bugün

entry'ler (13)

güldür güldür petrol akıyor

Abi neye zam gelse bizim halk daha da satın alıyor. Benzin 32 lira oldu millet akın akın aldı daha da yükselmesin diye, fiyat çok olunca talep az oluyor derler ya, bizim ülkede tam tersi...

islam da cinsellik namazdan önemlidir

Bildiğim tek şey islamın giderek yanlış yayılması. Millete ilsam deyince bi geriliyor cidden. islam hak dinidir, islam bilim dinidir. Milletin ortak konusu açık kapalı kadın olur mu ? giyiniş tarzı, yaşam tarzı olmuş...
Ulan bir salında millet dinini yaşasın kim ne giyiyorsa bana ne amk.
islam anlatılırken sürekli yasaklar ve yasaklar anlatılıyor ailelerde, küçüklükten aşılanıyor çocuklara yok böyle yaparsan Allah çarpar. Yok şunu yaparsan allah seni çarpar,
Neden islamın güzel yanlarından çok yasaklar üzerine yasaklar anlatılıyor. Tamam topluluğun bir düzene girmesi için yasaklamalar ve sorumluluklar lazım ama hep böyle. Mesela domuz eti neden haram kılınmıştır ? bunu bir aile bireyine sor bilmez kuranda yazıyor der. Ulan kuran-ı kerim niye yazmış araştırdın mı hiç ?

gecenin geç saatlerinde sokağı izlemek

Gerçekten derdi olan insandır,
kalp kırılması ( sevdiği tarafından )
vefat acısı veya rahatlamak..

şampiyonluğa hasret kalmak

2013 te fenerbahçe şampiyon olunca sonraki senelere kadar şampiyon bir daha fener olana kadar para biriktireceğim demiştim.
Teşekkürler fenerbahçe, şu an milyonerim.

uzun saçlı erkek

Burnu kemerli arkadaşlara efsane gidiyor bu saç şekli.
Benimde burnum kemerli, saç uzatınca ibrahimoviç karizmasına bürünüyorum.

bol paça pantolon modası

Şahsen göt deliğine kadar çekilmiş dar pantolon ve kısa paçalı pantolon yerine zayıflara bile güzel giden bol pantolon gerçekten daha iyidir.

kısa saçlı kadın

Tam benim tarzım, saçlar lüle kısa saç modeli...
bunu yapabilen kızın yüz hatları gerçekten iyidir ve kendine güvenip kısa kestirir ve olduğundan daha güzel gözükür.

istenilmeyen yerde durmak

Yapılmaması gereken bir davranıştır.
Yapılması halinde değerini düşürür.
istenmeyen yere gitmeyip eyvallah deyip çekip hayatına bakmak ve sallamamak gerekir.

uzun saçlı küpeli ağdalı erkek

Lana Del Rey dinleyen erkektir, genellikle kombini ve tarzını kendisi yaratır yada popüler kültür kölesi olur.
Bol pantolonun yakıştığı erkek türlerinden biridir.

arkadaşlar bi bakar mısınız

El ele tutuşan 2 çift veya çocuk.
çift veya çocuk farketmeksizin sanki elleri birbirine değmiş dans ediyorlar

iki sene sonra mesaj atan eski flört

Unutmamıştır yada aniden aklına düşmüşsündür.

wilfried zaha

Gelirse gelsin, gelmez ise çokta ipimde olmayacak bir oyuncu. Transfer olayı o kadar uzun sürdü ki gelirsen gel gelmezsen git arkadaş adlı kişidir

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=kLfkhY3IxpU