bugün

entry'ler (62)

türk insanının en çok kullandığı hitap biçimleri

(bkz: kardeş)

survivor aydın

Yeni bölümün fragmanında ''oğluuuuum,oğluuuuuum voeeeeeeeeeh '' diye bağırarak sayılı sayıdaki t_shirtlerinden birini yırtma girişiminde bulunduğunu gördüğüm survivor yarışmacısı.

bir yazarın bütün entrylerimi sıradan eksilemesi

En eski entrylerimi bile keşfeden insan.Çok mutluyum kendisinden allah razı olsun.Kimse yazdıklarımla bu kadar ilgilenmemişti.

bir yazarın bütün entrylerimi sıradan eksilemesi

(bkz: neistiyosunanlamadimki) dediğim insandır. Nick altıma da bir el at hacı çok boş duruyo üzülüyorum.

24 saat sonra kıyamet kopacak

offf. hani çok eskiden yağmur yağınca insanlar korkarmış ya bu da ona benzedi. (bkz: meteor yağmuru)

merve oflaz

facebooktaki fotoğraflarına baktım da la bu kız fıstık gibi kızmış adada ne hale gelmiş öyle . acıdım . meaşallah.

edit: ne yaptılar bu kıza be . töbe estağfirullah. açlıktan mı öyle oldu o . çok değişmiş .

erkek yapınca erkek kadın yapınca kaşar

bin yıllık klişe! şöyle değiştirilmesi gerekir (bkz: kadın yapınca kaşar erkek yapınca erkek kaşarı)

merve oflaz

Yarışmadan kazanacağı 500.000 ile göğüslerini küçültmeyi hedefleyen kızdır .

söyleyecek çok şeyi olduğu halde konuşmayan insan

Dedemdir kendisi. _Yanlış anlaşılma olmasın bu bir inci sözlük geyiği değil) . 90 yaşında bir efsanedir .30 40 yıldır konuşmuyor adam. Sadece kuran ve kitap okuyup namaz kılar . arada bir gelip ezan okundu mu diye sorar. Genelde okunmamış olur .bozuk saat misali günde iki kez doğruyu tutturduğu da görülür.kendisinin aklı yıllar evvel kırklara karışacağım uçacağım ümidiyle kendisini 2. kattan atması ve bayılmasıyla gider. Sonrasında da bir daha hiç konuşmaz. film gibi adamdır.ah bir konuşsa ne senaryolar yazacağım ama..

hiç en iyi arkadaşı olmamış insan

Mutlaka vardır lan herkesin bir en iyi arkadaşı. Ama o en iyi arkadaşım dediğin kişinin en iyi arkadaşı sen olmayabilirsin tabi. Bu durumda da hiç en iyi arkadaşı olmamış insan olursun ama aslında en iyi arkadaşın vardır kendince.

sıcaktan bunalan yazarların serinleme yöntemleri

Dolaptaki buz kalıbını bileklerime koymak. Çünkü bileklerden dirseklere kadar soğuk olunca tüm vucut ısısı düşüyormuş.Öyle de oluyor cidden.Bir rahatlık bir rahatlık sormayın gitsin.

kavak yelleri

Son bölümünde''Şeytan marka giyer'' filminin aynısını izlediğim dizi. Bu kadar da olmaz artık .Hayır konuyu beğenmiş olabilirsiniz.Ters bir patron çalışmak zorunda olan bir kız . Ama o patron neden modacı ?Ki replikler bile aynıydı '' Bu üstündekilerle bir daha görmeyeyim seni '' .

baba

Ne zaman rahatsızlığımdan konu açılsa bana ''Kafana bişey takma.Sen kafana hiçbişey takma.Kafana takmıyosun dimi bişeyleri '' diyen insan. Hayır takmıyorum ama takıcam sanırım yoğun baskı var üzerimde.

samsara

Kartal şenliklerinde tanıdığım tarzları Kazım Koyuncu'yu andıran henüz keşfedilmemiş kaliteli bir Karadeniz rock grubu.

işerken idrarla deliğin etrafında daire çizmek

Erkeklerin yapabileceği eylemdir.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum; dün nickini vermek istemediğim bir yazara seri artı oy attım. Çok beğendim ama entrysini.Sevgiler ona.

temmuz ayı gece yarısı yazarların giyimleri

Rahat bir şeyler. (bkz: Paçalı don) (bkz: Hayal kırıklığı)

içkiye düşman olup sigaraya ses çıkarmayan insan

Mantıklı insandır. içki insanı insanlıktan çıkarır . Sigara kahveyle ya da çayla içildi mi süper keyifli bir olaydır insanı kendine getirir adeta.. içki mideyi bulandırır saatlerce kusturur,başı döndürür,çift gördürür kısacası insana zarar verir . Küfür etmeye , etraftaki insanlara yavşamaya neden olarak etrafınızdaki insanlara da zarar verir . Sigara erken öldürür.(Herkes ölür ama sigaaaraaa içenler daha çok ölür efenim) içki içen adamın muhabbeti çekilmez, sigara muhabbetsiz içilmez ayrıca. Sigara içeceğinize içkiyi bırakın. içki içeceğinize sigara kullanın. Sigaraaa öldürür.

uğur gürsoy

Annesinin adı annemin adıyla aynı olan yazar.
(bkz: Gülsüm)

Biz Uğur Gürsoy'la kardeşmişiz meğersem.

melis

Fırat'ın çok bilmiş arkadaşı.

_Hello Fırat.Pazardan aldım bir tane eve geldim bin tane. Cevap nar.Bilmeceler bizi hem eylendirir hem de aklımızı çalıştırır hı hı evet.

_Kon kon kelebek,Yaldızlı bööceeek.Bu şarkıyla eylenmek çok hoşuma gider hı hı evet.