesi de akıllıcaydı. aynısını ben de yapmıştım. lol

kitap okumanın zararlı ve gereksiz olması

albay kemal'ı da kendime benzettim. Aynı benim gibi çok güzel ironi yapıyor. Adam ironi yapıyor yukarıdaki gerizekalılar ironiyi anlamayıp adamı kitap düşmanı sandılar. lol.
(Şimdi yüzleri kızararak yazdıkları yorumları hemen silmeye kalkışacaklar. Puhahaha)

24 kişi aynı evde kalan araplar

24 tane sığırı küçük bir ahıra soksanız havasızlıktan dayanamayıp inleyerek bağırırlar. Bunlar sığırdan da aşağı. inekler en azından süt verir, et verir, peynir, yoğurt verir. Bunlar ne verir? Hiç kimseye faydası olmayan aşağılık bedevi köpekleri. Oksijensizlikten geberseler üzülmezdim, deri ve kemiklerini eritip en azından sabun yaparız. lol

hayat tecrübesi

Hiç bir zaman bitmeyecek olan tecrübe. Hiç bir zaman "oldum" demeyeceksin. Bilgi dünyası derya deniz. Öğrenmenin sonu yok.