bugün

entry'ler (16)

şizofren çocuğuna iki kimlik çıkaran baba

kendisi de şizofren olan baba, saygı duydum harekete

electronica festival 2011

riva starr . steed lord live . popof live . jupiter live . style of eye . alex m.o.r.p.h . ummet ozcan . andrea roma . roderik flohil & wietse smit . edwin oosterwal . beegee . murat uncuoğlu live . bon mod live . i̇lker aksungar feat. ayben live . low earth live . alican & soner presents avilo live . u.f.u.k . garen

* toolroom knights stage
funkagenda live . stefano noferini . koen groeneveld . paul thomas . mark storie . richard dinsdale . ahmet şendil . ferhat albayrak . mert yücel . kid-e . doğuş cihan . e-joop. barış. nurettin çolak . queto . unit-e . doğuş çabakçor . burak gürtürk

* futureboogie vip stage
hot toddy (crazy p dj set ) . joe 90 (futureboogie) . orkun bozdemir. altan balgır. e&e . sinan çatak . tan atalar . ömür . 7- erhan . gökçe özer . gadi mitrani . rubsilent. aziz kilic . hasan mogol . doruk güral

kaybedenler kulübü vs fight clup

looser formatına girip, kadınların şefkat duygusundan faydalanarak yatağa atanların kulübü...yatağa atana da atılana daa...

türk sevgiliyle sevişirken fuck me demesi

utangaç türk tipi

steed lord

izlandalı hastalık yapan gurup

cehenneme gidenin söyleyeceği ilk sözler

hadi canım...

electronica festival 2011

oh bee..sahilde dans edecez nihayet.misss...40 lirayada festival oluyormuş...diğerlerine örnek olaaa

dumura uğramak

eski sevgilinin yeni sevgilisinin ' e hadi siz barısın artık' diyerek kadeh kaldırması, koluna zorla girip sizi opusturmeye calısması...

sevgiliyle osuruk yarışı yapmak

kış aylarında kurufasulyeden sonra kontrol edilemeyen gazlarla oynan kokulu oyun...

karşı komşuyla girilen diyaloglar

x:kahve varmı?
y:var
x:peki ya sigara?
y:var
x:geliyorum o zaman bi dakka..

gizli bahçe

nevizadenin 16 yıldır kendini bozmadan güzel müziklerin,insanların olduğu koltuklarında yayılabileceğin hatta sızabileceğin on numara mekan.

nasılsın sorusuna alternatif cevaplar

-nasılsın?
-nassı olayım
-e nası olcaksın
-...

deniz gezmiş in hain olması

ilk aydınlık dergisinin kapatılmasıyla başlayan ve istiklal mahkemelerinin kurulmasıyla devam eden ve bu güne kadar uzayan varolan sistemin arkasında nelerin olduğunu yaşadığı ülkedeki insanlara anlatmak isteyen kişilerden biridir. hainlik yapan kim ?

push the tempo

hayal kahvesinde perşembe günleri oynan, özen yula tarafından yönetilen tiyatro oyunudur.

öğrencisini döven öğretmen

lise 1'de sınıfta kaldığımı öğrendiğimde, matematik hocamın attığı tokatı geri iade ederek okulun tokatını yedim..atıldım...

orospu

geçenlerde belgeselde izledim. maymunlara para kullanmayı öğretiyorlar. kimisi diğerinin bitlerini ayıklamak için para istedi, kimisi yemek için.dişi maymun ise, onunla yapmak isteyen maymundan para istedi...dumur oldum..