bugün

entry'ler (10)

satranç

satranç turnuvasına katılmak isteyen discord kullanıcı adını özel mesajla bana yazabilir.

uykulupanda

Gelecekteki sevgilim olmak isteyen kişidir. Nickinin panda olmasından kilolu birisi olduğunu anlayabilirsiniz. Kilolarını verince sevgilim olma mertebesine ulaşabileceğini sanmaktadır. Ama öyle kolay değil o işler. Üç milyar kız murat eder, sadece birisi ulaşabilir.

gelmiş geçmiş en güzel sözlük yazarı

Bu başlığa girmiştir şu an. Acaba resim atsam mı atmasam mı kargaşası içerisindedir. Sonra resim atsam ifşa olurum demiştir içinden. Ardından da benim hiçbir zaman sözlüğün en güzel kızı olduğumu bikemeyecekler diye hafif sızlanıp başlıktan çıkmıştır xd

ne zaman evleneceksin sorusu

Normalde kadınlar evlenmek ister, erkek reddeder. Bende de tam tersi. Üniversite birde falan evlenmek istemiştim. Ne vardı kyk burslarımızı birleştirirdik ne güzel. Ayrı ayrı ikimiz de süründük

rte nin ülkeyi bırakıp kaçması

Seçimleri kaybettiği zaman siz koltuğu bırakacak mı sanıyorsunuz * Oy sandıklarına fetoculer atanır ve seçim kaybedilirse bu gerekçe sunulup yeniden sayım yapılır, duruma göre seçim iptal edilir. Tekrar yapılan seçimlerde yine kaybedelirse bu kez sıkıyönetim ilan edilir. Sıkıyönetim yine FETO gerekçelendirmesiyle yapılır ve imamoğlu'na FETO soruşturması açılır. Sonrası garip şeyler. Çok zor bir on yıl bizi bekliyor.

40 sene aynı bedenle sevişmek

22 sene hiçbir bedenle sevişmediğimden, seve seve kabul edeceğim bir aktivitedir.

espri patlatmak

Bugün kadın hakkı günüymüş. Kadın hakkı yok ki. Hakkı erkek ismi ahahshs Komikti bence

masterchef güzide nin lüks villası

Çocukları şanslı amk. Tek dertleri mesajına görüldü atan sevgililerine atacağı trip olacaktır. Biz toprağı kazıyarak büyüdük. Sobanın kömürü yoktu yeri geldi titreyerek uyuduk. Ekmeğin arasına domates koyup onunla tüm günü geçirdik. Lisede yazları çalışmak zorunda kaldık. Yetmedi üniversitede kendi harçlığımızı kendimiz çıkardık. Babamızı arayamazdık. Çünkü aradığımızda korkardı acaba para mı isteyecek diye. Onlar üniversitede o avm bu avm gezerken, biz avmde onlara hizmet eden üniversite çalışanları olduk. Hiçbir kinim yok lakin. Adalet burada değil bundan eminim sadece. Belki uzaklarda bir yerlerdedir

ceren özdemir

Kadın cinayetlerinin sorununu erkeklerde gören andavallar oldukça bu cinayet yüzdeleri yıldan yıla artarak devam edecektir. Ulan 2002 yılında kadın cinayeti sayısı altmış altı idi.O zaman da erkekler vardı. Şimdi yıllık sayı dört yüzlere çıkmış durumda ve hiç kuşku yokki sorunu böyle yanlış yerlerde aradıkça kadın cinayetleri 2030'da yıllık iki bini de görecektir. Sorunun çözülmesi de bu kapitalist sistemde zor. Medyanın, teknolojinin islah edilmesi lazım. Zenginlik de çözüm yolu değil ki en çok kadın cinayetlerinin işlendiği ülke ABD. Erkeği kadın cinayetine sürekleyen başlıca sebep boşanmaymış mesela. Boşanmaların en büyük sebebi de artık insanların rahatlığa alıştırılması bu devirde. iki kavga oluyor hop boşan. Sonra karşılıklı cinnet. Erkek de tetiğe basmayı kadına göre daha kolay becerebiliyor yaratılış itibariyle . Sonra erkeklere idam diyoruz. Sorunu yanlış yerlerde aramayın abicim. Sorunun çözümü bu değil. Ve böyle kadına şiddet diye bağırdıkça cinayet yüzdelerinin artmasına engel olamıyorsunuz, olamayacaksınız da.

haxball spacebounce

Haxball adlı oyunun efsanevi haritası. Saha sabunla kaygan hale getirilmiş ve çılgın Türker sahada kalmayı beceremediklerinden frenli haritayı icat etmişlerdir.
Rakiplere çarparak rakibi oyundan düşürmek işin bounce kısmıdır. Buna oyunda bump derler. Frenli haritada bu özelliği kullanmak pek mümkün olmadığından topla oynamak daha önemlidir. Frensiz haritada ise bounce kısmı daha çok önemlidir.
Oyunun en iyisi normal haritada www adlı bir iskoç azman , frenli haritada ise Berk nickli insafsız bir playerdir. Oyunu oynayan herkes birbirini tanır. Aile gibi bir ortam olsa da, zamanla egolar konuşmaya başlamış ve zevkten çok sinir vermeye başlamıştır.