bugün

entry'ler (3)

oturduğu yerden doktor ve mühendis bekleyen kız

kendileri doktor ve mühendis olmaya çaba sarfetmemiş para gözünü bürümüş kız tipidir.

tatlı küçük yalancılar hande karakteri

kızlar güzel ona lafım yokta oynayacak başka dizimi bulamadılar be.

türk kızlarının adamı dinden soğutan çirkinliği

Türk kızlarının da diğer kızların da çirkin olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Şöyle bir bakıldığında çoğu kız gözümüze güzel gelmez çok doğru ama biraz daha ayrıntılı olarak bakarsak hepsindeki problem kaşları bıyıkları vs. Bunlar çözümü olmayan şeyler mi? Gerçekten bir kaşın bile kızları ne kadar değiştirdiğini görseniz şok olursunuz. Kaldıki çok beğendiğimiz (benim de kız olmama rağmen hayran olduğum) Megan Fox, Scarlett Johansson, Barbara Palvin, Cara Delevingne, Adriana Lima gibi kadınların hepsi bakımlı herşeyleri tam kişiler. Ve bu kişileri de o çirkin diye adlandırdığınız kızlar gibi sivilceli, kara kaşlı, bıyıklı hayal etseniz bu gibi kadınlar da gözünüzde birden çirkinleşirler.
Arkadaşlar cidden diyorum bana göre hiçbir kadın veya erkek çirkin diye adlandırılmamalı. Çünkü kimse çirkin değil. Bazılarını kilosu yüzünden çirkin diye nitelendiriyoruz bazılarını yüzü yüzünden. Ama asıl çirkin insanlar kalpleri kötü olanlar. Ben demiyorum ki insan seçmem böyle bakımsız bir erkeği getirin ona da aşık olurum. Öyle birşey demiyorum ama al o erkeği karşına saç modelini değiştir kas yaptır sakal veya bıyık yakışıyorsa bıraktır kaşları çok dikkat çekiyorsa kaşlarını düzelt yüzüne çeki düzen ver al sana fıstık gibi erkek. Bu kadar yani bir insanın güzel olmasına bu küçük şeyler yeter de artar bence. Bunlar yapıldığında bile hiçbir insan çok mükemmel olmaz yine herkesin bir kusuru olur. Ve herkesin de beğeneceği kişiler farklıdır biri kalın kaşlı sever diğeri kısa boylu biri kaslı sever diğeri sarışın. Herşey herkese göre göreceli. Kimse kimse için çirkin dememeli. Bundan 3 sene önce sevdiğim çocuk beni az mı çirkin buluyordu?3senede boyum uzadı kilo verdim kaşlarımı değiştirdim yüzümde sivilce diye birşey kalmadı şuan çoğu kişinin bana bakış açısı değişti sınıfta en güzel kişisin diyen bile var. Ben bunları egomu tatmin etmek gibi gereksiz boş şeyler için yazmıyorum. Herkes değişebilir bu yüzden yazıyorum. Ve benim yazdığım şeyler çok basit şeyler. Mesela burun yüzün tam ortasında yüzünüzü çok değiştiriyor. Ee paranı biriktirirsin estetik olursun kardeşim. Bu dünyada takılacak şeylermi bunlar?Herşeyin bir çözümü var dişlerini beğenmiyorsan tel var hadi onu da geçtim yeniden diş yaptırıyorsun beyazlatıyorsun göz rengini beğenmiyorsan lens takarsın saçların dökülüyorsa saç ektirirsin saç rengini yüzüne yakıştırmıyorsan boyatırsın kilonu beğenmiyorsan zayıflarsın göğüslerin küçük geliyorsa büyütürsün büyük geliyorsa küçültürsün. Hatta şuan boyu çok kısa olan insanlara (aşırı kısalıktan cücelikten bahsediyorum) bile bir çare var. Ameliyatla 25cm e kadar uzatabiliyorlarmış. Demek istediğim ne Türk kızı ne de başka bir kız (ne de başka bir erkek) kimse çirkin değil. O anlattığım beni hiç beğenmeyen dalga geçen 3 yıl önce sevdiğim çocuk bana göre dünyanın en yakışıklısıydı (arkadaşlarım çocuğun tipiyle dalga geçerlerdi) ama içi o kadar kötüydü ki o kadar kötü bir kalbi vardı ki kaç kere kalbimi kırdı. Sizi birisi gerçekten severse tüm kalbiyle sever ve onun için dünyanın en güzeli/yakışıklısı olursunuz zaten. Çok yazdım biliyorum hep denilen şeyleri tekrar ettim gibi. AMA LÜTFEN iNSANLARI KÜÇÜK ÇiRKiN DiYE AYIRT ETMEYiN HERKES iNSANDIR