bugün

entry'ler (866)

beşiktaş

şanssız takım. başka izahı yok.

bitcoin

(bkz: ccrb)
(bkz: white money)
(bkz: crypto kami)
(bkz: viuly)

viuly

sosyal medya tabanlı bir projedir. girişte 10.000 verir. 100.000 olunca withdraw edilir.

ethereum soft

yakın zamanlardaki en güzel ico projelerinden biri gibi durmakta.

ccrb

an itibariyle bir ccrb 40 cent.

white money

an itibariyle 1 white money 50 cent.

airdrop

bu aralar inanılmaz bir takipçi kitlesi edindi. binlerce kişi airdrop kovalıyor.

elon musk

parası var rahatı yerinde bir ticaret adamı.

la casa de papel

ilk sezonu netflixde. ikinci sezonu ise yok.

altcoin kazanma rehberi

iki çeşit yolla altcoin kazanabilirsiniz.
1) faucet yani musluk siteleri
2) airdrop yani promosyon amaçlı dağıtımlar. airdrop biraz teknik bilgi gerektirir. ama sadece üye olup para kazanacağınız siteler de mevcut.
bunlarla ilgili soru sormak ve bilgi almak isteyenler bana özel mesaj yoluyla ulaşabilir.

bitcoin

coin dünyasına girmek için iyi bir fırsat için (bkz: airdrop)

airdrop

airdrop bedava coin toplamak için faydalıdır. takip edersiniz, basit bir form doldurursunuz. coin değerlenince o size promosyon verilen coinler bazen 5-6 dolar eder bazen 5000-6000. tamamen şans. ama kesinlikle denemeye değer.
airdrop ile bedava coin kazanmak isteyenler özel mesajla bana ulaşabilir. elimdeki listeyi paylaşırım.

altcoin

hala kazanılması zor olmayan coin. altcoin kazandırıyor. ister borsasında oynayın, ister airdrop toplayın. ayrıntılı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

yakup yaprak

1985 doğumlu genç şair. ilk şiir kitabı gece mavisi. şu sıralar bir korku romanı yazdığını söyledi. merakla bekliyoruz.

bitcoin

fiyatı şu an 10.800 dolar seviyesinde. sadece bugün %10 değer kaybetti.

bitcoin

bırak grafik okumayı, bitcoin tam olarak ne bilmeyen bir arkadaşım dün bana mesaj atmış " bitcoin öldü." diyerek. beni bir gülme tuttu. ülkede böyle , bilmediği konu hakkında, konu gündeme gelince atıp tutan tonla adam var. google denen şey var artık, adam açıp okumuyor kripto para nedir, mining nedir. ama haberlerde görünce atıp tutuyor.
bir dijital para 10.000 dolar seviyesine düşünce, adam öldü diyor. o zaman sen düğünlerde sana takılan şu an değeri 100 doların altında olan çeyrek altınları göm kardeş. ölmüş zira onlar.

kenarda param yok açıkcası, ancak nasıl ki ipad nedir, format atmak nedir bunları bilmek zorundaysam; bitcoin ve dijital para kavramını da bilmek zorundayım. yarın öbür gün belki yurtdışında western union yerine onu kullanmak zorunda kalacağım. öğren, kenarda dursun bilgin, işe yarar.

çok çok anlamadığım halde, şunu görebilmiştim dijital parayla ilgili. mesela altcoinler kasım-aralık ekseninde nerdeyse çoğu 1 e 3, 1 e 10 verdi. bunun böyle devam etmeyeceği belliydi. zira 1500 altcoin var, bir o kadarı da yolda, uzakdoğu'da buluşup kahve içen her yazılımcı nerdeyse bu işe el atmış durumda. gidip icolara bakın, nerdeyse 10bin altcoin var şu an piyasaya çıkmaya hazırlanan.

işte, şu an mevcut coinlere yatırım yapmaktan daha karlı bir şey bu icolara para gömmek.

ccrb

şu an icosu devam eden, piyasaya çıkınca değerlenecek ethereum tabanlı bir altcoin.

altcoin

şu an inanılmaz düşük seviyelerde geziniyor altcoinler. paranız varsa stoklayın. yoksa da ico yani tanıtım yapan coinler var. promosyon olarak token ve coin veriyorlar. onlara kaydolun, birkaçı illaki değerlenir ve kenarda paranız olur.
ismi aklıma gelenler:
powtoken, actioncoin, wcx, ezpos, ucash, zeepin,sphere social, hedge connect, sola, rutheneum. bunlar kaydolduğunuz an değişik miktarlarda token veriyor ki ilerde değerlencek hepsi.

kurban

eh iştelik bir devlet tiyatroları oyunu, izlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz.

gecedegiden

oldukça şahane bir hüseyin kıran kitabıdır.