bugün

entry'ler (90)

aşık olmak

Geceleri onu düşünmekten uyuyamazsın bilinçaltında öyle bir yer ederki rüyalarında bile onunla ilgili korkularınla yüzleşirsin kabuslar görür yine uyanır yine uyuyamazsın, sabah uyanır uyanmaz mesaj atmak ona kendini hatırlatmak istersin. Bir başka kızın(veya erkeğin) yanından geçmesi bile tüylerinin diken diken olması için sebep olur çoğu zaman kendini tanıyamazsın. Aşk iliklerine kadar işlemiş seni senden etmiş bambaşka bir insan olmana sebep olmuştur. Bazen öyle bir seversinki dokunmaya kıyamazsın bilirsinki o senin ilerideki eşindir bazı şeyleri ileriye saklar aşkına sonsuz saygı duyarsın. ilk elini tuttuğunda sanki dünya yeni bir oluşum gerçekleştirir ellerine ayaklarına iğneler batmaya başlar ve neye uğradığını şaşırırsın Heleki o ilk öpüşme karnına o meşhur sancıdan girer hiç kopmak istemezsin dudaklarından sanki onunla yaratılmışsın gibi bir bütün olmuşsun gibi. Aylar geçer yıllar geçer ve o artık senin hem en yakın arkadaşın hemde aşkın olmaya devam eder, herşeyini ona anlatır dertlerine deva bulursun her gece yatıp llaha " ben ne iyilik yaptımda böyle birine sahibim " dersin bir tebessüm edip uyumaya devam edersin. Hayaller kurarsın ona dair, onunla bir geleceğe dair, onunla sonsuzluğa dair. dua edersin Allaha "eğerki Cennetine kabul edilmiş bir kul olursam(inşallah) sevgilimde yanımda olsun gerçekten sonsuzluk olsun" dersin. AŞK öyle birşeydirki anlata anlata bitiremezsin.

istanbul un altınları

5 Ağustos Cuma günü itibariyle Atv ekranlarında seyircileriyle buluşmuş gerek başarılı kadrosuyla gerekse cıvıtıp saçmalamamasıyla kısa sürede izleyiciyi kendine bağlamış ve şuanda komedi diziler listesinde en önlerde yerini alan dizidir.

insanı salya sümük ağlatan filmler

Babam ve oğlum.

sözlükteki yazarların hepsini erkek sanmak

Bir bayan olarak bir yazıyı bu sözlükte erkekmi bayanmı diye ayırt edebilmek çok kolay. Fakat erkekler bayanlardan istedikleri yazıları alamadıkları için sanırsam onları erkek sanıyorlar gözlerinde nasıl bir bayan varsa

leonardo dicaprio

Leonardo DiCaprio bu yılı 77 milyon dolarla kapatarak Hollywood'un En Çok Kazanan erkek oyuncuları arasında ilk sıradadır ve yaşı ilerlemesine rağmende yakışıklılığından pekde birşey kaybetmeyen oyuncu.

mesaj atmamak için kendini zor tutmak

Kendi kendini yersin, acaba ne yazsamda rezil olmasam, tükürdüğümü yalamasam, yoksa mesaj atıp sövsemmi, onu ne kadar çok sevdiğimimi sölesem yada...
Diye düşündüğümüz kötü ve zor anlardan biridir.

çorapla uyuyan insan

Genellikle topukları pürüzsüz olsun diye vazelin sürmüş ve üstüne çorap giymiş insandır.

anneler çocuklarının gözünde tanrıdır

1.Silent hill Filminde geçen harika replik.

