bugün

entry'ler (10)

yıllar sonra sözlüğe dönen yazar

En son 2007'de yazmışım. Ne güzel de saçmalamışım. Ven I vaz a tineycır! O gün düşündüklerimi hatırladım resmen o ana gittim. Hoşbuldum!

domates çorbası

çorbaların kraliçesi. limonlusu çok güzel oluyor napıyım. salatalıklı makarna yapanlara ne demeli.

felsefe

düşünme sevgisi anlamına gelen yorumlama kabiliyeti(erkeklerde olmayan yetenek) gerektiren kavram.

kyoto

japonyanın kirazları ve nehiler üstündeki bungalovları ve de bahçeleriyle ünlü şehri.ayrıca japonyanın eski başkenti.

japonya

kirazlarına ayar olduğum ülke.
(bkz: kyoto)

halhal

her yaz tatilinde havuz,deniz derken yaklaşık 29873164094747261583247234 tane kaybettiğim ama ısrarla amaya ve takmaya devam ettiğim ayak bileği aksesuvarı.

pink floyd

efsanevi tanrılar, insan olmaları güç yaratıcılar, müzikte efect olayının öncüleri olan doğa üstü kişiler...(syd barrett, roger waters, david gilmour, alan parsons, nick mason)

aşk

birini bulunmaz hint kumaşı sanmakla, tam anlmıyla bir hıyar olduğunu anlamak arasında geçen zaman dilimi

lethe

Tüylerimi ürperten herseferinde ağlamama neden olan ve yeryüzünde bidaha böyle bir intro yapılamayacak olan şarkı.
Ayrıca yunan mitolojiinde hadesin 3 ırmağından biri. mitolojiye göre bu ırmağa giren ruhlar geçmişe dair tüm yaşantılarını unuturlar.Birnevi format.
Yine yunan mitolojisine göre superisi Nadia...

bir kadının en güzel olduğu an

tam anlamıyla kendisi gibi davrandığı an.