bugün

entry'ler (10)

erkeğini boşaltmadan seksi bitiren kadın

Genellikle böyle bir şey olmaz, çünkü olsa bile kızların libidosunun reload olma süresi çok düşük olduğu için er kişi eninde sonunda boşalacaktır. Türk kızlarını eleştiririz ederiz falan ama bu konuda duyarsız değiller çok şükür.

felipe melo de carvalho

birlikte uçağa binip yurtdışına çıkmak isterseniz pek çok havayolu firmasının kurallarına göre kendisine ağızlık taktırmanız zorunlu olan itçik.
o kadar seviyorsa kulübünü troll'lemek yerine fedakarlık yapıp üç kuruş para için terk etmeseydi.
ama yok, para, kariyer falan daha önemli, ama gel de bizim mal taraftarlara anlat işte. okuyup okuyup orgazm oluyorlar hıaaaa diye. yazık lan.

itü sözlük

aslında uludağ sözlük'e göre seviyesi daha iyidir ama tasarım ve ux anlamında o kadar geridedir ki, canınız ne yazmak, ne de okumak ister.

vitor pereira

sezon başında sempati beslediğim bir adamdı. çapsız diyenleri gördükçe anlam veremiyordum. aradan zaman geçti ve maalesef yine takımımla ilgili bir konuda yanıldım. bu adam çapsız, bu adam yeteneksiz, bu adam korkak. daha ne denebilir ki? düşünebiliyor musunuz? 1 yıl daha kendisiyle.

oof ki ne of. aziz yıldırım'ı söylemiyorum bile.

nalet olsun.

metro turizm muavininin serbest bırakılması

eğer metro turizm hakkında biraz bilgim varsa çıkar çıkmaz metro turizm'deki görevine devam edecektir. en fazla hattını değiştirirler, mesela böyle ege, marmara, akdeniz bölgesi gibi nispeten rahat kızların olduğu yerlere verirler ki daha rahat rahat takılabilsin. ne de olsa bu bölgelerimizdeki hatunların rahatlığı malum.

galatasaray

fenerbahçe'nin basketbol takımını kıskanmayı o kadar abartmıştır ki, o hırsla gidip eurocup'ı almıştır bu camia. böyle de ezik, böyle de komplekslidir bu fransız bozuntuları.

ygsdeki kötü sıralamayı lysde düzeltmek

ygs yapacak kadar beynim yok, sebep sonuç ilişkisi kuramıyorum olaylara, hayatta tek bildiğim şey ezber yapmak, yeni bir şey ortaya çıkarmak, düşünmek, analiz etmek bana göre değil diyen alık gençlerin tercihi. ancak alık olduğu için zaten bunu da beceremez. sonra gider eğitim fakültesinde öğretmenlik okuyup yavrularımızın başına musallat olur.

rusça

saatliğini ortalama 300-400 tl arasında öğrenmekte olduğum dil. bu gidişle biraz uzun sürecek gibi ama olsun.

fenerbahçe erkek basketbol takımı

galatasaray gibi eurocup takımına karşı sadece 15-20 sayı fark atabilen takım. ya kendini yormuyor ya da gerçekten kötü bir takım. galatasaray ya, galatasaray. daha ne diyeyim size.

otobüs muavinliği

ülkemizde genellikle doğu kökenli ergen veya ergenliğini tam yaşayamamış tipler tarafından icra edilen bir meslek türü.