bugün

entry'ler (175)

atatürk ün harf devrimi yapmasının sebepleri

büyük düşünen ve feraset sahibi atamızın bize en güzel hediylerinden biridir harf inkılabı.

arapların bizi ingilizlere sattığı bir ortamda hala arapça yazmak pek mantıklı değildi. türk milliyetçisi atam ruhun şad olsun.

351 inci dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

kd 356 kadar eski tertiplerdir. efsane olan tertip 356. dır.

kemal kılıçdaroğlu

son dönemde yaptığı konuşmalarla dikkatimi celbeden ana muhalefet partisi genel başkanıdır. eleştirirken nokta atışlar yaparak gerekli uyarıları vatandaşa yapıyor ve halkı ikaz ediyor. iktidarın nasıl diktatörlüğe gittiğini göz önüne seriyor. havuz da bunu fark etmiş olacak ki bu aralar kılıçdaroğlu na neredeyse paralel haberleri kadar yer ayırıyorlar.
lakin ülkemizde chp'ye ismet paşa dan kalma bir olumsuz ön yargı mevcut olduğundan ağzı ile kuş ta tutsa chp de bir başarı görünmüyor kendisine. başka bir parti kurarsa kesinlikle bundan daha başarılı olur.

yapmabeee

yeni nesil çaylaktır.

yazar olmayı başararak sözlüğe olumlu katkılarını görürüz inşallah.

hoşgeldin bir sen eksiktin şimdi kadro tam oldu.

kpss 2016

22 mayıs 2016 tarihinde saat 09:30'da başlayıp 11:30'da sonlanan sınavdır. üniversite mezunları devlete yerleşme hayallari kurarken hali hazırda kamuda çalışmakla beraber bende sınava girerek şansımı denedim. alan bilgisi sınavlarına hazırlandığım için p3 ün de etkisini bilmekteyim. matematikte bazı sorular biraz kastı onun dışında sınav ekstra kolaydı. yüksek puan gelirse baktın kurumumu değiştirim.

günaydın sözlük

sözlüğümüzün ve ülkemizin güzel insanları hepinizin günü ve haftası güzel ve bereketli olur inşallah.

günaydın sözlük

değerli ve kıymetli sözlük ahalisi hepinizin günü ve cuması mübarek hayırlı ve bereketli olsun.

meral akşener

tayyip bahçeli birleşiminin yargı erkini kullanarak savaş açtığı mhp adayıdır.

düzce üniversitesi

akçakoca yolunda konuşlu bulunan kampüsünde bir çok fakülte ile ülke ve düzce ye hizmet etmektedir.

düzce denince akla gelenler

düzce afad

evet deprem şehri olan düzce de en önemli kamu kurumu afaddır.

müdürü sayın ali kartal ve değerli personeline düzce halkı olarak teşekkür ediyorum.

dusunceli egoist

trafikte yaşadığı anlam karmaşaları ve duygusal yaklaşımlarla empati yapabilen güzel yazar arkadaştır.

esra içöz

türkiye'nin de başı çektiği bir çok gelişmekte olan ve geri kalmış ülkeden oluşan genellikle asya ile afrika kıtalarına konuşlu insanlar topluluğudur.

şii ve sünni olmak üzere iki kola ayrılır. şiiler daha radikal olmakla birlikte sünnilerin sayısal üstünlüğü had safhadadır.

ikinci abdülhamid

yavuz selim fatih sultan mehmet ayarında çaplı bir insan. sadece dağılma döneminde gelmesi yönüyle belki de farklı.

sol frame de nickini görmek

az önce başıma gelen durum.

attım hafızaya

beyin bedava...

yaran capsler

https://www.uludagsozluk.com/g/yaran-capsler/1/ters/

gerçekten güldürürken düşündürmüştür.

iremkocali

11. nesil çaylaktır. hoşgelmiş ve beni takip etmiştir.

ablamızın huzurlu yazmasını temenni ediyorum.

30 erkek çocuğa tecavüz

çadırkent ve suriyeli çocukların eğitimine yönelik hizmetleri devletin daha fazla denetleyim önlem alması gerektiği bir kez daha ortaya çıkmıştır. afad ın tek başına mücadelesi yetersiz kalıyor.

ekşi sözlük kutsal bilgi kaynağı ise uludağ nedir

uludağ sözlük sağlam bir klondur. kopyadır efendim. siz ve bende ekşisözlük yazarlarının daha az popülariteye sahip klon yazarlarıyız.

daha sevişemeden ölen gencecik şehit kardeşlerimiz

şehitlerimizi bu türlü basit başlıklara alet etmezsek daha saygılı bir nesil olabiliriz belki.

yaran capsler

http://www.incicaps.com/b/galatasaray/bugun/

komiktir.