bugün

entry'ler (30)

neden dış görünüş bu kadar önemli

Erkek arkadaşımla tanışmadan önce dış görünüme fazlasıyla önem verirdim. Sonra bir bakıyorsunuz ki,o yakışıklı oğlanın huyları, hareketleri, egosu... ohoooooo dedim! Sonra benimkini gördüm. Allah dedim benim olmalı. Baktığım zaman asla tipim değil. orta boylu hafif uzun burunlu beyaz tenli.Ama bir huyu var ki... 3 yıldır aynı aşkla aynı hislerle. Sözleneceğiz şimdi. Demem o ki dış görünüş hiçte bir bok değil. Allah zaten hayırlısını çokta güzel sevdiriyor...

türkiye nin en güzel kadını

Tuvana türkay.

aşk

Afacan ve yaramaz gözlerin,
Şen şakrak kahkahan,
Dalgalı saçların,
Nefes aldığım sürece asla unutmayacağım...

Beni terkedişini,
Gölgenin bile kaçışını,
Asla geriye bakmayışını
Nefes aldığım sürece asla bağışlamayacağım...

Herşeye azıcık surat asışını,
Masum çocuksu yaramazlıklarını,
Nefes aldığım sürece her zaman seveceğim...

Sahte yemin ve vaatlerini,
Yakıp kavuran rüyalarını,
Acımasız zalim dualarını,
Nefes aldığım sürece hep nefret edeceğim...

kuaförden ağlamaklı çıkan gelin adayı

Kesinlikle saç makyajı bok gibi yapan kuafördür. inanın maymuna çeviriyorlar güzelim gelinleri. Kendi makyajımı kendim yapacağım gerçekten gözlerinize mavi far altına da abartı mavi göz kalemiyle anırarak ağlayarak çıkmak istemem elbette.

italyan erkekleri

Türk erkekleri tamam iyi hoş yakışıklı olanlarınız fazlasıyla var lakin burda pof poflamıycam... Bizim türk erkekleri orta boylu ya çok esmer ya çok sarışındır. italyan erkekleri tenleri esmere yakın gözleri mavi olanları var üstelik saçlarının koyu renk oluşu gönlümüzü fethetmektedir. boylarının uzun zayıf oluşları giydiklerini tam anlamıyla taşıdıkları için 2. fethediş ordan gelmektedir. Bakışları hele bir de o italyanca konuşmaları hiç bir türk kızının reddedemiyeceği oğlan tipidir. Tabi ki türk erkeklerine laf söyleyemem ama acı gerçektir kabulleniniz. Nasıl ki bizim milletimiz rus,alman kızlarına bayılıyor, gayet normaldir değil mi...

21 yaşında evlenmek

eğer kadın 21 adam 30lu yaşlarındaysa gayet normaldir..

insanı çekici yapan meslekler

iç mimarlık....

whatsapp grup isimleri

Gıybetin 50 tonu..

jab tak hai jaan

Hiç bir zaman etkisinden çıkamayacağım film. Şarkılarını unutmam mümkün olmayacak...

anıra anıra ağlatan filmler

ghajini.

ygs sonucunu merak etmemek

yatay geçişi hazırda olan liselidir pek iplemiyordur.

katrina kaif

Dünyanın en güzel kadınıdır gözümde. fiziği suratı saçları bakışları olsun eritir adamı valla. Özellike Jab tak hai jaan filminde harikadır

türkiye de kürt değil alevi sorunu olması

Türkiye de ne kürt nede alevi sorunu var. işiniz gücünüz ortalığı karıştırıp saçma sapan konuşmak!!! O kadar insanımız gencecik bedenler gitti daha dün! Nasıl yazabiliyosunuz böyle şeyleri aklım almıyor gerçekten hiç bir insanlık yanınız kalmamış yazık!

kıskanç kadın

Aşırısı ilişkiden soğumanıza sebebiyet verir. Herşey dozunda iyidir

uzun ilişkinin sırları

kesinlikle saygıdır.

iz bırakan kitap cümleleri

Senin Yerinde Olsaydım

"Ona her dokunuşumda, onu her öpüşümde içimde bir çaresizlik büyüyordu. "

kızlar tipe bakmıyor

Bakmıyor demek yalan olur kimse etkilenmeden biriyle beraber olmak istemez fakat kızların bir çoğunluğu çok yakışıklı olan erkekle uğraşmak istemezler. Bu kesindir.

makyaj yapmayan kız

Hafif makyaj her zaman idealdir. Makyaj yapmayan kız istersiniz ama yolda alımlı, makyajlı kız görse götü düşen erkek modelleri sürüyle doludur bu memlekette.

la vie est belle

inanılmaz çekici olan bir kokusu var. yolda giderken insanda özgüven patlaması oluşuyor yalan yok.

sevdiğini belli etmeyen erkekler

kızlar sevildiğini hissetmek ister hissettiği kadarda hep olmasa da duymak ister. Bir gece seni seviyorum iyi geceler demek..? Cebinizden gitmiyor beyler sevdiğinizi hissettirin yahu!