bugün

entry'ler (24)

boğaziçi abartılmış bir üniversitedir

Son yıllarda gerçekten de sadece adının kaldı. Devlet üniversitelerinin vakıflarla mücadele şansı giderek azalırken Boğaziçi tipik devlet üniversitesi özelliklerini -mesela kaprisli akademisyenler - göstermeye devam etmekte. Bu konuyu doğrulayan az izlemeli bir video buldum, durumun vehametini ortaya koyuyor
https://youtu.be/KU4GnqnnsSc.

ulusozluk en iyi 250 yazar listesi

250.sıradan girdiğim listedir.

vakıf üniversitesi vs devlet üniversitesi

Çoğu vakıf üniversitesinin çoğu devlet üniversitesine karşı alacağı kıyaslamadır.

yks

Bu senekinin de sonuçları açıklanmış olan sınavdır. Bu sene de illa bir değişim olsun diye 25 ve 75 bursu kaldırdılar. Seneye de sınav isminin vakti gelmiştir artık. Sayamadım kaç olur, lys, ayt, tyt, yks, ygs, ösys vardı bir de galiba...

uzaktan eğitimde olması gereken öğretmen tipi

Derece yapıp kanal açan insanlara yenisinin eklenmesine sebep olacak öğretmendir. YKS 13.sü olup kanal açıp kek yaptığı videoya YKS 13.sü yazan insnalar gördi bu gözler az önce. Buyrun bu da linki https://youtu.be/uKnYcEV1djM

kek yapan yks 13 sü

bugün youtube denizinde gördüğüm enteresan başlıklı video. yks'de 13.olmuş bir kızımızın her videosuna yks 13.sü olduğunu yazdığı bir kanaldaki en absürt başlık. yorumlarda başlığa derecesini şakasına yazdığını görene kadar garip duygulara sokmuştur beni. bunun dışında eğlenceli bir videodur. derece yapıp kanal açanlarda başka böyle tuhaf videolar yapan görmemiştim. kendine has sevimli bir kızımıza benzemektedir kendisi. linki de burada https://youtu.be/uknycev1djm

prensesler kola içer mi

Geğirtmeyecek ufak miktarlarda içebilenleri içer efenim.

23 mart 2020 sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi

Sadece 23 Martta değil ileri bir tarihtr yapılıp yapılmayacağı büyük bir muamma olan karardır.

çukur izlemeyen erkek

1 sezon izleyip sonradan bıraktıysa ne sayılır diye düşündürür.

nickleri korona ile değiştirme

Koronaolsunabekardess.

gaza gelip baklava börek açmak

Virüsün ülkedeki en gözle görülür etkisidir. insanlar virüsten saklanırken şeker hastası olacak. Nu gözler bugün YKS 13.sü kek yapıyor diye bir video gördü, daha ne denebilir?

00 00

Telefonun pedometresinin sıfırlandığı an.

halhal

ayağında gümüş halhall cümlesiyle tanıdığım kız aksesuarıdır.

sözlük kızlarının pırıltılı ojeleri

pırıltılı sürmek nedir dedirtir. kızların sade güzelliği anlaması gereklidir acilen.

yazarların dini inancı

elhamdülilllah müslümanız. olmaya da bilinir ama insanlara sorun değildir.

100 yıldır adak adanan türbenin boş çıkması

fark eder mi dedirtir. ironik bir durum.

hayatta değişmeyen bir şey söyle

kimsedir. hiçkimse değişmez bu niyetle kimseye yaklaşılmamalıdır.

yüksek bel pantolon

kızların düşük beli bırakıp acilen tercih etmesi gereken modeldir.

barcelano

onlar istanbula konstantinapolis dediğine göre bizim de kullanmamız gereken yeni isimdir.

bayan denince bayan değil kadın diye uyaran tip

kadınların hiçbir zaman anlayamadığım femizim hareketidir. pardon bayan.