bugün

entry'ler (27)

yakışıklı olduğu halde sevgilisi olmayan erkek

karşıdakiyle iletişim kurma konusunda ciddi sorunları vardır acilen sosyalleşebileceği dilinin bağını çözdüreceği ortamlara girmesine ihtiyacı vardır.

erol egemen

a:erol egemen burda olum
b:yok be olum gelmez buraya
a:olum adam içerde lan karı götürüyor duvardan duvara vuruyolar herifi duymuyon mu?

aq

cümle sonundaki nokta yerine kullanılmaya başlanmış,zihindeki çağrışımı argo bir söz olmaktan sıyrılmış küfürlü bir sözün kısaltılmasıdır.

sevgilisiyle 4 saat telefonda konuşan insan

canım cicim aylarıdır ya da konuşacak başka birini bulamıyordur.

türk vatandaşı

1982 Türk Anayasasına göre Türkiye Cumhuriyeti'ne vatandaşlık bağıyla bağlanan herkes Türk'tür.Aslında Türklüğü benimseyen hayrı için çalışan var olması yücelmesi için dua eden korkmadan utanmadan Ben Türküm diyebilen herkes TÜRK'TÜR.

chp iktidar olmazsa çırılçıplak soyunurum

muhalefet olarak nam salmış chp'nin iktidar olması ütopyadır iyisi mi sen yavaş yavaş soyunmaya başla.

nihat doğan

karakterini oluşturmada komplike duygular içerisinde bulunan ciddi bunalımları olan türkücü.

kamera açma teklifine hemencecik olur veren kız

yalnızdır.

beyaz show

şu anda devam eden Türkiye'nin en mütavazi ünlüsü olan Beyazıt Öztürk'ün sunduğu talk show dur.

özcan deniz

şarkıcılıkla başlayıp asmalı konak dizisiyle devam edip birkaç filmde rol aldıktan sonra şu sıralar ya sonra filmiyle senarist,yönetmen,oyuncu olarak boy göstermekte.

12 eylül 1980

ülkeyi senelerce geri götürmeyi başaran,gencecik insanların düşünceleri uğruna hakkında ölüm kararları çıkarılan kara ve kanlı kaos ortamında yapılmış bir askeri darbedir.

türkiye de kürt çocuğu olmak

herşey doğal olduğu halde doğumu,yaşamı,ortamı ve konuşmasını illegal olarak hissetmektir.

lüks mekanda çekilen fotoğrafı profil resmi yapmak

isterse en nezih, isterse en salaş ortamda fotoğraf çektirebilir bunuda dilediği yerde yayımlayabilir, profil resmi yapabilir herkes yapmak istediğinde özgürdür ki bu gayet doğal bir davranıştır.

yazarların bugün en çok yaşamak istediği şey

finallerin kaygısından uzaklaşarak,sevgilimle rahat rahat bir 24 saat geçirmek.

sigara kullanmayan birine sigara uzatmak

yapılması nezaketen hoş bir davranıştır,kullanmıyorum demesiyle hoşnutluk daha bir artar bizim için kim otlakçıları sever ki ...

türkiye de fazla olan şeyler

yalanlara inanmayan ama susan, başkaldırmayan çok koyunumuz var.

birilerine apaçi diyerek ötekileştirmek

aslında yapmak istedikleri egolarını tatmin etmek; ben değilim o,ben seviyeliyim o değil,ben şık giyiniyorum o giyinmiyor sanane be adam görünce bir tarafınızı yırttığınız sanattan anlamayan popçular sahnedeyken dansla uzaktan yakından alakası olmayan ritmi önemsemeyen hareketler yaptıklarında,giydiği kırmızı converslerin elbisesiyle hiçbir ahengi olmadığında apaçi olmazlar,ama sokaktaki insan apaçi olur işte bunların bakış açısı...

sürekli sevgilisinden bahseden insan

bir süre sonra sevgilisini anlatmak için etrafında kimseyi bulamadığı zaman, ne kadar sıkıcı olduğunu anlayacaktır.

gs vardı ne oldu ona

aslan yaralı olsa da aslan her zaman aslandır.

2010 yılının en cevapsız soruları top 100

fenerbahçe Türkiye kupasını alabilecek mi?