bugün

entry'ler (633)

bedelli askerlik

gelme sırası değil. biraz da sen beni bekle olmaz mı hea ? yaş tutmuyor :(

tolga zengin

Dün akşam Beşiktaş'a yardım eden ilahi güçlerin bütün gücünü harcamasına neden olmuştur. Bu saatten sonra Beşiktaş şans faktörü yanında olmadan yoluna devam edecek. Sen nasıl bir belasin tolga.

boş kaldırım dururken yolun kenarında giden mal

Kaldırıma parkeden ırkın evrimini tamamlayamamış, araba alamamış versiyonu.

yolda yürüyen bir insan görmek

Ne zaman gorsem duygulanirim. Butun insanlar roketleriyle gokyuzunde hayatlarinin telasina dusmusken farketmezler yolda yuruyenleri. Onlar bulundaki konum gibi toplumun da alt tabakasinda olan insanlar. Yuruyenler...insanlik cag atlayip gokyuzune cikmisken ekonomik evrimi tamamlayamayanlar. Gokyuzunden yere attiklarimizla yasayanlar. Butun sokak hayvanlariyla beraber yerde kalanlar.karanliga gomulmus sehirlerde, karanliklarda yuruyenler. Kalbim sizinle...

maymun çarli ye yapılan vefasızlık

Gündüz gündüz duygulandırmıştır.

fatih terim

Her ne kadar galatasaray`ın bütün başarılarının temelinde kendisi bulunsa da bence hoca olarak galatasaray'daki misyonunu tamamlamıştır. Pekala bundan sonra yönetici olarak hizmetine devam edebilir. Galatasaray kısa vadeli planları artık aşmış olması gereken bir takımdır. Fatih hoca ne kadar başarılı olsa da oynattığı kaos futbolu kalıcı olmaktan uzak, sistemsiz ve sürdürülemez bir anlayıştır.Nitekim kaos taktiğinin kötü yanı Fatih terim her ayrıldığında sistemsiz kalmış klubün de kaosa sürüklenmesidir.
Sana ne kadar teşekkür etsek az hocam ama artık gelişen dünya ile futbol da değişti ve duygular yerini makina gibi işleyen sistemlere bıraktı. Ve biz de çağa ayak uydurup kişilerden bağımsız tıkır tıkır işleyen bir makina inşa etmeliyiz.

galatasaray

Ulan uykulariniz kaçıyor di mi tekrar ayağa kalkacak diye. Daha dur çok kişinin kellesi gidecek daver çok. Hakiki şampiyon geliyor.

Galatasaray aşktır. aşkın da tarifi yoktur.
Cimbom old boys.

sofiane feghouli

Uçağı Malezya uçağı gibi kayıplara karışan futbolcu. Belki üstümüzden feghouli geçer.

98 li yazarlar buraya

tespit ettiniz mi hepsini. beyler tuzağa düştünüz. topla bunları topla topla.

vedalaşmak kalana mı gidene mi koyar

kardeş ne çok koyuldu şu başlıkta be.

erik sevmeyen insan

ağzına kadar dolu dolmuşa el kaldırır.

interstellar

--spoiler--

bu nasıl sahne bu nasıl müzik lan hayvan gibi film çekiyosunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=TV1767i8X4Q

--spoiler--

fatih terim den ozan tufan a gs ye git baskısı

(bkz: alo ozan ben fatih)

enrique iglesias

yabancıların serdar ortaç'ı.

ayı saldırdığında yapılacaklar

siz de saldırın.

sözlüğe gelir gelmez herkesi takip eden çaylak

çaylaktır işte mantık aramayın.

önümüzdeki 12 ay maaş yok duyurusu yapan patron

27 milyon dolar dağıttıktan hemen sonra diyorsa haklıdır.

bir kızdan ha ha mesajı almak

ha ha ise kesik kesik gülmüş demektir. bu da bir nevi komik mi sence gülmedim anlamına gelir. ama yine de böbreklere dikkat böbrekler önemli.

oytunkaran

en sakin trollemeleri yapmaya çalışan bir yazar. üzmeyin.

kitap okuma

hava atmak için birebir. ama arada sayfaları çevirmeyi unutmayın lan çok belli oluyo.