bugün

entry'ler (9)

şiir sokakta

Bazı sokaklar yanlış şehirlere ait.. Bugün de karşılaşamadık

hoş geldiniz

mağazaya alışverişe girdiğin zaman tezgahtarın direk lafa böyle girip bir şeyler kakalamak için gözünüze bakmasıdır (almadan çıkınca küfür ediyorlar) .

vize haftası

An itibariyle kitapların bana benim kitaplara baktığım haftadayız. Birde çalışmaya ara verince annenin başına gelip sınavı olan kıza bak ders çalışsana demesi yokmu

troian bellisario

Pretty little liars dizisindeki en sevdiğim karakter.. Harika bir oyuncu 1985 doğumlu ..

pretty little liars

Başladıktan sonra bırakamadığım her bölümünü ayıla bayıla izlediğim Amerikan dizisi 5. Sezonu yeni bitti ve nihayet A ortaya yeni çıktı sağ gösterip sol vurdular..

bağdat caddesi ulaşım

Çift katlı 16D arabalarının cadde üzerinden geçtiği lüks pahalı Bi yerdir.. Şimdilerde eski sevgilimin oraya taşındığını duydum

şeyma subaşı

Acun ile ayrılığını duyururken.. 'Sevgili Halkım' diye ulusa seslenmiş.. Adamın medyada ilişkileri hakkında hiç yorum yapmadığı.. Hatta bir çalışan olarak nitelendirdiği 1990 doğumlu kız.. Şimdilerde Miami'de arkadaşlarıyla gününü gün ediyor..

fenerbahçe

6s yi en çok yenen takım.. Tuttuğum değil TUTULDUĞUM takım..

mehmet aslan

FB-Gs maçında milli takım ve Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in kafasına rakı şişesi atan şahsiyet şimdilerde siyasete atılmış diyorlar.. He birde Magazinin kara kutusu olarak adlandırılan sacit Aslanın kardeşi