bugün

entry'ler (21)

msn e girmeyi özlemek

titreşim gönder.

günde 3 paket parliament içen kızla evlenmek

ben günde 16 adet karakaçak içiyorum, anlaşamayız seninle.

boşaldıktan sonra kadınların çekici gelmemesi

şehvet öldüğü için, olmasın o iş

sevişme öncesi yapılan hazırlıklar

yaw ne hazırlığı hatun ile er kişinin aklına vurduysa zaten tutulamaz o şehvet döngüsü amaaannn koyver gitsin..

mars a inmek ama jimmy tudeski yi inandıramamak

hiç düşündünüzmüki atmosferden çıkabilmek için 2500 derece sıcaklıktaki kalkanı geçmek lazım, bu uzay masalları hepsi fasa fiso milleti oyalamak maksatlı.

26 kasım 2018 nasa rezaleti

her zaman yaptığı şey zaten, taşşak oğli taşşak.

neden mi evet

ey gidi beyin kıtlığı çok kötü yaaaa, çocuğum bak şimdi ekonomi eğer ülkenin değilse orda her halukarda kriz çıkması olanaklıdır, çünkü ekonomi sende değil ecnebilerde onlara bağlısın işte bu yüzden krizi her zaman kapında bileceksin, ne kadar saklarsan sakla cukkayı onu 5 kuruşada çevirirler milyarlarada çevirirler bu imkan abd ve Avrupa'nın elinde piyasa bunlarda olduğu sürece yok ne Ahmet Necdet sezer kitap atmış yok ne 15 temmuz olmuş bunların hepsi bir oyundan ibaret....
dahada yazardım ama boş ver neyse...

neden mi evet

yok yahuu ben bu evet demeyi düşünenlerin aklından şüphe ediyorum, ne demek Türkiye'nin her şeyi bir kişinin dudakları arasına teslim etmek, bunu deliye sorsanız o bile hayır der, demek ki ülkemin vatandaşları feci şekilde beyinlerinden yada cüzdanlarından bağlandı, doğayı katlettiler, dereleri yok ettiler, onu geç her yıl yetiştirenin 4 gözle beklediği satış için tütünü yok ettiler ve her şeyimizle dışa bağımlı konuma düşürüldük, bunu göremeyenlere diyecek söz kalmıyor artıkın....

gecenin klasik müziği

en güzel müzikler hem dinlendiriyor hemde zihni açıyor...
teşekkürler...

1990 sonrası doğumluların denyo olarak yetişmesi

ecnebiler çalışır tr dekiler oturup izler...

gecenin şiiri

geceler kapkaranlık
kızılca kıyamet kopar sanki
yürek yanmış can kararmış
ister durur bir dost anlık

işte her şey boştur bomboş
kalp daralır ister yare koş
yoktur bir yar ışıklar loş
gene tek başıma yapayalnız bomboş....

geceye bir şiir bırak...

pir sultan abdal

çok zaman oluyor galiba 15 ile 18 yıl kadar önceydi ben engelli bir birey olarak köyden kasabaya doğru gitmek için dolmuş bekliyordum yolun kenarında etrafa bakınırken dikenliğin içinde bir kitap gördüm çilt kapakları koparılmış dedim ki nedir bu acep aldım baktım ki pir sultan abdalın kitabı aldım onu ve evde o kapaklarını zımba kanca ile ilk ve son sayfasına tutturdum ve okudum biraz eskiden kitaplar çok sevilirdi çünkü şimdiki gibi gençler telefon tablet gibi afyonlara tutulmamıştı neyse demem o ki eski kitapları okudukça geleceği görürsün...

en yakındaki kitabın yazarı

nörolog dr. Ahmet YAVUZ
Beynin SIRLARI VE
MANYETiK ŞiFRELERi..

uzun süre sikişmezsek sikimiz köre lir mi

yok acaba bu soruyu sorarken ne düşündün hahaha
e dene gör sonucu ne milleti salaĞa alıyon burda....

erkek parfümü tavsiyesi

firs class ey gidi 25 yıl önce ilk bunu almıştım hala varsa onu al derim....

kar yağarken yapılacak en iyi aktivite

en iyi aktivite bir bardak tomurcuklu çayı alıp sobanın arkasına kıvrılmaktır....

pkk lı kürdü döven polisler

işte eğitimin önemi diycem ama onlara eğitimi veren pezo babalarıdır şalvarlı pezolar ve o babalarda babalardan emir aldığına göre bu böyle sürer gider...

ıhlamur renginde işemek

içtiğiniz suyun kalitesinide göz ardı etmemek gerekli çünkü ph derecesi 7 nin altında olan sular ölü sudur boş su içmeyin şebeke suyu olmamak kaydıyla 1 lt suya 1 çay kaşığı saf karbonat atıp eritin ve böyle gün içinde 2 veya 3 lt tüketin sonrası malum vucut alkali olacağı için mikroplar firar etmek zorunda kalacaklardır.....

hedef 2023 nedir 2023 te ne olacak sorunsalı

salak çok ülkede vede çıkarını düşünen yobazlar bolca türediğinden dolayı bu mavallara inanan çok çıkar o ki bunu tayyoş söylüyor vede o büyük bir adam cahil millette onu dinleyip biat ve tapma derecesine kadar gidiyor, onlarla beraber ailesi vede sözlerini geçirdikleri herkesi inandırıyorlar, ne kadar daha soyabilirim bu cahilleri derdinde baştakiler, iş son reddeye geldiğinde göreceğiz o baştakiler ya kaçarlar yada yukarıda söylenen gibi ipte sallanırlar....

tiens

-dostum, kolun doğuştan olmayabilir ama şu ilaçları bir al hele. kolunun geri gelme ihtimali var.

bunu iyi attın ama tutumuyor, birde zaten kanserin çaresi her halukarda var bunu bilmiyorsan araştır derim sana, burada milleti yanlış şekilde bilgilendirip dünyaca tanınmış ve sertifikalar ile destekli bir kuruluşu kötülemen yersiz.
sizin gibiler yüzünden insanlar hep yanlış yönlere gidiyor. neyse bidaha bir yeri şikayet etmeden araştırmanı yap tmm...