bugün

entry'ler (9)

9884757

Tüpçü vermez o parayı boşuna hayal kurup zamanınızı boşa harcamayın bilet çeyrek bilete çıktı o da yandaşdır.
Tesadüfe bak sen sadece satılan 1 bilete çıktı diğer üçü satılmamış (bkz:yersen

erkeklerin ayrılmayı hazmedememesi

Ne kadar boş bir başlık tek derdiniz bu mu yani?

turkcell superonline

(resim:#1)
Hız değerlerim kablolu bağlantıda şu şekildedir.

dağ bisikleti

Yaklaşık​ 10 yıldır bisiklet sürdüğüm için bu konuda fikir belirtme gereği duydum.
Şehir içi kullanılacaksa kesinlikle bulaşılmaması gereken bisiklet türüdür. Çok hantal ve şehir içi hiçbir işinize yaramayacak olan amortisör ve 2.2 mm arazi araçlarının lastiğini andıran lastikleri sayesinde tüm gücünüzü ve bisiklet sürme hevesinizi sikıp atar.

Ha hem şehir içi hem de DÜZENLi OLARAK araziye gidiliyorsa ve bir şehir ya da yol bisikleti alacak durumunuz yoksa alınabilir. Araziye girmeyecek isen sakın bulaşma.

Şehir içi kullanım için tavsiyem yol bisikletidir. Eğer bisiklete yeni başladıysa kullanacak kişi , amortisörsüz şehir bisikleti veya kilitlenebilen amortisörlü şehir bisikleti tavsiye ediyorum.

chevrolet cruze

1 sene önce 2012 model 2.0 vdci hatchback olanına sahip oldum sonra paraya sıkıştığım için sattım. Yaklaşık 3 ay kullanma fırsatım oldu. Otobanda 120 km/h sabit hızda klima açık (fanı 2 de) 4.3 litre yaktı yol düzdü. Ara sıra dtec Civic bana kafa tutmaya çalıştı fakat bilmiyordu ki benim Cruze 1.6 değildi aynada kaybolduğu zavallı. Şehir içi yakıt tüketimi ise benim kullanımımda (ara sıra gazlama mevcut) 7.5-10 arası. Bazı andavallar çok yakıyor demiş: Bu arabada 2.0 litre 163 HP motor var ve bu araç tam 1585 kg (sallamıyorum ruhsata yazıyor) ne bekliyorsun 1165 kglik Clio 0.9 ile aynı mı yaksın şehir içi? Parça konusuna da değinmek istiyorum. Opel 2024 e kadar parça getirmek zorunda kafanız rahat olsun filtre vs. çok kolay bulunuyor peynir ekmek gibi. Ama ender parçaları için bir bilgim yok. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir yol tutuşu , performansı , iç mekan kalitesi ve genişliği sanki bir D segmenti hissi veriyor.

league of legends

Oyunda aşırı düzeyde dengesizlik var. Tank dediğimiz Maokai ap çıkınca 1 atıyor. Support dediğimiz Morgana adclerden çok hasar atıyor. Eşleştirme sistemi de berbat durumda. Smurf hesap açtım %80 win rate var benim takımına gelen adam 10 maçtır feedliyor amk. Ha bir de afk muhabbeti var şu sıralar 2 maça bir afk geliyor. Kolsuz olsun da afk kalmasın abi en azından onden girip hasar tanklasın ben de arkadan indireyim. Buradan topunun amk.

yazarların sözlükteki amaçları

insanları bazı konularda bilgilendirmek, yeni alacağım bir şeyde kullananların deneyimlerini öğrenmek, gündemi takip etmek.

millenicom

Yaklaşık 6 aydır Millenicom abonesiyiz ve 3 aydır akşam saat 18:00 ile sabah saat 06:00 arası internet kopukluğu yaşadık ve kaç defa belirtmemize, ekip istememize rağmen hiçbir ekip göndermiyorlar. Müşteri hizmetlerine en erken 20 dakika da ulaşabiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri abonelik iptali için aradığınızda sizi oyalıyor ve abonelik iptali değil de arıza kaydı oluşturuyor. Biz bugün zar zor abonelik iptali için işlemi başlatabildik. Ayrıca abonelikten ayrılırken 180 TL cayma bedeli ödüyorsunuz. Yani taahhüt yok diye sizi yanıltıyorlar.

turkcell superonline

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım. Hız değerlerim kablolu bağlantıda şu şekildedir: