bugün

entry'ler (159)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum bu başlığa entry girebilmek için 20 dakika uykumdan taviz verdim. saat 00,00 olduğu anda itiraf başlığına çoktan 7 entry girilmisti bile... sevindim sözlük, tek mal ben değilmişim !

itirafa gelelim: şimdiye kadar açtığım başlıkların hiçbirisi tutmadı. bu durum o kadar canımı sıkıyor anlatamam. ulan ben bu yüzden yarım seneye yakın entry girmedim be ! ne olurdu bikerecik olsun açtığım başlığı kaale alsaydiniz ?

itiraf 2: adam akıllı en son geçen sene sevistim ve abazanliktan oluyorum sözlük. suanda dünyada ki en kezbanus kız gelse bir dakika durmam, sevisirim. affetmem. yakında park bahçelerde ki banklarin deliklerine sokmaya baslayacam yakındır.

itiraf 3: marjinal guru nerelerdesin ?

ev arkadaşının cin arkadaşı olması

an itibarı ile başıma gelen durum. adam sohbet ediyor sabahtan beri kendi kendine, soruyorum havadan sudan konuşuyoruz diyor. beni sevmemis cin arkadaşı. odamızda ki ufak plastik topu falan oynatıyor arada cin kardeş. değişik olaylar silsilesi yaşıyorum sözlük, yardımcı olun leyn.

tanım: ev arkadaşınızın cinler aleminden edindiği arkadaş, onun bitanesi, kukutelllasi, hatta ve hatta uludağ sözlüğü !

midtown madness

tek başarılı microsoft oyunu. cocuklugumu yedin ulan !

1 alttaki yazara ahlaksız teklif

badem bıyık bırakıp çocuklarımızı çydd'ye gönderelim ?

sigara içerken baş dönmesinden zevk almak

yeni yeni içilmeye başlandığında olandır. 2 ay sonra baş dönmesine ibaret hiç bir his kalmaz. 1 sene sonra yemek su ne ise, sigarada o olur. 2 sene sonra bırakma girişimleri başlar, ta ki akciğer kanseri olana dek devam eder.

izmirli baba vs zall

izmirli babanın koyacağı versus. izmirli babanın kiytirik bir sözlüğün reklam gelirlerine ihtiyacı yoktur. ecevit zamanından kalma emekli maaşı ile geçinir. kendisini aile fertlerine (ozellikle kızlarına) adamistir. öyle ki yavrucaklarinin cinsel olarak tatmin olmaları için onlar için önem arz eder !

counter strike global offensive

master guardian 2 rank'ında tutuklu kaldığım yegane oyun. 4-5 maçlık aldığım win serilerinden sonra bile nom31'i rütbe atlatmayarak kendisinden sogutmustur. yeni baslayacaklara tavsiyeler: baslamayin.

bilgisayara yüklenen ilk oyun

ismi hatirlanmayandir. henüz mouse'i olmayan işletim sistemsiz bilgisayarda kod ile girilen, gece gündüz oynanan, amaçsız bir araba yarası oyunudur.

mutsuz olamıyorum sözlük, ne yaparsam yapayım olmuyor. hayatın her anında gülüyorum amk. gün içinde çenem yoruluyo gülmekten. mutsuz olanlarida anlayamıyorum. hayat güzel be sözlük. hayattan bikilirmi hiç ? sevismekten, bilgisayar başında vakit geçirmekten, arkadaş gruplarıyla çılgın çılgın aktiviteler yapmaktan bikilirmi olm ? sıçmaktan, tuvalette müzik dinlemekten bikilirmi ulen ? hayal kurmaktan sikilirmi insan hiç ? ne saçma yaratiklarsiniz lan siz. mutlu olmayı öğrenin amk. ufacık bi derdiniz olduğunda yeri göğü inletmeyin. adam olun, akıllı olun ulen.

sütyeninden para çıkarıp hesap ödeyen kız

(bkz: olsada yesek)

piç erkeğin tanımı

bu kavramı cikartanin amina koyim. açık ve net. bu kadar kıskançlık olmaz arkadaş. senden daha çok dişi dudukluyorum diye picmi oldum ? tanriyim lan ben tanrı.

kızların en çok hoşlandığı şey

phen tabisi.

benim başlığımda tutsun

bir nom31 yakinmasidir. geldimi sesim oralara kadar ? himmet abi beni takmiyolar. ühü.

sözlük yazarlarının ilk sevgilileri

sözlük yazarlarının ilk sevgilileridirler. bir nevi öğretmendir hepsi. bir ilişkiye nasıl başlanır, ilişkiye nasıl son verilir, nerede nasıl öpüşülür sorularının cevaplarını verirler. sizi açarlar, paklarlar falan. önünüzde ki maçlara hazır ederler. yerleri ayrıdır ama, nede olsa ilklerdir onlar.

youtube açıldığı halde youtube a girememek

makineniz beceriksiz efenim. benimkisi sörf yapar gibi maaşallah

seni seviyorum diyen kadına verilebilecek cevaplar

söyleyen kadın, söylendiği mekan, söylendiği zaman dilimi ile birlikte farklilik gösterecek olandır. farklı görünme çabalarına girmeyin canım, bende seni diyin, vurun geçin *

sosyal ağları çok yanlış buluyorum sözlük. bunların kapanmasını ozgurlugumuzun sınırlandırılması olarak görmüyorum. bu ortamlarda insanlar resmen aptal yerine konuluyor. kendi kişiliklerinden ödün vermek zorunda kalıyorlar oralarda tutunabilmek için.

o kadar dolu dolu biriydim ki, buraya vakit ayiramiyordum sözlük. ama insan bir zamandan sonra eglenmekten bile yorulur oluyor be. bende bu kadar canlı bir hayatın artık beni fazlasıyla yorduguna kanaat getirdim ve kendimi evime kapattım sözlük. sabah akşam durmadan bilgisayar oynuyorum. artık belim sızlıyor, gözlerim ağrıyor sözlük. arada sevgilim geliyor o varken bile oyun oynuyorum. hatta iş öyle bi noktaya geldi ki kızcağız ben oyun oynarken bana yemek falan yediriyor. ne yapicam be sözlük ? olmaz ki böyle.

aşık olamıyorum sözlük. karşı cinsten nefret ediyorum sözlük. evet ilişkilerim oluyor ama bende duygu namına hiç bir şey yok sözlük. mesela bir erkek ile bir kız arasında sıradan bir tartışma yaşanıyor, ben anlayıp dinlemeden erkeğin tarafında safımı alıyorum sözlük. nereye kadar gidecek bu böyle ? birisi beni tedavi etsin.

sevgilisine şiir yazamayan erkek

başlığı açan yazarın sadece başlık açmış olmak için açtığı başlık. kendisini mantıklı düşünmeye davet ediyorum.