bugün

entry'ler (138)

pepe gatto

izmir bornova da kurulan, yaratıcılıkta sınır tanımayan, genç ve mükemmel bir ekiple çalışan ve ileride çok büyük işlere imza atacak olan reklam ve iletişim fabrikası.

[http:// http://www.pepegattofabrika.com]

mckarna

pembe çarşı' da, özhan marketin hemen yanında açılan, soslarıyla beni benden alan ufacık fakat içi dolu fıçıcık bardak makarnacı.

erkegin psikolojisiyle oynayan kiz

kız: bu gece bende kalıcaksın di mi hayatım?
erkek: ders çalışmayacak mısın hayatım?
k: ya yarın çalışırım. hem sen gelene kadar da çalışırım.
e: tamam o zaman gelirim yafru kuşum...!

ve akşam olur...
e: hayatım ben geliorum birazdan.
k: sen bu gece gelme en iyisi ben ders çalışıcam!!!
e: haydeee ee gel dedin ya sabah???
k: o sabahtı... şimdi sen gelme!
e: nooldu bişey mi yaptım da kızdın?
k: yoo kızmadım ki bişeye..
e: peki öyle olsun o zaman...

aradan 1 saat geçer...
e: alo hayatım nasıl gidiyo çalışma?
k: yaa vazgeçtim çalışmadım ben...
e: bahane miydi bu peki gelmemem için?
k: yoo diildi...
e: yaa ne bu şimdi bişey mi oldu naaptım sana yine söylesene??
k: yani beni kendinden soğutmayı çok iyi başarıyosun tebrik ederim..
e: hobaaaa!!!
k: ben kapatıyorum telefonu...
e: oyyyy oyyyy oyyy....!!!

oruç tutuyor musun sorusuna verilen cevaplar

+ oruç tutuyor musun?
- bence oruç, insanın kendisine yakışanı tutmasıdır...
+ ?%(+'=?...

kanada daki kurtler

kürt bayrağı asılmış bir kebapçıya girilir ve kebapçıyla muhabbete girilir. bu ne bayrağı diye sorulur. tabi türk olduğunu belli etmeden. adam kürdistan diye yanıt verir. orası neresi duymadım hiç denilir. adam haritada türkiye yi, ankara nın sağında kalan yerlerin alayını kastederek gösterir. bi süre sonra yavaştan türk olduğumuz ima edilir. adam tam olarak orası değil, suriye, ırak tarafları falan diye kıvırır. eyy döneğin evladı kimseler bilmese yediricen bizim memleketi kürdistan diye bize. peki bilmeyen ne yapıyor? paşa paşa yiyor bunu. kürt dedin mi, tamam biliyorum onları diyen kanadalı gerzekler var be. soyu kurusun şerefsizlerin inşallah.

blowjob da gaza gelip sevgiliyi kusturmak

bu yüzdendir ki bırak kızı kendi haline yapsın yapacağını... öyle hatunun kafayı tutarsan bir refleksle gırtlağı yırtmaya kadar gider iş.

gorme engelli takimini bozguna ugratan meclis spor

haftaya da halı sahada öküzlerle maç yapması gereken takım... mağlum, öküzlerden daha üstün olduklarını kanıtlamaları gerek.

31 den sonra çöken pişmanlık duygusu

tek pişmanlık ortada kanıt bırakmaktan doğacaktır kanımca...

-offf ulen tufalet kağıdını yine bilgisayarın yanında unuttuk...

paranın satın alamayacağı şeyler

galatasarayın lever den yediği 5 golden sonra attığı 1 gole sevinememenin verdiği acı... hüzün... keder...

günün sözü

dünya ya göz açtığımdan beri değişmeyen bir tek sen varsın, vefasızlık görmedim senden asla..yaşıyorum seni her soluğumda...sakla, sakla beni yalnızlık.....

(bkz: athena)

kavaklidere yakut

orta karar bir şaraptır. sofra şarabının bir üstüdür. kavaklıdere nin daha iyi şarapları da vardır.

(bkz: cabarnet sauvignon)

ülkücülerin kafa tokuşturarak selamlaşması

herkesin ülkücü olmadığını kavrayamayan ülkücülerle selamlaşmanın veya selamlaştığı adamın ülkücü olduğunu bilmeyen insanın hayati tehlikesi bile vardır. beyin a.cıklamasına kadar yolu var bu selamlaşmanın. alışkın değilsen uzaktan el sallamak kafidir kanımca...

vizeyi öğrenmeden finale girmek

gamsızlıkta sınır tanımayan öğrenci şeysidir...

(bkz: ben yaptım ordan biliyorum)

(bkz: harf notunu öğrenmeden kayıt yaptıran öğrenci)

çocukluk dönemi sanrıları

edi sun diye amerika asıllı bir aktörümüz olduğunu sanırdım... lanet olsun okumayı öğrendiğim güne, hayallerim yıkıldı!

plasebo etkisi

inanmak, inanmak, inanmak... işte bütün mesele bu!

bir kereden fazla seyredilesi filmler

(bkz: back to the future)
(bkz: stay)
(bkz: the pianist)
(bkz: big fish)
(bkz: the jacket)
(bkz: city of angels)
(bkz: the others)
(bkz: truman show)
(bkz: el maquinista)
(bkz: mr brooks)
(bkz: a beautiful mind)
(bkz: the island)
(bkz: beetlejuice)
(bkz: corpse bride)

sünnet davetiyesi manileri

bana kalırsa kesmeyin
kızlar böle sewmez demeyin
şekli güsel olmazsa
sakın üstüne binmeyin...

kızlar sewer kırmızı gülü
aşktır istedikleri çünkü
aman fazla kesmeyin
onlar sewer zenci çükü...

ayy iğrenç derlerse inanma
ağzının suyunu akıtıp yalanma
hadi koywer kessinler
gawur zikiynen dolanma...

bunlarda benim doğaçlamam olsun......

maca sac sakal tirasi olarak cikan futbolcu

(bkz: volkan demirel)

yahudiler

eğlenmesini bilirler, zeki ve çalışkandırlar, para hesabını çok iyi yaparlar... eğer bulundukları toplum içinde sayıları az ise birbirlerini çok iyi kollarlar... ayrıca bursa da heykel, altıparmak civarındaki dükkanların büyük kısmına sahiptirler... musevilerin içinde fakir olanına rastlamak zordur... ayrıca kendilerine yaratık veya buna benzer yakıştırmaları yapan ucubelere söyledikleri tek bir laf vardır...

(bkz: yahudinin bokunu ye)
(bkz: hanım koş sözlüğü faşolar basmış)

green cafe

kışın insanın soğuktan belden aşşağısını hissedemediği, kaloriferler dekor olarak durduğu, son çare olarak dış mekanlara konan tüplü ısıtıcıyı bile çalıştırmaya kıyamayan mekan... zaten içeriye giren veya çıkanların henüz kapıyı kapadığının da görülmemesi ortama ayrı bir hava katıyor! kahveler soğuk, çaylar sallama, yemekler pahalı, masalar dengesiz, üst kat havasızdır burada... dikkat! size kahve veren elemandan iki tane var sanmayın... kahveyi verip kasaya depar atar bazı bazı...

-papara gel bişeler içelim bea...?
+hadi hajı green e o zaman...