2.ilk gördüğünüz
ilk aşık olduğunuz
ilk sevdiğiniz
ilk ismini söylediğiniz harika varlıklardır. Onlar gerçek tanrıyı tanıyana kadar çocuklarının gözündeki en güzel tanrılardır.

uludağ sözlük yazarının espri anlayışı

Ne zaman moralim bozuk olduğunda bu siteye girmem yetiyor yazılanları okuyorum %99 espirili oluyor zaten kıkır kıkır gülüyorum, bide bunları -leyen cididye alan insanlarda yok değil tabi ama valla benim çok hoşuma gidiyor ne seviyesizlik gördüm nede saçmalık herkezin inancı düşüncesi fikirleri kendinedir bunlarla hiç yargılanacağını düşünmüyorum sözlük burası yani taraf tutmak falan ne saçma, kısacası türkiyede en kaliteli ne çok abartılı(ekşi) nede küfürle agolukla o..s..pulukla(inci) bi yerlere gelmeyen çalışan sözlük ve burdaki herkezin yeteri kadar espiri yeteneğine sahip olduğunu düşünüyorum

birbirini öpen erkekler

Dudaktansa "gay" olarak bilinirler.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Tatile gidip üniversite başlayana kadar yok olacağı için heyecanlı ve mutlu.

evlenmeden aynı evde yaşamayı reddeden sevgili

Türk kızıdır. Düzgün kızdır, evlenilecek kızdır ülkesinin ve yaşadığı toplumun geleneklerine göreneklerine uygun yaşamayı bilen aile kızıdır...

Not: Evlenmeden aynı evde yaşamam diyip ailesine "bu gece şeymalarda kalıcam anneeeeeeeeee" diye evden çıkıp sevgilisinin koynuna giren kız neyin davasındadır bunu çözememişimdir ama bu cins olanları bu aşşağılıkça lafları sevgililerinedn ayrıldıktan sonra mutlaka ve mutlaka duymuşlardır:

"neyse sen yolun yolcusu olmuşsun bari aynı evde yaşayalımda hem kendini hemde beni tatmin edersin yollu".

en güzel çocuk isimleri

-Eymen
-Kuzey
-Şimal
-Nisa.

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

Sen benden daha iyilerine layıksın, Allah yolunu açık etsin herşey için sağol hakkını helal et

insanın kendisine yapabileceği en büyük iyilik

Eğitim Tabikide.

bedeni açarak medeni olmak

Elindeki bütün değerli şeyleri dağıtıp birilerine verip hala zengin kalabiliyorsa bir insan(böyle birşey olabiliyorsa -ki sanmıyorum), Bir kızda her gün başka biriyle yatıp hiç ısırılmamış taptaze bir elma gibi kalabilir açık havada sararmadan.

koç burcu erkeğinin adam gibi adam olması

Çapkınlıkta üstüne bilmediğim burçtur, bırakın 2yi aynı anda 10 kızı bile idare edebilme yeteneğine sahip olan insanlardır.

söylenecek çok şey varken peki deyip susmak

Aslında söylenecek çok şey vardır ama söylemin canını yakacağını bilirsin çünkü bilirsinki daha öncede söyledin, kendini aptal gibi hissedersin, takılmadığını umursanmadığını düşünürsün söylenecek birçok şey vardır ama sen susarsın susmak söylenecek kelimelerin içinde büyümesine ve ruhsal olarak canının sıkılmasına sebep olur. Kırmaktan üzmekten korktuğun zamanlarda çoktur söyleyemez susarsın ama birgün patlar daha çok kırarsın. Bu durumda yapılabilecek en iyi şey bağırmadan sözleri kafada güzelce düzenleyerek kırmadan üzmeden söylemeyi başarabilmek ve hem kendine hemde karşındakine açık olmaktır.

they don t care about us

Çoğu gerçeği barındıran kliptir. Michael o klibinde aslında ölüceğini biliyor bunu insanlara haykırıyordu, bir bakıma yarcım istiyordu. Ama ne fayda istese obama'yı bile 1 kalemde silebilecek olan bir gruptan nasıl kurtulabilirdi ? Müslüman ölen michael'a Kabrinde huzurlu yatması için dua ediyor Allahtan rahmet diliyorum.

bakir olduğu halde patlak karıya nikah kıyan erkek

Kendi tecrübesizliğini tecrübeli kadınla örtbas etmeye çalışan erkek.