bugün

sevdiği entry'ler

yazarların nicklerinin hikayeleri

Surekli alinan feyklerimden biridir. Artik aklima ilk gelen neyse onu yazdim.

sevgilisiz yasayabilen kiz

Dünyanın en güzel şeyi. Gerçekten bunu birileri mesaj atsın diye yapmıyorum Allah belamı versin ki ama dert yok tasa yok. Kavga yok. Mutluluktan ölürsün ya. Bir şeylerine karışmaya çalışan insan yok. Özgür yaşam. Başta biraz zor gelse de bence alışkanlık yapıyor. Her kıza tavsiye ederim. Kanka yapın napcanız sevgiliyi.

Bir süre idare edersiniz bu durumu fakat bir süre sonrasında sevgilinizin olmadığı gelir aklınıza ve instagrama güzel fotoğraf atmalıyım hemen diye kafayı yersiniz. Evde makyaj yapıp süslenir fotoğraf çekinirsiniz. Buda yetmez makyaj boşa gitmesin diye dışarıya ava çıkarsınız.

türk kızları gitsin eşekler gelsin

Kızlara tecavüz etmeniz bitti simdide esekleri mi yapcanız? Dogru bunu normal goren cahil zihniyet kesimi vardı.

görsel

türk kızları gitsin eşekler gelsin

anneleri eşşek olanlar için muhteşem bir öneri, türk kızlarını zaten siz haketmiyorsunuz, sizi anca gelir bir eşşek paklar, türk kızlarından uzak durun.

edit:eskileyenler için: how are met your donkey?

entelpiposu

gerçek entelpiposu bugün istanbul trafiğinde karsidan karsiya gecerken bagcilar apacisinin tacizlerine kurban gitmis ve bu utançla ortadan kaybolmuştur. yerine mit ajanlari sozluk erkeklerini(abaza) tuzağa dusurmek icin kullanmaktadir.

Yaşıyorum bi sorunda yok
Yalnızlık varken sevgili yapmak nedir ya.

catlakmargrit

Bana şu gifi hatırlatan yazar.

görsel

Yapıyor mu acaba böyle şeyler?
Kendisiyle bi yemek yemek isteriz.

12 de sözlüğe giren kızın amacı

yazmaktır.

sürekli bağıran muhabbet kuşunu mikrodalgaya atmak

Bence derin dondurucu daha iyi olur dediğim durumdur.

Lan katil misiniz manyak mısınız anlamadım.

türkiye nin başına gelmiş en büyük bela

kardeşi kardeşe düşman edilmesidir. sevgisizliktir.

gecenin bebeği

görsel