bugün

sevdiği entry'ler

kırmızı tuborg

biriciğim. o kadar güzel ki, kendisi için ezhel'in ''kırmızı fren, kırmızı bira'' dediği şarkısını dinliyorum.
mutsuz zamanımda tanıdım. iki tanesi beni çok iyi ediyor. ilk zamanlar ağlıyordum, şimdi deli gibi dans ediyorum o benimleyken. biraz limonlu olsa ve bir adama dönüşse evleniriz.

aslında her ateistin allah a inanması

hepimizin din kardeşi olmasından dolayıdır.
bizim ortaokulda mr parrish diye abdli bir fen bilgisi hocası vardı.
arada sözlü yapardı. soruyu bilemeyip saçma sapan cevaplar verenlere de "atma recep din kardeşiyiz." derdi.
ateist bir bilim insanı olan mr parrish çok güzel çözmüştü sorgulamayan müslüman kafa yapısını. hepimiz din kardeşiyiz. bitti.

ailecek izlenebilecek filmler

(bkz: little miss sunshine)

salı rakısı

siz gidin bira içip göt göbek büyütün sizde rakı içecek ağız nerde?

kendinizi en iyi ne zaman hissediyorsunuz

Genellikle iyi hissetmiyorum.

sözlük kızlarının fotoğrafları

başlık sözlük kızlarının fotoğrafları ve buraya resim atmak kadar doğal bir şey yok. bak tekrar belirtiyorum, çıplak, dekolte, sütyenli vesaire değil; sadece sözlük kızlarının fotoğrafları. evet, ego tatmini için, pis uçkur manyaklarına meze olmak için, teşhirci sıfatı yemek için en müsait ortam fakat buraya resim atan tüm hemcinslerine bir anda kalitesiz, yollu, teşhirci muamelesi yapma hakkına sahip değilsin. bak sana ithafen söylüyorum sadece çünkü daha okumadan eksileyen gereksiz insanlara açıklama yapma zahmeti göstermem, mümkünse burada kessinler okumayı, eksilerini atıp uzasınlar. gel gelelim, başlığı rezil rüsva eden tipler belli, resmen burada olta kafası yaşıyorlar lakin bu bebelerin varlıkları sözlükle sınırlı kalmıyor. sokaklar bunların başın açık diye, dar pantolon giydin diye, gömleğinin bir düğmesi fazladan açık diye, dizinin üstünde etek giydin diye, tişörtün vücut hatlarını belli ediyor diye utanmadan bakan, üstelik bunu zaten sırf onlar baksın diye yaptığını iddia edecek kadar çirkinleşen, erkekliği mavi nüfus cüzdanından ibaret karaktersiz versiyonlarıyla dolu. ve sen de bu zihniyetle yozlaşarak onlar gibi yargısız infaz yapıyorsun, onlara uyuyorsun. bırak bir tarafını göstermek isteyen göstersin, ilgi çekmek isteyen çeksin. bu onun iradesiyle arasındaki mesele ve senin karışmaya hakkın yok. hiç kimsenin yok, kimse size göre şekillenemez kardeşim kusura bakmayın.