bugün

sevdiği entry'ler

liseli öğrencilerin 15 temmuz isyanı

cesur ve haklı öğrencidir.

bir gün sözlük yazarı olursa entrylerini götüyle girmeyeceği kesindir.

liseli öğrencilerin 15 temmuz isyanı

Demek ki Türk gençliğinden o kadar da umutsuz olmamak gerek..

türbanlı kabataş bacısı vs tekmelenen o kadın

Türkiye'nin son yıllarda oluşmuş güya yeni tip entellektüel ancak alenen yandaş yalaka medyasının ve onun yazarlarının riyakarlığını ortaya koyan versus.

hatırlanacaktır ki, bundan bir zaman önce , zaman gezi olayları zamanı, birisi bir yalan atıyor ortaya, Kabataş'ta türbanlı bacımıza saldırdılar, yalan haber dilden dile öyle bir sapık iç güdü fantezisi haline geliyor ki, Kabataş'ta türbanlı ve hamile bir bacımıza, üstü çıplak, altında deri pantolonları olan ve yüzleri maskeli 50 kadar erkek saldırdı, taciz etti , hatta üstüne işedilere ,falan geliyor iş. Tam o sırada yukarıda bahsettiğim pek muhterem medya mensuplarından bazıları, yalakalanmak güdüsünün ihtirasında zirve yaparak, bu olayın görüntülerini izlediklerini, izlerken kahrolduklarını falan açıklıyorlar ekranlarda ve sayfalarında. ortalık bir birine giriyor..

peki sonra o bölgeye ait, o anları görüntüleyen , ne kadar tüzel özel kamera görüntüsü varsa ortaya çıkarılıyor, ortada maskeli , deri pantolonlu çıplak adamlar yok! bir saldırı ve taciz de yok! bahsedilen olayların hiç birisi yok!

olay alenen düzmece, yalan ve uydurmadan ibaret.

gelelim günümüze önceki gün bir otobüs görüntüsü, yayınlandı her türlü sosyal mecrada, bir belediye otobüsü, içeride yolcular var, arka sıralarda adamın birisi (pardon adam dedikse lafın gelişi oldu), ayakta duran bir kadın yolcunun kafasına havada uçarak tekme atıyor, kadın yarı baygın halde otobüsten indiriliyor ve belediye otobüsü şoförü, arkasına bile bakmadan çekip gidiyor. Sonradan anlaşılıyor ki, o şerefsiz piç, birden bire bu kıza, sen nasıl şort giyersin, şeytansın sen diye bağırıp, kafasına atıyor o tekmeyi.

peki en yukarıda bahsettiğim, o uydurma haber ile, ahlak bekçiliğine ve kadın savunuculuğuna soyunmuş ve yalanları ortaya alenen çıktıktan sonra özür bile dilememiş o yalaka medya soytarıları , bu açık net adice olay karşısında neredeler? yoklar!

çıksanıza ortaya, o uydurma olayın kahramanı kadın bacınızdı da, burada bir aşağılık yaratık tarafında halkın ortasında tekmelenmiş kadın, sadece bir o kadın mı?

neden?

türban takmamış diye mi?

eski sevgilimin sana artık hoşlanamadım demesi

sen ne diyor ben anlamamak diye karşılık vereceğimdir.

eski sevgilimin sana artık hoşlanamadım demesi

Ben de sana artık sevemedim denmelidir.

rte nin ülkesinde yaşayıp rte yi beğenmemek

hoşt ulan dedirtir , adamların kendilerini ezik görme biçimine bak. düzeltiyorum '' rte'nin sandığı ülkede rtn'nin köpeği olarak yaşamak'' sizinkisi.

şortlu kadına tekme atan adamın tayyipçi çıkması

şaşırtmayandır.

akp'lilerin bu toplumun kamburu olduğunu artık herkes biliyor.