bugün

entry'ler (10)

anın görüntüsü

görsel
Sorry not sorry.

söylemesi zevk veren kelimeler

Serkan (Çok sevdiğimden olabilir).

sonra döndüm dedim ki

Ben ömrümde bir tek seni sevdim. Sense gittin bir başkasıyla evlendin. O gün benim ölüm günümdü. Gülüşünü bakışını dokunuşunu her şeyi bırak sesini bile özledim. Sense gittin bi de çocuk yaptın. Çok özledim be bir tanem. 3 sene geçti seni görmeyeli. Ama her an aklımdasın ki. Sabah kalktığımda ilk aklıma gelen gece uyurken saatlerce düşündüğüm. Ben senin kokuna hasretken sen artık bir başkasının. Hep mutlu ol sevdiğim...

izmir marşı

Lisede tarih hocasını derse girerken mehter marşıyla karşılamanız daha sonra adamın izmir marşını sevdiğini öğrenmemiz. E adamda Osmanlı gibi bir ileri iki geri giden bir marşı dinlemektense güzel izmirim. Ah be Şerafettin hoca be. Emekli oldu gitti adam.

hiç gelmeyecek birini beklemek

Her doğum gününde imkansızı diliyorum demektir.

homofobik olmak suç mudur

Tamam onları sevmiyor olabilirsin. O zaman bırak kendi hallerine. Zaten üreyemiyorlar. Kafalarına göre takılsınlar işte.

her annenin kutsal olmadığı gerçeği

Doğrudur. Çocuğuna sırf kendinden küçük diye döven bağıran çağıran hayatı zehir eden insanın anneliği sorgulanmalıdır. Bir kadın çocuğuyla arkadaş gibi olabiliyorsa araları zaten iyidir. Ama kendini ondan üstün görüp küçümseyen doğurmak için doğuran kadınlar annelik vasfını hak etmemektedir.

kaslı kız

Kol kası mı bacak kası mı olduğuna göre değişir. Bir de göbekte piercing varsa...

bilgisayar mühendisi

Birkaç yıl sonra öğrencisi olacağım bölümdür. Her ne kadar çevre baskısı yüksek olsa da vatana millete hayırlı bir birey olacağımı düşünüyorum.

akp lilerin zeka seviyesi

Tutturmuşlar bir reis diye. Adamın söylediklerini hiç sorgulamadan kabul ediyorlar. O diyorsa haklıdır hesabı. Beynini kullanmayı unutmuş insanlara bu reva bile.