bugün

entry'ler (15)

bet on it

kumarhanelerde,reklam için,içinde bir çuval para olan camların üstünde,kumar makinalarında yazan iç gıcıklayıcı yazı. anlamı: üstüne otur!

türkü türkü türkiye m

Cemalim - Ürgüp yöresi

Şen Olasın Ürgüp Dumanın Tütmez,
Kıratın Acemi, Konağı Tutmaz,
Oğlun Da Çok Küçük, Yerini Tutmaz,

Cemal'im, Cemal'im Algın Cemal'im,
Al kanlar içinde Kaldın Cemal'im...

Ürgüptende Çıktığını Görmüşler,
Kır atının Sekişinden Bilmişler,
Seni Öldürmeye Karar Vermişler,

Ürgüp'lü Refik Başaran'dan

c2h5oh veya c2h6o

sofra tuzu.iki karbon,6hidrojen ve bir oksijen atomunun birleşmesi sonucu dünyaya gelen lezzet.

adolf hitler

abidik gubidik inanışları da varmış.spandau diye bişeye inanıyormuş...karanlık güçlerle alakalı...bu yüzden de sovyetlerin üzerine saldığı askerlerin t-shirt le savaşmasını emretmiş.bütün dünyayı kana boyayan,yahudi düşmanlığı yüzünden bazı müslüman!lardan hala prim toplayan, dünyadan çıkan en büyük orospu çocuğu demek kemiklerine bile iltifat olur.

ab king pro

harbiden işe yarayan bi alet,ben kullanıyorum kaslarım taşş gibi,iyi bir alet

busch

bosch u çağrıştıran bir şirket ismi,uyanıklara bak! denilir.

bir boka benzemeyen minimal şiir

dünyada bir ülke
ülkede bir server
serverda bir sözlük
sözlükte bir siir
ve onu okuyan ileriler

süleyman demirel

has bahçenin bülübülü

(offf yine 40 karakter olayı...kırk karakter,kırkıda kırık karakter)

kavunum tatlı ben ne yapayım

e her şey beni buluyor,engel olamıyorum anlamında bi tanımlama işte

alirsin tel dolaptan kiymayi

benden hiç bişey alamazsın anlamında,elin boş dönersin anlamında.alırsın babayı. sesdaşı,benzeşiği:alırsın arabadan ham bostanı.

alman usulü

çok doğrudur.beleşçilerin masada başkasının cebinden yemesini engeller.bi de misafir perverlik duygularını sözmürmezlermi...heh heh , alırsın tel dolaptan kıymayı usulü bile denebilir.

yaklasan depremin ayak sesleri

marmara denizinde 19.12.2006 da olan 4.2 lik deprem için,itü lü hocaların hemfikir oldukları konu

öğrenci evi yemekleri

ekmek içi bisküvi,ekmek içi bisküvi,bi daha..(40 şey lazımmış)

uyku getirme teknikleri

ekonomimiz dünyada ilk 20'ye girecek,ab kendi üyesi olmamız için yalvaracak,kişi başı milli gelir en az 15.000 $ olacak,teknoloji ihraç edeceğiz..zzzzzzz

bir daha kriz olmayacak

tamamen yanlış önerme.türkiye'yi ayakta tutan sıcak para dır.borsa'dan cekildigi anda,düsüs yasanması kaçınılmazdır.üstelik üretimi,tüketimini karşılayamayan bir ülkede kriz olmaması söz konusu bile değildir.Üstelik bu kadar para bolluğuna rağmen kamu harcamalarını karşılamak için habire yeni vergiler getirilmekte,var olanlar da arttırılmaktadır.cari açık,baskı altında tutulan enflasyon,yüksek değerli ytl...bir daha kriz olacak hem de hiçbirine benzemeyecek,görmüyor musun?dedirtmektedir.