bugün

entry'ler (105)

şevk kıran sözler

(bkz: sen de bunu yedin)

hayatımda insanı yaşamaktan soğutan, anlattığı şeyin sonunu getiremeden cümleleri boğaza dizen başka bir şey daha bilmiyorum. kısaca olmaz olasıca sözlerdir.

bizim okul dizisinin çok komik ve güzel olması

akıllara aynı kanalda aynı isimle yayınlanan başka bir dizi olduğunu düşündüren önerme. yok canım şu an yayınlanandan bahsediyor olamazlar.

ayrıca bunu beğenen bunu da beğendi: (bkz: pis yedili)

anlatım bozukluğunu düzeltme editi: aklım başımdan nasıl gittiyse cümle kuramamışım. akıllara değil insanlara düşündüren önerme olacaktı elbette. türkçe'ye giriş 101 dersinden kokulu öpücüklerimi yolluyorum.

1 mart 2012 olympiakos galatasaray mp maçı

kazanmak için çıkacağımız maç. dün alınan fenerbahçe yenilgisinden sonra ilaç gibi gelecektir. gerçi yenilseler de cska'yı yendiler ya o yeter. bloklarım ve üçlüklerimle buradayım.

güzellik merkezinde çalışan sivilceli bıyıklı kız

terzinin kendi söküğünü dikemediğine kendini iyiden iyiye inandırmış kızdır. canım sözüm sana, yok öyle bir kural.

kendine özel mesaj atan yazar

kendini arayan kişiden daha vahim olmayandır.

tvlerdeki onlarca bal reklamları

ülkede bal fazlalığı var zahar, ondan oluyor bütün bunlar. artık bıktırmış reklamlardır. (bkz: azalarak bitsin)

itü sözlük

uludağdan daha fazla oylamanın yapıldığı sözlük. evet normalde az, buradan fazla. ama son zamanlarda nedense am göt meme üzerine tez yazan tiplerle doldu, seviyesi konusunda kararsızımdır.

illuminati ye son 1 dakika

mantı geldi lan çüş.

edit: tam 10, 9... şeklinde giderken kapı çalınca inceden tırsmadım değil lakin gelen mantıymış. oh rahatladım.

edit-2: mantı bitti, huzur içinde ölebilirim şimdi.

7 december org

kolları kavuşturup geri sayımın bitmesini beklememe neden olandır. bir şey olmayınca "şaka la şaka yok öyle bir şey" diyeceklerini düşünüyorum. eğer dünya patlarsa, sizi seviyorum ey yazarlar! *

leyla ile mecnun

ismail abi'nin erdal bakkal'ın getirdiği kıyafetlere takması yamultmuştur.

egemen bağış ın yaptığı müthiş espri

sandalyeden düşmeye sebebiyet verir. gülmekten değil ama.

zevk alınan ufak sapıklıklar

şu sıralar revatça olan bir eylem olarak: müstehcen tavuk fotoğrafına bakmak.

müstehcen tavuk fotoğrafı

(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)

yahu dünyadaki belki de en tahrik olunmayacak hayvandır kendileri. düz duvara tırmanmanın sonucu; tavuğa bile başka gözle bakabiliyormuş insanlar, onu öğrendik. tavuğun bu konudaki görüşleri ise şöyle olmuştur:

- adımın böyle çirkin bir haberde geçmesi beni derinden üzmüştür. o sadece bronzlaştıktan sonra verilen masum bir pozdu.

te allam ya!

küfürsüz başlık küfürsüz entry

sözlüğün fevkaladenin fevkinde olacağını düşünmelerinden mütevellit ortaya atılmış bir mülahazadır. lakin hiç de tahayyül edildiği gibi olmayacaktır. zira şu yazımın bok gibi olduğu gayet açıktır dostlar. arz ederim.

aref ghafouri

bir şeyleri yok edemeyen, sonra onları bir tarafından çıkaramayan kişi. bunu gerçekten yaptığını zannedenleri hayal kırıklığına uğratmıştır. akşam izleyip sabah "ben onun olayını buldum yeaa şöyleymiş bıdı bıdı" diyenlere sözüm: ya ne olacağıdı? cem yılmaz'ın dediği gibi adam neyi neyle satın almaya çalışıyor? nasıl bir kafa yapısına sahipsiniz yahu? bizim evde de var bu tiplerden, ona yanıyorum.

çaya batırılan bisküvinin kopup çaya dağılması

ilk kez giyilen ayakkabı ile ayağı burkup ayakkabının kenarının açılmasına neden olmak kadar üzücü olandır. gözlerde yaşa sebebiyet verir.

murat kosova nın sesi

her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsa fark edilen sestir. kulak tırmalasa da maçların vazgeçilmezi.

kazakla çıktıktan sonra ısının 30 c ye yükselmesi

gölgedeki sıcaklık 23 c'ye inerken iç organların sıcaklığının 45 c'ye çıkmasına neden olur.

bedelli adayları için arka cam yazıları

bedelli k. bir para yatırma hikayesi.

bu inter i fenerbahçe yenebilirdi

inter'in iyi olmadığı ortada, lakin trabzon da çok rahat yenebilirdi. şans lazım biraz.

not: fenerbahçeliyim.