bugün

entry'ler (64)

özkan uğur

Burası yine şaşırtmamış, hakkında sadece altı sayfacık yazılmış. Devri daim olsun.

emekliye yüzde 25 zam

Reis’ taktiği. Önce düşük söyleyip, sonra yükseltiyor. Koyunlar da ‘çok yaşa padişahım, yaparsa AQP yapar’ diyor.

akp li olduğum için sözlükte dışlanıyorum

Bunu dert etme karşim, mesela Doların 8 olmasını düşünüp, siyasi görüşünü sorgularsın.

kaia gerber

Piyasada sevgili olmadığı kız bırakmayan erkek Fatma Cara Delevingne ile sevgili olmuş, üzmüştür.

öğretmenlik çok güzel sende gelsene

Kim derdi ki holding patronluğundan çok daha kazançlı meslek olacağını? nice dev holdingler battı bu dönemde.

evde sütyensiz dolaşmak

Sarkar. Yapmayın kızlar ileride çok pişman olursunuz.

muharrem ince nin kürtlere teşekkür etmesi

bayatlamış seçim taktiğidir. bunların uluyanını da gördük, “hevaller” diyenini de.

atatürk eşcinseldi iddiası

iftira mı iddia mı artık, ilk kez burada duyduğuma göre değildir. bir şey doğru ise bilinir. unutmayın “herkes her şeyi bilir.”

herkesten gizlice psikologa gitmek

orta derece, ünlü olmayan bir psikoloğun 45-50 dakikalık seansı 800 Lira. 45-50 dakikada da sadece dinliyorlar, yorum yapmadan, duvara konuşsak aynı. ona düzenli verecek 800 liram olsun da değil gizlemek ilan veririm “psikoloğa gidiyorum” diye.

ne kadar zengin olmak isterdiniz

o değil de parası olup daha normal olanı, hayatı iyi gideni görülmemiştir; ya intihar ya sapkınlık ya başlarına gelen felaketler, kazalar, uyuşturucu, rehabler, alkolizm, aldatma, criminal durumlar...

feci seks yaptığı düşünülen ünlüler

Aslı Bekiroğlu, Nesrin Cavadzade, Billur Kalkavan, Cem Yılmaz, Serenay, Didem Soydan.

nargile

güzel olan her şey sağlığa zararlıdır. yok oyle degildi: "hayattaki en güzel şeyler ya sağlığa zararlı, ya yasa dışı, ya ahlak dışı, ya da şişmanlatıcı."

düğün istemeyen kız

görmeden, tanımadan evlenilesi kızdır.

orospu çocuğu sohpet kuşu

soh'P'et yazanlarla bir arada olmak.

kızların güzelliklerinin meslekleri ile orantısı

hangi meslek olursa olsun 1990'dan itibaren, kızların güzel olması gerçeği. anne baba çirkin olsa da.

fenerlilerin utanmaz olmaları

bugün kongrede Tayyip Erdoğan'ı krallar gibi karşılayıp, uzun uzun nutuk atmasına izin verdikleri için.

ünlülere hayranlık duyan insan

cehalet bu şekilde de ölçülebilir.

cem yılmaz ın kaçamak filminin gişede çakılması

adama ilk kez üzüldüm. son zamanlardaki muhalif duruşu ile kendisini sevmeye başlamıştım. bu sebepten dolayı filmine gidilmemesi, ülke insanının hangi noktaya geldiğinin göstergesi.

türk çikolatasını yere fırlatan italyan vekil

Kendisi SAĞCI olabilir, yaptığı SOL harekettir. Portakal bıçaklayan çomarlar ile de ilgisi yoktur.

nuri bilge ceylan

diğer yönetmenler gibi emirler yağdıran değil, mesleği biz astlarına sabırla öğreten okul gibi adam.