bugün

entry'ler (39)

fenerbahçe nin şampiyonluk kupasını iade etmemesi

fenev yönetiminden açıklama:
paramızla aldık niye iade edecekmişiz.

26 ocak 2011 beşiktaş trabzonspor maçı

gol olur.

takım elbiseli üniversite öğrencisi

bahar aylarında okul öğrencilerinin oylarıyla seçildiği iddia edilen en iyi hede, manyak güzel hödö gibi ödülleri almak ve iki satır konuşmak üzere okula gelen ünlü şahısları kapıda karşılamakla görevli öğrencidir.

yaran zaytung haberleri

gece kulübünde, daha önce duymadığı bir ingilizce şarkıya eşlik etmeye çalışan genç, yeni bir dilin temellerini attı.

mke ankaragücü

eline üç beş koyun versen güdemeyecek adamların yönetimine bırakılmış 100. yılında şampiyonluk düşünürken küme düşecek memeleketim takımı. birşey garanti 100. yılları hep hatırlanacak.

saatli maarif

nicki duyanların bir yazarın ikinci nicki olmasını düşünmelerine anlam veremeyen yazar. nedir böyle düşünülmesine sebep çözemedim gitti.

türkçe yazıyı ingilizce okumaya başlamak

batman. coğrafya dersinde yarasanın ne işi var olm.

sınav kağıdını ilk veren insan

2002 dünya kupasında türkiye-çin maçının gollerini canlı izlemiş insandır. zaten akşama kadar otursam o soruları çözemezdim. yine olsun yine yaparım.

2011 yılı için memura yüzde 14 zam

seçimlerden sonra benzinin fiyatının 5 tl'ye yaklaşacağının göstergesidir. hamdolsun.

tabaktaki köfteyi en sona bırakıp yeme arzusu

kuruyemiş tabağındaki bademleri ya da meyve tabağındaki muzu en sona bırakma arzusuyla eşdeğerdir. tabi tabak ortaksa sonuç hüsran olabilir.

soğuklardan ötürü dudakların çatlaması

hele bir de roaccutane kullanıyorsanız daha da çekilmez bir hal alıyor.

günün tek cümlelik özeti

evet bu karda kışta yola çıkan mal benim.

yurt dışında taharet musluğunun olmaması

ilk ihtiyaç halinde hazırlıksız yakalanılıyor ama daha sonra gerekli tedbirler alınıyor.

sözlük yazarlarının ilk cep telefonları

nokia 6110. teneffüslerde telefonları birbirine yapıştırır yılan oynardık. o zamanlar bluetooth nerde efendim.

sınavda verilmiş mükemmel cevaplar

kimya dersinde geçen bir diyalog:
-evet çocuklar tepkime hangi tarafa doğru gerçekleşir?
-sağa doğru hocam
-sağa olur mu çocuklar ne anlattım ben size?
-sizin sağınız hocam!

en güzel içkiler

meyhanede rakı, discoda mojito ya da votka redbull.

en ağır küfürlerden daha ağır laflar

'sen var ya evlenince karının elinde maymun olursun' lafına 'senin maymun olman için evlenmenmene gerek yok' diye verilen cevaptır. karşı tarafın renginin pembeden mora dönüşü büyük bir zevkle izlenmiştir.

türk kızları gitsin rus kızları gelsin

başlangıçta güzel gibi görünse de bize ters gelecek bir durumdur. netekim rusya'da çalışan arkadaşım durumundan çok muzdariptir. 'akşam seninle birlikte olan kızın sabah ne halt ettiğini bilmiyorsun ya, zoruna gidiyor hacı' tepkisi durumun vahametini ortaya koymaktadır. ha bu türden ülkemizde yok mudur, tabi ki var ama istisna sayılabilecek bir orandadır kanımca. yoksa bizim ortam mı istisna?

otobüslerde yaşanan sinir edici hadiseler

şehirlerarası otobüslerde önünüzde çocuklu birinin oturması ve o çocuğun koca kafası yüzünden ekranın görünmemesi. neymiş, bildiğin firmadan şaşmayacaksın.

bir kadının cinsel tacizine uğramak

ankara metrosunda sabahları başa sık gelen durumdur. vagonda kıpırdayacak yer yokken ve siz sapık damgası yememek için elinizi nereye koyacağınızı şaşırırken bayanlar baya baya ellemektedir. birşey söylense karşıdakinin baskın çıkma ihtimali yüksek olduğundan yapacak birşey yok. zevk almaya bakın efendim.